Skocz do zawartości

Kubasny

Supporter
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

26 Przyjazny

O Kubasny

Ostatnie wizyty

1118 wyświetleń profilu
 1. Aż się wierzyć nie chce, zrobił to. Kare zdejmuję
 2. Jak piszesz apelacje, musisz się przyznać do błędu, a nie że dalej będziesz swoje robił. Dostałeś prawko, żebyś przemyślał swoje zachowanie, a nie dalej swoje, oddałbym Ci prawko i byś dalej to samo robił, to jak to będzie, poprawisz swoje zachowanie?
 3. U Ciebie z tego co widzę nie dociera to, że jak robisz źle dla innych, to Ty uważasz, że dobrze robisz i, że nic nie jesteś winny. Natomiast, jak ktoś inny Ci coś zrobi, to Ty oczywiście swoje. Spróbuj napisać apelacje za 24 godziny, wtedy pomyślimy.
 4. Ty mi nie wytykaj palcem błędów, bo nic złego nie zrobiłem, sam odwalasz i na innych mówisz, że są gorsi, l00l. Odnośnie twojej apelacji to nie wiem, niech @Osk4r - jeden z policjantów, których taranowałeś się wypowie, niech on zdecyduje o twojej karze.
 5. Kubasny

  SAFD xd..

  A ja nigdy nie oddychałem XD
 6. Kubasny

  SAFD xd..

  @Aved @Osk4r Jakbym was widział na pościgach XD
 7. Już to widze, jak sobie spokojnie patrolujesz a tu taki 13-sto latek drze Ci się: "HWDP, JP!"
 8. 1.Najlepszy Supporter: @Zerol 2. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil 3. Najlepszy właściciel: @Brzysiek 4. Najlepsza organizacja: 50 Blessing 5. Najlepsza frakcja: SAPD 6.Najbardziej pomocny gracz na serwerze: @Sopher 7.Najlepszy użytkownik komunikatora Discord: - 8.Najbardziej zapracowana osoba na serwerze: - 9.Najbardziej pomocny gracz na forum: @paraguan 10.Najlepsza praca na serwerze: Gaszenie pożarów 11.Najlepszy pracownik frakcji: @Koozie @xWolfQ @Kowalski 12.Największy no-life serwera: @szumlasikg 13.Najśmieszniejsza osoba: @szumlasikg - mój idol
 9. Kubasny

  Hejka

  Sima
 10. Kubasny

  Hejka

  Sima
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności