Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

NepNep

Gracz
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About NepNep

Kontakt

 • Discord
  NepNep#9966

Recent Profile Visitors

871 profile views

NepNep's Achievements

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

 • Stale widywany Rare
 • Bywalec Rare
 • Pierwszy post
 • Kojarzony
 • Inicjator konwersacji

Recent Badges

62

Reputation

 1. dobra to 100k dam last offer
 2. Pierwsze co, ja wysłałem nagranie więc nie mów jako "on" Drugie co, nie stałem w miejscu, wystarczyło przeprosić i nie dostałbyś kary.
 3. Nick na serwerze: NepNepSerial: A93CAB7469FBBA0BF47A88991ED8F8F4Nick członka administracji: @D1L3RData nadania kary: 19.10.2021Data zakończenia kary: 26.10.2021Powód: Uczestniczenie w akcji na DM z blokadą | boxowanie, tamowanie przejazduWyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Więc tak, moi robili strefy to z nudów jechałem tam pooglądać i chciałbym wyjaśnić rzeczy które tam robiłem. 1. Wypchalem jednemu bulleta gdzieś tam ponieważ kierowca wysiadł i nie zaciągnął ręcznego, jednak jest to też dozwolone na antydm więc wydaje mi sie że nie jest to problem (wiem że to nie jest w powodzie, jednak wyjaśniam poprostu co robiłem) 2. Nikogo nie boxowałem, chyba że chodzi o "chowanie" osoby która robiła tag. Ale z tego co kojarze to jak stałem obok tego co sprayował to nikt w nas nie strzelał. 3. Jeżeli chodzi o tamowanie pojazdu, to poprostu jakaś osoba wypychała bielikowi motor to zajechałem drogę żeby tego motoru dalej nie pchał, po czym ta osoba odjechała. Więc podsumowując, nie przeszkadzałem nikomu aż tak, już kiedyś jeździłem po DM z blokadą i robiłem tego typu rzeczy i nikt nie miał o to problemu. Teraz wiem że nie mogę tak robić więc prosiłbym o zdjęcie lub chociaż skrócenie kary ponieważ chciałbym sobie jeszcze pograć, szczególnie że po przejściu na gangi wróciła mi ochota na granie na serwerze, no i jest to moja pierwsza kara która pozbawiła mnie kompletnie wchodzenia na serwer przez więcej niż 6 godzin. Pozdro i przepraszam osoby które moje zachowanie mogło w jakiś sposób komuś przeszkodzić.
 4. Jakos mi sie nie chce wierzyc w to ze nie zrobiles tego specjalnie, jeszcze sie zatrzymałeś i pojechałeś dalej
 5. Nick na serwerze: NepNepSerial: A93CAB7469FBBA0BF47A88991ED8F8F4Nick członka administracji: @VexikData nadania kary: 18.10.2021Data zakończenia kary: 25.10.2021Powód: DM w kierunku członka administracji na służbie.Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Więc ten, lecieliśmy na wodną bo ją przejmowali a ten co przejmował się gdzieś schował. Spadłem pod tekstury i byłem bliski utopienia to zrobiłem RC, wziąłem ponton i zacząłem płynąć na wyspe. Jak już byłem praktycznie na niej to zobaczyłem postać pod teksturami, więc zaciągnąłem trochę dalej ręczny i zacząłem strzelać. Nie miałem pojęcia że jesteś na duty, nie było widać nametaga nad postacią, jeszcze przed nadaniem kary cię przeprosiłem na czacie pisemnym (ss poniżej) no i dostałem blokadę DM. Więc przepraszam cię jeszcze raz za to i będę się starał aby taka sytuacja kolejny raz nie miała miejsca.
 6. Nick na serwerze: NepNep Serial: A93CAB7469FBBA0BF47A88991ED8F8F4 Nick członka administracji: @psychoo102 Data nadania kary: 17.10.2021 ~16:40 Data zakończenia kary:18.10.2021 ~16:40 Powód: CBK wobec gracza Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): No chłop mnie sam sprowokował no to mu odpowiedziałem na podobnym poziomie, trochę przesadziłem z tym tekstem więc w jakimś stopniu za to przepraszam.
 7. Zabrania się korzystania z modyfikacji z zrzutu ekranowych (screen), filmików,
 8. Mogłeś w każdym momencie zejść z tego auta, nie zszedłeś to postanowiłem że wyskocze z "rampy" żeby ci wbić BW. A tak pozatym to ciekawy jest ten zielony prostokąt który zasłania czat.
 9. CRAKUu raczej nie zdaje sobie sprawy z tej skargi, nadal robi to samo. (bez punktow bym prosil)
 10. Opis błędu: Podczas pracowitej naprawy są niby tańsze o połowę, jednak przy naprawie rozrządu wydałem 110kKiedy zauważyłeś/aś ten błąd: Przed chwiląScreenshoty(opcjonalne):
 11. Nie mówię że tak się nie stało, mówię że miałem do tego powód. Czekamy na dowody że nie miałem do tego powodu jak i odpowiedź Kajerskiego, to jest moja ostatnia odpowiedź w tym temacie.
 12. Ale ty rozumiesz że skarga jest na mnie za strzelanie w ciebie i nadal nie przedstawiłeś dowodu na to?
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy