Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

BlackWolf_97

Gracz
 • Posts

  990
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

BlackWolf_97 last won the day on July 16

BlackWolf_97 had the most liked content!

About BlackWolf_97

 • Birthday 07/14/1997

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Za górami, za lasami... W wilczej krainie... Wśród piekielnych mocy

Kontakt

 • Discord
  BlackWolf_97#0666

Recent Profile Visitors

8,256 profile views

BlackWolf_97's Achievements

Weteran

Weteran (13/14)

 • Stale widywany Rare
 • Bywalec Rare
 • Kojarzony
 • Popularny Rare
 • Lubiany Rare

Recent Badges

665

Reputation

 1. Bardzo fajna opcja, szczególnie ładnie by wyglądał na Jesterze
 2. Na nie, comet sam w sobie jest ładny i mamy wystarczająco pojazdów na PJ.
 3. Wszystkiego najlepszego Ewcia ❤️ 

  1. ewciowa

   ewciowa

   Dziękuje bardzo! ❤️

  2. Avi_essa

   Avi_essa

   Sto lat najlepszego pzdr

 4. Akurat to zupełnie inna propozycja i wypłata kasy przez UCP jest fajną zmianą, bo nie każdy siedzi 24/7 na kompie xD Magazyn jest od tego, by sobie go pilnować, a nie mieć wszystko na tacy.
 5. Oj tak tak byczq Ciągły awans/degrad jest co najmniej uciążliwy. Lista z dostępnymi rangami przyspieszy awanse i nadawanie rang nowym członkom.
 6. Są dobre zarobki, weź pod uwagę fakt, że masz możliwość dostania napiwków i to niejednokrotnie większych niż sama służba w x godzin. Na NIE.
 7. Neutral, jeśli byłyby jakieś konkretne powody pękania opon, to można by to jakoś rozwinąć. Tylko że musiałby być pasek zużycia opon i na tej podstawie można by było opony wymieniać, ale to według mnie trochę podchodzące pod RP.
 8. +1 Dodać jakąś naprawdę ciekawą pracę, która miałaby dużą rzeszę fanów i nie była na przykład kolejną spedycją, gdzie mamy ich aż 3 - lepsza opcja. W tej propozycji widzę za dużo przesady, mamy mnóstwo prac, mamy importy/exporty, czego chcieć więcej
 9. Heswes pięknie to napisał. Na DM wjeżdżasz na własną odpowiedzialność, a kary za zabijanie graczy na pracy złodzieja są, blokada DM i po sprawie. Wystarczy napisać reporta o spec, gdy ktoś nas atakuje i nie mamy na przykład możliwości nagrania. Naprawić pojazd złodzieja można poprzez administrację Równie dobrze niszcząc sobie silnik wystarczy użyć naprawki na silnik. Co do propozycji, na nie.
 10. Pewnie, wszystko opłacać przez panel, za bardzo chcecie sobie życie ułatwić Aktualnie nic się nie da opłacać przez panel i jest to moim skromnym zdaniem zbędne Wystarczy codziennie opłacać magazyn i sobie to chociażby zapisywać na specjalnym kanale discorda i nie będzie problemu. Kilka osób zlecić do tego zadania, oprócz samego lidera i problem rozwiązany. Na NIE.
 11. Myślę że przydatne, ale nie jakieś bardzo potrzebne. Jeśli ktoś potrafi sobie podliczać spędzony czas na duty i zarobione pieniądze, to nie będzie miał problemu i pytanie ciągle lidera zejdzie na dalszy plan. Niemniej jednak propozycja w porządku i jeśli ma wam ułatwić życie, to jestem na tak
 12. Na nie, importy są i tak wystarczająco zbuffowane, jaki drop trafisz zależy od Twojego szczęścia. Organizacje cywilne zarabiają i tak 90% pieniędzy z importów i exportów. Zamiast brać samych najdroższych aut, zwieźcie czasem coś gorszego typu Huntley.
 13. Obecny system jest w porządku, ulepszenia są już w pełni wykorzystane na ten pojazd. Zbędna propozycja. Jedyne co można by zmienić w sweeperach, to zwiększenie zbiornika na wodę jak kolega @atypowy napisał, ponieważ mając all ulepszenia, wody nie wystarcza na zapełnienie całego zbiornika na śmieci.
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy