Skocz do zawartości

Mati3112

Moderator
 • Liczba zawartości

  803
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Mati3112 w dniu 13 Maj

Użytkownicy przyznają Mati3112 punkty reputacji!

Reputacja

215 Cudowny

9 obserwujących

O Mati3112

 • Urodziny 31 Grudzień

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Polska

Ostatnie wizyty

1983 wyświetleń profilu
 1. Mati3112

  [Serwer] Skarga na waldek2377

  Gracz zostaje ukarany.
 2. Mati3112

  [Serwer] Skarga na 3MajFasoN

  Żadna z dwóch manan gracza nie była odznaczana przez SAPD w dniach 19-21.05.2019. Gracz ewidentnie próbuje skłamać. Gracz zostaje ukarany.
 3. W takim razie nakładam również drugiego bana. Jeśli zostaniesz odbanowany przez Rivendella napisz apelację od tej kary wklejając link.
 4. Gdyby zaciął Ci się komputer to raczej nie miałbyś co jakiś czas AFK nad głowo który znikał co jakiś czas. Dodatkowo poza AFKIEM którym by się nie zbugował wystarczyłby również szybko restart komputera który wyłączył by grę.
 5. EMR @M-13 [Douglad Dod] odchodzi z akademii na własne życzenie. EMR @22Kubala [Jakub Kujawski] odchodzi z akademii na własne życzenie. EMR @karolek61211 [Karol Collins] odchodzi z akademii na własne życzenie. EMR @avek23 [James Husay] zostaje wydalony z akademii z powodu braku aktywności. EMR @Arablip [Rudolf Wstrząs] zdaje egzaminy z wynikiem Pozytywnym, tym samym awansuje na rangę EMT-Basic I i zostaje pełnoprawnym pracownikiem frakcji. EMR @Shuffle [Mark Bandam] zdaje egzaminy z wynikiem Pozytywnym, tym samym awansuje na rangę EMT-Basic I i zostaje pełnoprawnym pracownikiem frakcji. EMR @quak7 [Mateusz Golik] zdaje egzaminy z wynikiem Pozytywnym, tym samym awansuje na rangę EMT-Basic I i zostaje pełnoprawnym pracownikiem frakcji. EMR @Hexan [Matthew Ford] zdaje egzaminy z wynikiem Pozytywnym, tym samym awansuje na rangę EMT-Basic I i zostaje pełnoprawnym pracownikiem frakcji. EMR @LarryZaganiacz [Biggie Lolo] otrzymuje 7 dni [26.05.2019] na podejście do egzaminu końcowego, w przeciwnym razie zostanie wydalony. EMT-Basic II @KennyZez [Kenny Caroll] powraca do frakcji na poprzedni stopień. EMT-Basic II @FULON [Thomas Paperman] powraca do frakcji na poprzedni stopień. EMT-Advanced II @Yanter [William White] za swój wkład, zaangażowanie w rozwój frakcji, pomoc w prowadzeniu szkoleń i przeszkoleń oraz wiedzę medyczną zostaje awansowany na stopień Paramedic Supervisor. Jednocześnie informujemy, że dołącza on do grona Zarządu frakcji. EMT-Intermediate III @Cloaker [George Caroll] za swój wkład, zaangażowanie w rozwój frakcji, pomoc w prowadzeniu szkoleń i przeszkoleń oraz wiedzę medyczną zostaje awansowany na stopień Paramedic Supervisor. Jednocześnie informujemy, że dołącza on do grona Zarządu frakcji. EMT-Intermediate III @MrDexterPL [Carlos Gonzales] zostaje awansowany na stopień EMT-Advanced I. EMT-Intermediate II @Snooki* [Nicole Ross] zostaje awansowany na stopień EMT-Intermediate III. EMT-Basic III @MajciN [Martin Allen] zostaje awansowany na stopień EMT-Intermediate I. EMT-Basic II @Norberto [Noppert Andrew] zostaje awansowany na stopień EMT-Basic III. EMT-Basic II @Fudi [Edgar Chase] zostaje awansowany na stopień EMT-Basic III. EMT-Basic I @Mrako [Zbychu Wolny] zostaje awansowany na stopień EMT-Basic II. EMT-Basic I @crazeq [Edd Smith] zostaje awansowany na stopień EMT-Basic II.
 6. xDDD brawo dla tego pana
 7. Faktycznie źle wpisałem i nie sprawdziłem dokładnie. Sprawdzę i poprawie.
 8. Nikt z graczy nie ma stafforda. Jest to jedyny na serwerze. Spisane są tylko pojazdy z pierwszym ID, możliwe, że ma ktoś Broadway z większym ID. Skoro go tutaj nie ma to nie jest pierwszy
 9. Dla osób które jeszcze nie widziały w dziale hydepark pojawił się w weekend spis pierwszych pojazdów na serwerze!

   

  1. LukasikPL

   LukasikPL

   Sztosiwo polecam tego Pana dlaczego nie ma on jeszcze Admina ;v ?

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności