Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

MeKu

Moderator
 • Liczba zawartości

  443
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

278 Cudowny

O MeKu

 • Urodziny 21 Lipca

Ostatnie wizyty

2 976 wyświetleń profilu
 1. Akcje importowania są akcjami organizacyjnymi i to w Waszej intencji należy zebranie osób do pomocy w tej akcji. Z reguły wychodzi się z założeniem, że potrzeba dwóch osób - importującego i mechanika, dlatego jeśli w takim składzie rozpoczęlibyście import to nie mielibyście żadnych problemów z zakończeniem go. Na przyszłość również chciałbym zaznaczyć, że w takiej skardze screenshot to nie dowód.
 2. Gracz zostanie ukarany upomnieniem, gdyż nie posiada żadnych kar. Następny jego wybryk będzie karany zawieszeniem prawa jazdy.
 3. Jako administracja nie ingerujemy w spory organizacji jak i nie kierujemy się regulaminem wewnętrzym organizacji graczy. To W waszej intencji należy sprawdzanie graczy, których przyjmujecie do org, i najwyższym wymiarem kary może być wydalenie danego członka z organizacji.
 4. Proszę o poinformowanie gracza o skardze. Na wypowiedź ma 48h.
 5. Z tego co widzę, Ty dostałeś swoją nagrodę od oskarżonego kupując od niego pojazdy po taniości: PatJo11 [49868] kupił pojazd Sandking [18893] za $12500 od gracza TypowyDresek209 [48310] za $12500 PatJo11 [49868] kupił pojazd BF Injection [16068] za $9500 od gracza TypowyDresek209 [48310] za $9500 Nie dostaniesz żadnych pieniędzy.
 6. Po rozmowie z zarządem serwera, doszliśmy do wyniku kalkulacji, 700,000$ które podliczyliśmy z Multikont oskarżonego zostanie rozdzielone między osoby pokrzywdzone.Jako iż administracja nie zwraca niezarobionych na serwerze pieniędzy, nie jesteśmy w stanie zwrócić Wam pełnej kwoty, którą pożyczyliście graczowi, gdyż została ona potocznie mówiąc przemielona na głupoty.Twoja rekompensata wynosi: 47,670$Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w przeciągu kilku dni. Skarga przyjęta.
 7. Po rozmowie z zarządem serwera, doszliśmy do wyniku kalkulacji, 700,000$ które podliczyliśmy z Multikont oskarżonego zostanie rozdzielone między osoby pokrzywdzone.Jako iż administracja nie zwraca niezarobionych na serwerze pieniędzy, nie jesteśmy w stanie zwrócić Wam pełnej kwoty, którą pożyczyliście graczowi, gdyż została ona potocznie mówiąc przemielona na głupoty.Twoja rekompensata wynosi: 23,000$Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w przeciągu kilku dni. Skarga przyjęta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy