Skocz do zawartości

Pytonovsky

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

117 Rycerski

O Pytonovsky

 • Urodziny 01/15/2000

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Legnica

Ostatnie wizyty

1829 wyświetleń profilu
 1. Proste i nieprzekombinowane podanie, podoba mi się.
 2. najlepszego i dobrego kubełka z kfc ci życze 😛 

 3. Najlepszego pyton 😛 

 4. Pytonovsky

  Halloween Update

  Ta praca spedycji to będzie jeszcze w jakiś sposób rozwijana tj. np. gracze będą mogli tworzyć firmy przewozowe czy to jest ostateczna wersja tej pracy?
 5. @koxper1223 Screen nie działa
 6. Vanilla Unicorn to nowy klub otworzony na osiedlu domków jednorodzinnych. “Przedsiębiorstwo” cechuje się zamożną klientelą. Miejsce otwarte jest codziennie i służy do bardziej lub mniej spokojnych spotkań śmietanki z miasta Las Venturas. Rozgłos klubowi przynoszą sporadyczne, większe imprezy. Głównie przez zajęcie całego miejsca parkingowego luksusowymi samochodami i licznymi postami w social-mediach. Budynek wyróżnia się swoim nietypowym wystrojem, głównie przez fakt, że poprzednio istniał w tym miejscu dom publiczny.Każdy kto przechodzi obok tego miejsca powiedziałby, że to zwykły burdel. Nie inaczej, w dni robocze lokal emanuje specyficzną atmosferą, która spodobałaby się jedynie męskiej klienteli. Zazwyczaj w lokalu gra muzyka z pogranicza rocka, bądź aktualnych, nowych trendów muzycznych. To nie przeszkadza bawić się ludziom w najlepsze i zamawiać kolejne drinki lub jedzenie - tylko po to, aby jak najdłużej siedzieć w lokalu i przyglądać się wyuzdanym figlom pań. Kiedy nie ma hucznych imprez w budynku i tak zasiadają okoliczni afro-amerykanie obradując i pijąc mocny, dobry alkohol. Imprezy stają się bardziej medialne i dostosowane do potrzeb zarówno męskiej jak i żeńskiej grupy docelowej. Piękne kobiety pomogą się zrelaksować nawet najbardziej zapracowanym osobom, a dobre drinki upoją nie jedną szarą myszkę. Wyspecjalizowana ochrona troszczy się o bezpieczeństwo w rejonie budynku. Wstęp do klubu zazwyczaj jest bezpłatny, jednak wyznaczony bramkarz skrupulatnie pilnuje swoich wytycznych, nie wpuszczając do środka młodzieży oraz osób w nieodpowiednim stroju. Można być pewnym, że piguły szczęścia sprzedawane nieopodal toalety będą porządnej jakości.
 7. Pytonovsky

  Ogłoszenia San News

  Stażysta @MisterioQ odchodzi na własne życzenie.
 8. Pytonovsky

  Ogłoszenia San News

  Dziennikarz @Fudi zostaje awansowany na rangę Vice Prezes. Wydawca @b_blancik zostaje awansowany na rangę Dziennikarz.
 9. Wcale nie jestes gruby, wygrywasz z anoreksją po prostu.

  1. Krupa

   Krupa

   *żartuje Pytonek <3* Nie obrażaj się. 

  2. Sephus_

   Sephus_

   HAGAGAAHAHABASA

 10. Pytonovsky

  Ogłoszenia San News

  Stażysta @Krupa zostaje wyrzucony z powodu otrzymania bana na serwerze.
 11. Pytonovsky

  Ogłoszenia San News

  Dziennikarz @FULON zostaje wyrzucony z powodu nieodpowiedniego zachowania. Dziennikarz @TheTren zostaje wyrzucony z powodu otrzymania bana na serwerze.
 12. Pytonovsky

  Ogłoszenia San News

  Stażysta @Fudi zostaje awansowany na rangę Dziennikarz. Stażysta @b_blancik zostaje awansowany na rangę Wydawca.
 13. § 1. Postanowienia ogólne. 1.1. Każdy członek grupy jest zobowiązany do przestrzegania ów regulaminu. 1.2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania. 1.3. Członek grupy powinien prezentować wysoki poziom kultury osobistej, ortografia i interpunkcja nie powinny sprawiać mu większych trudności oraz powinien znać przynajmniej podstawowe zasady Roleplay. 1.4. Każdy członek grupy jest zobowiązany do wyrabiania normy ustalonej przez zarząd. 1.5. Każdy członek grupy musi przestrzegać wewnątrzgrupowych reguł odnośnie tworzenia oraz publikacji artykułów. 1.6. Każdy członek grupy jest zobowiązany do codziennego przeglądu forum serwera Paradise RPG. 1.7. Każdy członek grupy musi stosować się do poleceń przełożonych. 1.8. Zakazuje się wynoszenia jakichkolwiek informacji z grupy. 1.9. Podczas pełnienia służby całkowicie zakazuje się załatwiania spraw prywatnych. 1.10. Podczas pełnienia służby zakazuje się używania niestosownych animacji. 1.11. Każdy członek grupy ma prawo do skorzystania z urlopu po wcześniejszej konsultacji z zarządem. 1.12. Każdy członek grupy ma prawo do zmiany nicku przed uprzednim poinformowaniu o tym zarządu. § 2. Korzystanie z pojazdów grupowych. 2.1. Każdy członek podczas poruszania się pojazdem grupowym jest zobowiązany do przestrzegania KRD. 2.2. Pojazdy grupowe odstawiamy na przypisane im miejsce po uprzednim naprawieniu ich w blipie. 2.3. Zabronione jest używanie pojazdów grupowych do celów prywatnych oraz niezgodnych z ich przeznaczeniem. 2.4. Zakazuje się przewożenia pojazdami grupowymi osób w żaden sposób z nią niepowiązanych. 2.5. Członkowie grupy muszą posiadać odpowiednią rangę do kierowania danym pojazdem. 2.6. Za pojazd odpowiedzialny jest jego ostatni kierowca i to on ponosi ewentualne konsekwencje. § 3. System karania. 3.1. Na każdego członka grupy mogą zostać nałożone kary za nieprzestrzeganie regulaminu serwera bądź grupy oraz za czyny przez niego popełnione nieuwzględnione w ów regulaminach, lecz uznane przez zarząd za nieodpowiednie. 3.2. Zarząd przed nadaniem kary naradza się i wybiera jak najbardziej adekwatną do popełnionego czynu. 3.3. Członkowie grupy mogą zostać ukarani w następujący sposób: Ostrzeżenie słowne Ostrzeżenie pisemne Zawieszenie Degradacja Wydalenie z grupy Zarząd grupy zastrzega sobie prawo do zmian w temacie. Zakazuje się kopiowania na inne fora. Regulamin autorstwa @Fudi
 14. Pytonovsky

  Ogłoszenia San News

  Wydawca @FULON zostaje awansowany na rangę Dziennikarz.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności