Skocz do zawartości

TylkoZielu

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana TylkoZielu w dniu 7 Maj 2019

Użytkownicy przyznają TylkoZielu punkty reputacji!

Reputacja

130 Rycerski

5 obserwujących

O TylkoZielu

 • Urodziny 06/18/1996

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Częstochowa

Ostatnie wizyty

891 wyświetleń profilu
 1. Chciałbym żeby to wyglądało tak, ale nawet nie raz próbowałem odgrywać RP z ucieczką, bądź dobrowolnym oddaniu się za 6 gwiazdek i kończyło się to tym, że policjant miał wy****ne na RP i wolał skorzystać z okazji, że mam 6 gwiazdek, mniejsza bo temat nie od tego. Pozdrawiam!
 2. Tylko policja musi najpierw chcieć odgrywać, a nie stwierdzić "o 6 gwiazdek jazda" itp.
 3. Potwierdzam, wyrówna to szanse, gdyż taki Pan policjant potrafi sobie wstać z BW i kontynuować bez żadnych konsekwencji więc taki system mógłby trochę urozmaicić zabawę i pokazać, że nie każdy jest nietykalny. Pozdrawiam!
 4. 1. Najlepszy supporter: @Stuba @Dez 2. Najlepszy moderator: @Avillen 3. Najlepszy Administrator: @paraguan @Sopher 4. Najlepsza osoba z zarządu: - 5. Najlepszy mapper: - 6. Najlepszy modeler: - 7. Najlepsza frakcja: - 8. No-Life serwerowy: @Ricky @RoseMoet 9. Najlepsza organizacja przestępcza: K2 Crew 10. Najlepsza organizacja cywilna: - 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 12. Event'owiec miesiąca:- 13. Najlepszy pracownik miesiąca: 14. Najlepszy redaktor: @Wojtaz520 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: - 16. Najlepsza aktualizacja: - 17. Najlepsza praca na serwerze: 18. Najbogatszy gracz na serwerze: @Ricky 19. Dzban miesiąca: @Wojtaz520 @Ciezki 20. Największy śmieszek serwerowy: - 21. Największy makowiec serwerowy: @Snooki @KDziadzio27
 5. Nick: TylkoZielu, @BebokZPolski Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji: Ze względu na brak szpitala w LS proponuję by dodać kurs pierwszej pomocy dla każdego, który byłby drogi lecz pozwalał reanimować kogoś z BW, każdy chyba się ze mną zgodzi, że doczekać się karetki na terenach graniczy z cudem, powiedzmy reanimacja byłaby dłuższa i po wstaniu postaci miałaby ona wszystkie choroby, które zmuszałyby do szybkiego dostania się do szpitala, a jeśli chodzi o choroby można by urozmaicić tymczasowymi lekami, które dawałyby krótkotrwały efekt braku tych "problemów" co wiązałoby się z tym, że efekty chorób musiałyby być mocniejsze by zachować sens korzystania z leków, nie ważne z jakich jesteśmy org każdy chyba doceni ten pomysł.
 6. Walki o tereny to tylko chęć innych graczy by się postrzelać, nie chcą się strzelać to nie gang a popierdółki - ale rozumiem o co ci chodzi, to tylko mój pomysł, który nadaje się na szkielet całości, inne propozycję mile widziane.
 7. Nick: TylkoZieluCzego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji: Zrewolucjonizowanie CU Zacytuję samego siebie, bo propozycja wyszła przypadkiem w innym temacie. O to i ten temat w razie wątpliwości.
 8. "at least it was before I fucked everything up." ?
 9. TylkoZielu

  [Warsztat] Red Wheels

  Bardzo ładnie zrobione, przejrzyście, ładne grafiki - bardzo mi się podoba jestem na TAK!
 10. Nick: TylkoZieluCzego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji:Witam chciałbym zaproponować panel pracowniczy, który byłby podobny do panelu kierownika w biznesie - przedstawiałby on dla każdego pracownika ilość przepracowanych godzin i wystawionych ofert oraz podstawowe informacje typu - data dołączenia do biznesu, jakaś może ocena pracownika dodawana przez klientów w formie gwiazdek i opinii na ,które kierownicy zwracaliby uwagę podczas awansowania, taki panel mógłby mieć zakładkę "uwagi" - byłyby tam dodawane różnego rodzaju informacje przez kierowników by lepiej komunikować pracownikom, że np. muszą uważać na normę tygodniową albo że dostali ostrzeżenie i muszą się przyłożyć do pracy. Ułatwiłoby to prace, i nie byłoby zbędnych pytań o przepracowane godziny, które zawsze się pojawią chociaż tłumaczy się, że będą wystawiane np. pod koniec tygodnia.
 11. Oczywiście, że na TAK, helikopter jest od lokalizacji a nie CZIP w tyłku (za przeproszeniem). Pozdrawiam!
 12. TylkoZielu

  Sunshine

  W skrócie - kopia...... WSZYSTKO JEST SKOPIOWANE
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności