Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

goryl17

Gracz
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

About goryl17

 • Birthday 04/06/2004

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

792 profile views

goryl17's Achievements

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

 • Kojarzony
 • Inicjator konwersacji
 • Pierwszy post
 • Rok później
 • Tydzień później

Recent Badges

30

Reputation

1

Community Answers

 1. Podczas importu gdy dojedziesz już do miejsca docelowego po naprawie auta, wjeżdżasz w blip i po prostu wysiadasz z auta które dane było Ci zawieźć, nic więcej nie musisz robić.
 2. Dobry pomysł, ułatwi na pewno dodawanie kontaktów w razie pomyłki
 3. Na nie, co do podpunktu 5. to na giełdzie to będzie obowiązywać a w każdym innym miejscu nie? Co to ma być w ogóle? Giełda zapewne zostanie przedstawiona w całkowicie inny sposób, albo po prostu jako zwyczajna giełda, nie potrzeba tam regulaminu. Zbędne opcje. Na dodatek twórca propozycji jest strasznie wulgarny jak widzę po jego "komentarzach" do kogoś opinii. Nie może się pogodzić z tym, że ktoś się z nim nie zgadza..
 4. 1. Zapewne na serwerze Ebay będzie na forum, a tak to giełda. W sumie to zostaje neutral. 2. Na nie, nie sądzę żeby utrzymało się to stabilnie. 3. Czat głosowy w MTA istniał, lecz było z nim dużo bugów, jak już to w późniejszym czasie serwera. 4. Zazwyczaj Tweety, czy inne Lifeinvander'y są robione na forum. Nie wiem czy byłoby to tak łatwe w zrobieniu, więc neutral. 5. Przelew bankowy przez telefon to nie jest zła opcja, na pewno fajne rozwinięcie. Albo przesyłamy przelewem bankowym jeśli gracz jest daleko, albo podajemy gotówkę normalnie gdy gracz jest obok. 6. W sumie to fajna opcja, tylko zależy jakie administracja ma wprowadzić zadania. Chętnie bym to zobaczył, tylko nie wiadomo czy byłby czas na wymyślanie codziennych questów. Ogólnie z większością propozycji się zgadzam, ale twoje to takie "smaczki" które na aktualny czas nie są zbytnio potrzebne, bo np. trzeba zrobić całą ścieżkę gangstera gdyż jest jak na razie surowa. Według mnie niektóre pomysły do zrealizowania, ale w przyszłości gdy tłok pracy się zmniejszy.
 5. Na pewno musiałby to być o wiele mniejszy próg niż 500k, bo nie sądze żeby ktoś autem z salonu wyjeździł 500tyś. km
 6. W Angel Pine nie sądze żeby powstała jakaś restauracja, a na taką wioskę sklep jest raczej w stu procentach potrzebny, szczególnie że mamy tam pracę drwala. Zbudowałbym takie sklepy w: Angel Pine, Blueberry. W biznesach tak szczerze jak byłem w paru po parę razy, to tylko na złomowisku spotkałem pracownika. Jestem ewidentnie na tak.
 7. Nie wiem czy musi być to akurat nagroda pieniężna, ale jak najbardziej jestem na tak, żeby została dodana jakakolwiek nagroda za wbicie wyższego poziomu. Na razie na serwerze wbijamy lvl tylko żeby iść na kolejną pracę, więc to by był fajny dodatek. Edit: wpadł mi pomysł po poście osoby niżej, może po wbijaniu lvla w sklepie z ubraniami odblokowywały się jakieś nowe, dodatkowe części
 8. Przy takich akcjach potrzeba było rozbudować ten system, żeby nie było że gracz wraca po czym pisze "ej admin zniknelo mi cos z auta" więc na pewno by tu musiał być stworzony dział na forum przestępczy, bo raczej w grze na to nie byłoby sposobu oprócz automatycznego zawiadamiania policji. duzo juz widzialem postow gdzie administracja woli odrzucic pomysl z dzialem org. przestepczych, wiec mozemy wywnioskowac ze to nie wypali..
 9. Wchodząc w gangstera, raczej nie masz na celu grania "stuj policja lapki do gury" z nożem w ręce, a dobrego odgrywania. Osoby skłonne do odgrywania RP powinny normalnie zagrać taką akcję, nie powinno być zapotrzebowania na wywalanie ot tak. Edit: Dobra opcja to by też było odblokowanie to od któregoś pooziomu postaci, jak ktoś wyżej wspomniał.
 10. Zrobiłbym to tak: Potwierdzenie przelewu graczowi który jest od ciebie daleko, ale gracz który jest blisko otrzymuje pieniądze od razu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy