Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

ecstasy

Supporter
 • Posts

  880
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ecstasy last won the day on July 18

ecstasy had the most liked content!

About ecstasy

 • Birthday November 20

Kontakt

 • Discord
  ecstasy#3030

Recent Profile Visitors

7,989 profile views

ecstasy's Achievements

 1. gz gz, BL w obu frakcjach

  1. ecstasy

   ecstasy

   śmieszyn't

 2. Nick: ecstasyIdentyfikator discord: ecstasy#3030Data otrzymanej Black listy: 01.01.2023Powód: Wyjście jeden dzień po powrocie Uzasadnienie: No co ja mogę powiedzieć odwaliło mi... więcej się nie powtórzy. Przepraszam bardzo i pozdrawiam serdecznie
 3. zastosuj się do wzoru masz na to 24h
 4. Skoro zgadzasz się z karą to apelacje odrzucam.
 5. Do tego służy dział apelacje od kar https://paradise-rpg.pl/forums/forum/83-apelacje-od-kar/ Nie należy pisać skarg za nadanie kary, od tego służy dział "Apelacje od kar", można jednak napisać skargę jeżeli uważamy, że nasza apelacja została odrzucona niezgodnie z regulaminami.
 6. No widzisz ja również wbiłem do gierki i pierwsze co usłyszałem to bekanie na voice po czym poszedłeś po bulleta i odjechałeś.
 7. Niech to będzie dla ciebie nauczka.. Prosiłbym aby takie sytuacje się nie powtarzały. Z racji, że wykazałeś skruchę i przeprosiłeś za swoje zachowanie apelacje przyjmuje.
 8. Zgłoś się do paraguan w wiadomości prywatnej.
 9. wiem, zauważyłem mój błąd zaraz to ogarnę @oldzikowarn został cofnięty, najmocniej przepraszam za swoje zachowanie faktycznie miałeś racje że to nie ten dział, dzisiaj mam lekki mętlik przez co się lekko zagalopowałem. Jeszcze raz przepraszam.
 10. Po pierwsze Nie należy pisać skarg za nadanie kary, od tego służy dział "Apelacje od kar", można jednak napisać skargę jeżeli uważamy, że nasza apelacja została odrzucona niezgodnie z regulaminami. Po drugie Stojąc tam nie przeczytałem całej rozmowy tylko jej namiastkę, dopiero klakier wysłał mi całość i nadałem mute. Warn zostanie usunięty i poinformowałem cię o tym, pojawił się już o to wniosek. Kwestia czasu. Jeżeli gracz gubis cię prowokował to trzeba było również napisać raporta z dowodami. Po trzecie Zastosuj się do wzoru Po czwarte https://imgur.com/f2oEgS3 nie powinieneś w ten sposób reagować po otrzymaniu kary, pozdrawiam oraz życzę miłej nocy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy