Skocz do zawartości

Kubi1910

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Użytkownik

O Kubi1910

Ostatnie wizyty

185 wyświetleń profilu
 1. polecam dokładnie czytać... więc wnioskuje, żeby były tylko elementem wizualnym.
 2. Nick:Kubi1910Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji:ABS (niem. Antiblockiersystem; ang. Anti-Lock Braking System) – układ stosowany w pojazdach mechanicznych w celu zapobiegania blokowaniu kół podczas hamowania, jako element układu hamulcowego. System ABS mógłby zostać wprowadzony na serwer, ponieważ denerwujące jest to, że jeśli jedziemy, i chcemy normalnie zahamować używając klawisza S, koła się blokują, przez co nie można płynnie wyhamować, i zawsze poleci dym spod opon. Nie wiem co mógłbym więcej powiedzieć, więc po prostu dam link do Wikipedii, w której z pewnością jest zawarte więcej informacji. https://pl.wikipedia.org/wiki/ABS_(motoryzacja)
 3. Pomysł raczej na TAK. Szkoda tylko że tak mało o niej napisałeś, pozwól że rozwinę: Siedziba Street View: Najwyższy budynek w San Andreas; Jak wiadomo wielkie firmy mają i wielkie siedziby. Po wejściu do budynku, witałby nas NPC u którego rozpoczynalibyśmy pracę. Pojazd: Furgonetka z podmianką ( z kamerą na górze oczywiście ), np. buritto Ogólna praca: Startowalibyśmy z pod siedziby Street View. Dostawalibyśmy GPS, który pokazywałby nam trasę której się musimy trzymać. Co kilka sekund musielibyśmy kliknąć (na przykład) prawy przycisk myszy, aby zrobić zdjęcie. Następnie musielibyśmy z powrotem wrócić do siedziby Street View. Po wykonaniu tych czynności otrzymywalibyśmy wypłatę. tyle.
 4. Ja napisałem już propozycje na telefon komórkowy, została przyjęta. nawet w telefonie można by było odwiedzać różne strony internetowe. Moim zdaniem nie ma sensu robić po to laptopa, ale jednak można, głos neutralny propozycja o telefon VVV
 5. Z pewnością na TAK. Tylko tak jak ktoś już napisał, trzeba by było zadbać o różnorodność budowli.
 6. No spoko, tylko co do tej pracy... Ja bym to zrobił tak żeby każdy gracz miałby limit namalowanych graffiti. Gdyby miał ich za dużo wyskoczyłoby powiadomienie że masz już wykorzystany limit namalowanych tagów, i że jeśli namalujesz ten, to któryś twój tag zniknie.
 7. Nick:Kubi1910Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji: Na temat. O co chodzi? A o to, że do swojego samochodu można było z tyłu zamontować zaczepkę na linę. Dzięki niej można by było holować pojazd np. kolegi kiedy zabrakłoby mu paliwa. wyglądałoby to tak, że aby podłączyć line ze swojego pojazdu do pojazdu kolegi, musielibyśmy ją wyjąć ze schowka pojazdu, wyjść z niego, podejść do jego tyłu, wpisać komendę np. /podlacz, podejść do samochodu kolegi, i również wpisać /podlacz. Po tym można by było już holować drugi samochód. Aby odłączyć, robiłoby się to samo tylko wpisywałoby się komendę /odlacz czy coś w tym stylu. Moim zdaniem mogłoby się naprawdę przydać, i mam nadzieje że to zostanie dodane na serwer, jeśli w ogóle da się to zrobić. Pozdrawiam, elo
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności