Skocz do zawartości

Torix

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Przyjazny

O Torix

 • Urodziny 1 Luty

Ostatnie wizyty

280 wyświetleń profilu
 1. Torix

  [Sprzedam] Manana ID 49

  Tak. Jeszcze 10k i się dogadamy.
 2. Torix

  [Sprzedam] Manana ID 49

  Podbijam, cena została znacząco zmniejszona.
 3. Torix

  [Sprzedam] Manana ID 49

  Nazwa postaci: TorixNumer telefonu: 966684545Nazwa pojazdu: MananaCena: 70 000$Przebieg: 363008Tuning: brakZdjęcia (niewymagane):
 4. I cyk plan sprzed dwóch lat, do września i zamykamy biznes.
 5. Pomysł ciekawy, praca jednak wydaje się dość monotonna, można zrobić kilka poziomów skomplikowania tych budynków, które przekładałyby się na różnicę w zarobku i ich wybór byłby losowy. Można też rozbudować tę pracę o dodatkowy etap, np. projektowania. Polegałoby to na poskładaniu puzzli z planu budynku. Zasadniczo jestem na TAK.
 6. Ja uważam, że jest bardzo dużo przypadków, w których ta funkcja mogłaby powodować niechciane sytuacje (jeden z nich przedstawiłem powyżej i dalej uważam, że jest on trafny, ale pomińmy już tę kwestę), ale wydaje mi się, że albo źle mnie zrozumiałeś, albo źle się wyraziłem w pierwszej odpowiedzi. Nie miałem na myśli, że ta funkcja według mnie nie powinna być wprowadzona, tylko że ta funkcja nie powinna być wprowadzona w tej formie, jest kilka sposobów, na które można zniwelować te niepożądane efekty, pierwszym jest wprowadzenie tej funkcja dla administracji, drugim jest wyłączenie jej dla danego profilu w ustawieniach konta w taki sposób, aby tylko administracja widziała ten profil w danym wątku. Jednak sam prawdopodobnie bym ją wyłączył, jeśli byłaby taka możliwość. Mam nadzieję, że tym razem wyraziłem się precyzyjnie.
 7. Właśnie dlatego wspomniałem o tym, że jako funkcja dla administracji byłoby to przydatne, a co do prywatności, przykładowa sytuacja, których tak naprawdę mógłbym wymieniać w nieskończoność, sprzedaję samochód na giełdzie na forum i sprawdzam, czy ktoś jest zainteresowany na telefonie w szkole, okazuje się, że ktoś się zgłosił i chce się o coś dopytać i wynegocjować cenę, a ja nie mam czasu, żeby z nim pisać, więc naturalnie robię to po powrocie do domu, a jeśli taka funkcja byłaby dostępna, to ten zainteresowany mógłby odebrać to tak, jakbym go olał i mógłby w tym momencie pomyśleć, że nie jestem zainteresowany sprzedażą tego samochodu jemu, przez co sam by stracił zainteresowanie moim ogłoszeniem.
 8. Trochę prywatności panowie, jeśli dostęp do tej funkcji miałaby tylko moderacja to jak najbardziej, ale dla każdego to już troszkę przesada. Na NIE.
 9. Fajny pomysł i wydaje mi się, że już to gdzieś widziałem, ale nie jestem pewny . Oczywiście na TAK.
 10. Na NIE, blokuje za dużą ilość możliwości zabawy na serwerze, januszo-handlarze, kolekcjonerzy i inne osoby, które czerpią przyjemność lub korzyści z dużej ilości pojazdów miałyby utrudnione zadanie.
 11. Torix

  E papierosu

  Świetne i jeszcze do tego drzewko umiejętności, żeby były jakieś skille, np. pojemne płuca (+20 do dymów), a robienie chmury to może być taka gierka zręcznościowa, same papieroski mogłyby mieć specjalne warsztaty tuningowe i by się ulepszało grzałki i baterie xD. Teraz na poważnie, śmieszne to może jest, ale żadnego pożytku, ani przyjemności by z tego nie było, na NIE.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności