Skocz do zawartości

Cloaker

Donator
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Cloaker w dniu 6 Maj

Użytkownicy przyznają Cloaker punkty reputacji!

Reputacja

57 Szlachetny

7 obserwujących

O Cloaker

Ostatnie wizyty

387 wyświetleń profilu
 1. Kolejne wydanie The News Tree, zapraszam do czytania gazety, znajdziesz go w Hydepark, jak i link znajdziesz w komentarzu do statusu.

 2. Wydanie z dnia 14,05,2019, Redaktor naczelny: @Cloaker Fotograf oficjalny: @crazeq Wypadek betoniarki na Santa Maria Beach, jak i całkowita blokada drogi Fotografia nadesłana przez @MrDexterPL Dnia 05.11.2019 doszło do wypadku betoniarki wraz z pojazdem do prac drogowych, w wypadku pojawiły się dwie osoby ranne, na miejsce zostały zadysponowane dwa zespoły ratownictwa medycznego wraz z dwoma wozami lokalnego departamentu straży pożarnej, cały teren zabezpieczały jednostki patrolowe policji, to właśnie one kierowały ruchem samochodowym. Obaj poszkodowani przeżyli jak i zostali transportowani do lokalnego oddziału szpitala na dalsze leczenie, jak informuje rzecznik lokalnej służby zdrowotnej, sytuacja mogła się na pewno wyglądać wielokrotnie gorzej. Podejrzane spotkanie w dokach Los Santos Fotografia udostępniona przez @TylkoZielu Nasi reporterzy rozpoczęli dziennikarskie śledztwo, dzięki anonimowym wtykom udało nam się dowiedzieć na temat spotkania i prawdopodobnie wymiany towaru pomiędzy dwoma organizacjami, między innymi słynną mafią Corleone, jak i wojującym z Cripsami, Bloods. Nasi reporterzy starali unikać się jakiegokolwiek kontaktu z gangsterami, dlatego nie poznamy prędko co znajdowało się w środku paczuszki, jak i dlaczego do spotkania doszło, czyżby Corleone chciało wesprzeć potajemnie Bloods w walce z Crips. Tego się szybko nie dowiemy, na pewno nie dzisiaj, a tym bardziej na tą chwilę. Zmiany w szefostwie salonu „Fusion Cars Salon”, jak i zmiana lokalizacji firmy transportowej „Fusion Taxi Corporation”. Właśnie jesteśmy świadkami zmian w korporacji „Fusion”, zaczynając od najbardziej poważnej zmiany, mówimy o zmianie właściciela z Leito Tomaso, na Eric Thomson który będzie sprawował cały proces zarządzania nad salonem. Także lokalizacja „Fusion Taxi Corporation” uległa zmianie, dla oszczędzenia kosztów z zajmowanym lokalem, baza została przemieszczona do Blueberry. Zauważalna jest bardzo dobra sytuacja korporacji „Fusion” na giełdzie papierów wartościowych, jak ich sytuacja finansowo wygląda całkiem dobrze. Mamy nadzieje że korporacja „Fusion” będzie w przyszłości nadal się rozwijała. Kącik reklamowy Reklama od Fusion Taxi Corporation: Reklama od Ideal Car Workshop: Reklama od CLC Road Assistance: Jesteś zainteresowany pojawieniem się reklamy twojego biznesu w naszym kąciku reklamowym, zapraszam do kontaktu prywatnego z redaktorem naczelnym, można też przez komunikator Discord CloakeR*#4935 Wydanie z dnia 14,05,2019, Redaktor naczelny: @Cloaker Fotograf oficjalny: @crazeq
 3. 9/10 Zawsze na służbie na rozmowy, heh
 4. 5/10 Widziałem jak do mnie piszesz w PM.
 5. Bum nowe wydanie gazety "The News Tree" w dziale Hydepark, link w komentarzu statusu.

 6. Nowe wydanie "The News Tree" wpłynęło na Hydepark, link w komentarzu, zapraszam do czytania 🙂

 7. Zapraszam do działu "Hydepark" gdzie pojawiła się pierwsze wydanie serwerowej gazety z tego co się dzieje na serwerze.

  Zapraszam do czytania i dzielenia się opinią.

 8. Cloaker

  [SKARGA] Skarga na Cloaker

  Ponownie się powtarzasz, przyjechałem na WEZWANIE, wychodzę z karetki, nic poważnego nie widzę, widzę gościa który wzywał, jest leczony, ściągam BW, daje to co chcieli, znikają, i nagle dostaje kolejne wezwanie kilka metrów dalej, podchodzę, proszę o odsunięcie się, staje się to, rozpoczynam działania, znowu podchodzicie i zaczynacie walkę, ponownie nie mogę się ruszyć, bo ściagania BW nie mogę przerwać Przyjęcie:
 9. Cloaker

  [SKARGA] Skarga na Cloaker

  Kiedy zabierzesz inną skargę i zaczniesz robić z tego kolejną skargę, no XD, a tak to: A. Osoby nawalające się cały czas odsuwały się B. Walka była przerywana, nic mi nie grozi C. SAPD zostało powiadomione, lecz zgłosili się dopiero po 5 minutach D. Wielokrotnie prosiłem o odsuwanie się od poszkodowanych, panowie to robili, to przechodziłem do działań E. Od początku nic nie mówiło mi na temat niebezpieczeństwa F. Podczas zdejmowania BW nie mogę się ruszyć, a jak tylko BW zostało zdjęte, to całe ugrupowanie uciekło. A teraz ta szczerze, boli cię to że napisałem skargę, to wpadłeś na pomysł że napisanie na mnie skargi doprowadzi do jakiegoś nie wiem, ukarania, wyciągasz nagrania z innej skargi i to jeszcze moje nagrania, no beka, najśmieszniejsze że przy zdarzeniu ciebie nie było, a jedynie co masz to nagranie które sam posiadam, jak i bym bardziej potraktował zagrożenie na moje życie, jeśli bym słyszał słowa w moją stronę, co powiem no śmiesznie się zapowiada.
 10. Dobry, jak w temacie, jestem ciekawy, a jak jest taka opcja to skorzystam z tego chętnie, dziękuje za przeczytanie.
 11. Podoba mi się pomysł, jak i fajnie by było widzieć coś na wzór wiadomości, gdzie by informacje o tym co frakcje robią pojawiały się, taka frakcyjna gazetka zbierająca najważniejsze incydenty bądź zdarzenia RP z każdej z frakcji.
 12. Nick: CloakeR*Czego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Chciałbym wprowadzić blokadę opcji "okradnij" na graczach nad którymi aktualnie prowadzimy akcję ratowniczą. Piszę to z jednego, najważniejszego powodu, prawie na każdym BW, jakie musiałem ratować, pojawił się "pseudo-gangus" który oczywiście musi podanego pana okraść Pomimo tego że nasza niewinna osoba, jest właśnie reanimowana. Takie działanie to zwykła parodia, i obraza klasy postaci "Gangstera", jeszcze śmieszniej kiedy pojawi się 9 chłopa i zacznie takiego biednego człowieka okradać, a ratownicy nie mogą zbytnio się postawić. Dzięki temu zniknął by problem z śmiesznymi złodziejaszkami którzy każdego okradną, nie ważne czy poszkodowany jest reanimowany.
 13. Cloaker

  Lista donatorów

  Pieniądze poszły na was :3
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności