Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

ReD_Devil

Administrator
 • Posts

  1,465
 • Joined

 • Days Won

  47

ReD_Devil last won the day on November 19

ReD_Devil had the most liked content!

About ReD_Devil

 • Birthday 12/14/2000

Recent Profile Visitors

28,595 profile views

ReD_Devil's Achievements

 1. Z przyjemnością po prawie 9 miesiącach od ostatniego turnieju i wielu prośbach ogłaszamy świąteczny turniej! W ankiecie, w której mogliście oddawać głosy na grę, w która chcecie stoczyć pojedynki sporą przewagą głosów wybraliście Counter Strike: Global Offensive. Jednak to nie wszystko, co dla was przygotujemy. Na fali popularności chcemy dać wam więcej funu i oprócz głównego turnieju, z pulą nagród w wysokości 6 500 000$ odbędzie się również mini turniej w Crab Game, w którym za każdą wygraną grę zgarniacie po 50 000$. Przejdźmy do głównych zasad turnieju CS: GO -Turniej skierowany jest dla graczy projektu, więc wymogiem jest posiadanie konta minimum 3 miesiące, oraz aktywna gra na serwerze. -Turniej odbędzie się na platformie FACEIT - klient i AntyCheat obowiązkowy -Wasze konto steam nie może posiadać żadnej blokady VAC -Dodatkowym plusem będzie posiadanie statusu Prime -Zakazuje się udostępniania kont -Wszelkie oszustwa, które wykryjemy, będą skutkować permanentnym banem na kolejne turnieje dla wszystkich członków drużyny. Zasady turnieju Crab Game: Wszyscy z doświadczenia doskonale wiemy, jak wyglądają rozgrywki w tę grę, jednak z racji, że cały turniej będzie streamowany, prosiłbym o nie nadużywanie wszelkich słów, które mogą obrazić jakiekolwiek osoby, rasy, religie etc. PULA NAGRÓD CS: GO W tegorocznym turnieju, mamy dla was łączną pulę nagród w wysokości 6 500 000$! 1. miejsce - 3 000 000$ dla drużyny 2. miejsce - 2 000 000$ dla drużyny 3. miejsce - 1 000 000$ dla drużyny MVP turnieju - 500 000$ PULA NAGRÓD CRAB GAME Docelowo chcemy zrobić 10 meczy, każda wygrana - 50 000$, jednak jeśli będziecie chcieli grać więcej i będzie to możliwe, to zrobimy więcej rund. Do turnieju Crab Game zapisujecie się pojedynczo, do turnieju CS: GO drużynę zapisuję tylko lider teamu! Turniej w Crab Game odbędzie się w niedzielę 19.12.2021 o godzinie 15:00 Wzór zapisu do turnieju: Link do konta UCP: Link do konta steam: Natomiast turniej Counter Strike: Global Offenisve odbędzie się w dniach od poniedziałku 20.12.2021 do środy 22.12.2021 od godziny 17:00 każdego dnia. Wzór zapisu do turnieju: Nazwa Drużyny i skrót: Logo (opcjonalnie): Lider drużyny: Skład drużyny (link do kont UCP i kont steam): W zależności od liczby zgłoszonych drużyn, jeśli zgłosi się więcej niż 8, ale mniej niż 12 drużyn, to bierzemy 8 pierwszych. Jeśli zgłosi się więcej niż 12, ale mniej niż 16, to weźmiemy 12, natomiast jeśli zgłosi się więcej niż 16, to weźmiemy pierwsze 16 zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12.12.2021 ZAKAZUJE SIĘ PISANIA POSTÓW INNYCH NIŻ ZGŁOSZEŃ DO TURNIEJU!
 2. Apelacja została odrzucona!
 3. Twoje zachowanie przez cały okres bana nie wskazuje na to, że chcesz grać na serwerze zgodnie z zasadami. Jesteś zwykłym trollem i nie potrzebujemy tu takich graczy. Po co chcesz grać na serwerze, na którym zarząd nie wie jak prowadzić serwer i piszesz propozycje o zamknięcie go?
 4. Apelacja została przyjęta!
 5. Nie wierzę, że twoje przeprosiny są szczere. Powtarzasz kolejny raz to samo, a po odbanowaniu dalej nie widać poprawy w twoim zachowaniu. Dostawałeś szanse, których nie potrafiłeś wykorzystać. Nie potrzebujemy takich graczy u nas i nie zostaniesz odbanowany.
 6. Apelacja została przyjęta!
 7. Warunkiem odbanowania jest usunięcie konta twojej domniemanej siostry, tym bardziej sądząc po logach całego konta - nie chciała ona grać uczciwie.
 8. Skarga została odrzucona!
 9. Jest to najprostsze zadanie na sprawdzenie spostrzegawczości i myślenia, co wpisujesz. Zawsze odkąd gram w MTA tak było i nie jest to zabronione, wystarczy myśleć co się wpisuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy