Skocz do zawartości

noth1ng

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

34 Dobry

2 obserwujących

O noth1ng

 • Urodziny 14.08.2002

Ostatnie wizyty

328 wyświetleń profilu
 1. Napaść na funkcjonariusza Departamentu - nie żyją dwie osoby. Przez noth1ng*, 31 lipca 2019 Dnia 30 lipca bieżącego roku centrala Departamentu Policji dostała zawiadomienie o funkcjonariuszu, który znajduje się w niebezpieczeństwie. Jak się później okazało zawiadomienie było słuszne - jeden z Officerów Departamentu użył Panic Button przy swojej radiostacji. Na miejscu zastaliśmy nie codzienny widok. Zamaskowany czarnoskóry mężczyzna celował z broni palnej do jednego z pracowników Departamentu. Z naszych informacji wynika, że funkcjonariusz poruszał się lawetą w pojedynkę. Powodu takiego zachowania mężczyzny nie znamy. Kiedy w pobliżu znajdowały się jednostki, które odpowiedziały na alarm facet podbiegł do funkcjonariusza, który był odwrócony do niego tyłem i przyłożył mu broń do potylicy. Officerowie bardzo nieumiejętnie podeszli do akcji, ponieważ kazali się poddać czarnoskóremu mężczyźnie, który celował do ofiary. Około godziny 19:30 osoby w pobliżu warsztatu samochodowego w Las Venturas mogły usłyszeć pojedynczy strzał z broni palnej, krótko lufowej. Ofiara, do której celował czarnoskóry obywatel nie miała szans na przeżycie - zginęła na miejscu. Z naszych ustaleń wynika, że postrzelonym Officerem był @czak Mężczyzna po oddaniu strzału momentalnie ruszył w stronę swojego pojazdu, zaraz to wsiadł i ruszył z piskiem opon. Funkcjonariusze w tym czasie nie oddali żadnego strzału - rozpoczęli pościg za sprawcą zdarzenia. Pościg odbywał się głównie na terenach poza miejskich, a sama akcja przebiegała sprawnie, aż do momentu, w którym kierowca stracił panowanie nad swoim pojazdem i wpadł w poślizg, przez co przekoziołkował kilka razy na serpentynach, które znajdują się na drodze krajowej 46. Pojazd finalnie wylądował na dachu i nadawał się jedynie na złom. Funkcjonariusze momentalnie podbiegli do pojazdu i sprawdzili stan kierowcy. Jak się później okazało stan kierowcy był krytyczny. Nie posiadał on funkcji życiowych. Officerowie, którzy byli na miejscu przystąpili do reanimacji, jednak bez większych skutków. Na miejsce została zadysponowana jednostka San Andreas Medical Center, którą przejęła uciekiniera i kontynuowała reanimację. Po kilku cyklach resuscytacji funkcje życiowe nie powróciły. Medycy użyli defibrylatora, również i to nie przyniosło oczekiwanego efektu. Po kilku strzałach z defibrylatora stwierdzono zgon, medycy zaczęli wypisywać akt zgonu. Na miejsce został zadysponowany Coroner Service, który zabrał ciało. Kilka tygodni później odbył się pogrzeb i uroczysty obchód wokół cmentarza w Los Santos na cześć chwały ŚP. @noth1ng'a. Na uroczystości zebrało się dużo znajomych i bliskoch osób. Redakcja San News składa najszczersze wyrazy współczucia bliskim i znajomym ofiar. Całą uroczystość prowadził ks. @K_Woroszylow Na końcu umieszczamy kilka fotografii z uroczystego pochowania prochów mężczyzny.
 2. Generalnie wszystko ładnie, spoczko, ale po dłuższym używaniu i śpiewaniu 24/7 boli gardło - zróbcie coś z tym ?
 3. Uśmiechnąłem się troszkę czytając to ? Generalnie artykuł spoczko, zerknij na Discorda ?
 4. noth1ng

  Bunt w SAMC - San News #4

  Całkiem, całkiem - staraj się natomiast stosować mniej skrótów, kolokwializmów typu "spina", jak wspomniał kolega wyżej ? Widzę potencjał ?
 5. Osobiście mi się nie podoba - popracuj nad tytułami. Pisząc artykuł raczej piszesz pełne nazwy ? " kradzież radiolki ". Mam właściwie pro tipa, ale nie chcę się tutaj reklamować ? Jeżeli zainteresowany to uderzaj PW ?
 6. noth1ng

  E papierosu

  Zabijcie to zanim złoży jaja ? Nie ośmieszaj się xD Na NIE
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności