Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

FileEX

Developer
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About FileEX

Recent Profile Visitors

660 profile views

FileEX's Achievements

Rekrut

Rekrut (2/14)

 • Miesiąc później
 • Inicjator konwersacji
 • Tydzień później
 • Aktywny
 • Pierwszy post

Recent Badges

1

Reputation

 1. No to ja nawet szczerze mówiąc nie zwróciłem uwagi na te znaki tam. Poinformował mnie, że to on miał pierwszeństwo i ślepo uwierzyłem - Jak widać to on powinien ustąpić. W związku z powyższym uważam, że to oskarżony powinien otrzymać upomnienie. Uważam, że skargę można zamknąć.
 2. Twój nick: FileEX Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): Nieznajomy #56754Data wydarzenia: 27.03.2022Opis zdarzenia: Pracowałem na spedycji lądowej i na skrzyżowaniu skręcałem w lewo gdy uderzył we mnie oskarżony. Napisał, że rozwaliłem mu silnik oraz napisał na mnie raporta po czym Kubson69 mnie upomniał, że mam jeździć ostrożniej. Generalnie nie mam nic do całej tej sytuacji, ale nie zgadzam się z tym upomnieniem i oskarżeniem mnie, że to ja rozwaliłem silnik nieznajomemu. Ja jadąc nie widziałem blipa tego gracza, ponieważ jest ukryty ma ukryte ID, ukryty nick i nie było go widać na radarze/minimapie. Natomiast on mnie widział i uważam, że powinien mnie przepuścić z tego względu, że ja nie mogłem go widzieć, ponieważ jest ukryty. Gracz ten spowodował mi uszkodzenia towaru do 88%, aczkolwiek nie mam na to dowodów i nie oczekuję zwrotu pieniędzy. Jedyne czego oczekuję to stwierdzenie przez Administrację kto był tutaj winny; gdyż tak jak napisałem powyżej nie byłem w stanie zobaczyć tego gracza, ponieważ jest ukryty, natomiast on mnie widział. Dodam tylko, że być może rzeczywiście to jest/była moja wina, aczkolwiek ja się z tym nie zgadzam i dlatego też proszę Administrację o wypowiedź. Jak będzie trzeba to nawet i zapłacę za te uszkodzenia.Dowody i coś od siebie: Posłużę się dowodami gracza na mnie https://streamable.com/lwa9ls
 3. No i teraz elegancko rozumiem dlaczego tak a nie inaczej - W takim razie poproszę numer konta poszkodowanego
 4. No co mogę napisać... Przyznaję, uderzyłem co zresztą widać na klipie razem z moim nickiem. Przyznaje się do winy i jestem gotów zapłacić tylko dlaczego tyle? Gram tutaj stosunkowo od niedawna i jeszcze nie do końca wiem jak działają pewne mechaniki na tym serwerze - Dlatego też prosiłbym, aby ktoś z administracji uzasadnił dlaczego powinienem zwrócić za to uderzenie tak dużą kwotę. Jeśli rzeczywiście muszę tyle zapłacić no to trudno, zapłacę ale wcześniej chcę uzasadnienie dlaczego akurat taka kwota, na jakiej podstawie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy