Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Carloss

Gracz
 • Posts

  43
 • Joined

2 Followers

Recent Profile Visitors

640 profile views

Carloss's Achievements

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

 • Kojarzony
 • Pierwszy post
 • Tydzień później
 • Miesiąc później
 • Rok później

Recent Badges

16

Reputation

 1. Co do klasy pistacji zrobił bym to bardziej w stronę lipnych dowodów. Jedno konto jeden majątek rozłożony na wszystkie postacie. Tylko że postacie były bo ty jedna osoba która po prostu ma wyrobiony fałszywy dowód na którym jest uważana jako inna osoba.
 2. Nick: CarlossCzego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Proponuję dodać takie wirtualne garaże przy domkach lub przy apartamentach takie jak na Asteris co była przechowalnia @Brzysiek raczej pamięta jak tam było. Wchodzimy do garażu i po prostu wyjeżdżamy autem. Plusem tego jest to ze jeszcze żaden serwer nie ma takiego garażu. Działało by to tak ze przed garażem znajdował by się blip do którego wjeżdżamy pojazdem po czym przenosi nas do garażu . W garażu mogło by znajdować się kilka miejsc dla samochodów im większy garaż tym więcej aut by się mieściło. No i oczywiscie było by tam tez od razu przejście do domku lub wyjście przed garaż. SS dla osób które nie wiedzą jak to wyglądało.
 3. To jest projekt RPG a nie RP co prawda można zrobić żeby było to co ty napisałeś ze możemy przelewać na jego konto jak znamy np jego pid lub login. Ale tak bez komendy dajkase lub przelej było by trudno ponieważ nie każdy by miał czas na to aby tyle czasu poświęcać na to. Zresztą jak był Multiserwer to nie zdało to egzaminu bo gracze wyrzucali kasę z ekwipunku lub kluczyki od auta. A co do samej propozycji to jestem na TAK bo czasami zdarza się podać złe ID.
 4. Tylko że ja dałem to jako przykład że praca dorywcza. Takowa informacje może znajdować się np przed szkołą jazdy czy urzędem lub innych budynkach.
 5. Nick: CarlossCzego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Moja propozycja tyczy się tego że jak w przypadku pracy stałby [ Pracownik ] ( ped ) do którego można podejść i w gui pojawi się informacja. W której moglibyśmy dowiedzieć się szczegółowo jak wykonywać daną prace gdzie trzeba się udać jak zrobimy daną czynność oraz kilka innych rzeczy np że trzeba przeszczekać przepisów drogowych bo możemy zostać ukaranych.
 6. Jakiego programu używasz? ? 

  1. Premizlav1999

   Premizlav1999

   Jak w sobote to tylko do Lidla do Lidla

  2. Duchnikovsky

   Duchnikovsky

    bo promocje tam parking ram pam pam pam.

  3. DuCH

   DuCH

   Internet explorer a co

×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy