Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy

MeKu

Moderator
 • Liczba zawartości

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

181 Boski

O MeKu

 • Urodziny 21 Lipiec

Ostatnie wizyty

1 656 wyświetleń profilu
 1. Apelacja została przyjęta!
 2. 1. Najlepszy Supporter: @Naymie @SoulMaster @KnighOK 2. Najlepszy Moderator: @PenkY @Avillen 3. Najlepszy Administrator: @ZaGaJ @Ricky 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: SARA, RPC 7. Najlepszy biznes: Farma 8. No-Life serwerowy: @ReseT @SprytsBeng 9. Najlepsza organizacja przestępcza: 10. Najlepsza organizacja cywilna: Maperitos Banditos 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: 12. Eventowiec miesiąca: @PenkY 13. Najlepszy pracownik frakcji: @wrubx42 @nayaranaa @kaarolinka 14. Najlepszy redaktor: @Bosik 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @nayaranaa @Gryfin @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja: Farmy 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja Lotnicza, Sweepery 18. Dzban miesiąca: @PenkY 19. Największy makowiec: @PenkY
 3. Na serwerze obowiązuje surowy zakaz tworzenia multikont, mógłbyś powiedzieć mi do kogo należą konta z seriala, który podałeś?
 4. MeKu

  Ogłoszenia Roleplay Creators.

  Ogłoszenia z dnia 22.09.2020 Specjalista @FeleKK awansuje na rangę Starszy Specjalista. Starszy Specjalista @Gryfin awansuje na rangę Symulant. Adept @Savenn odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Farnow odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Dyju odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Stivencjusz zdaje egzamin teoretyczny jak i praktyczny, tym samym awansuje na rangę Pozorant. Specjalista @GreQ1 dostaje się na rangę Egzaminator na okres próbny do następnej Akademii.
 5. Temat został zamknięty Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę
 6. Nie mam niestety dostępu do linków, gdyż się nie zapisują. Oznacz osobę, w apelacji, która nadała Ci karę, zamykam temat, by uniknąć zbędnych konwersacji, gdyż nie jest to dział od apelowania od kar.
 7. Napisz apelację w tym dziale: https://paradise-rpg.pl/forums/forum/83-apelacje-od-kar/ Dostosuj się tam do wzoru.
 8. MeKu

  Zapomniałem hasła

  Skorzystaj z odzyskiwania hasła: https://paradise-rpg.pl/password_recovery/
 9. MeKu

  Ogłoszenia Roleplay Creators.

  Ogłoszenia z dnia 16.09.2020 Starszy pozorant @Rumunerro zostaje wydalony z grupy z powodu osiągnięcia limitu ostrzeżeń. Starszy Specjalista @Wentylo awansuje na rangę Symulant. Pozorant @PanGrzyb zostaje wydalony z grupy z powodu braku respektowania regulaminu serwera oraz długotrwałego bana. Starszy Specjalista @Falc1 awansuje na rangę Symulant.
 10. MeKu

  Siema - Jarus*

  Na kolejnej edycji mi boty pokażesz jak będą XD Trzymaj się.
 11. Z tego co mi wiadomo, to ten błąd pojawia się, gdy przebiegniemy po danym przedmiocie na ziemi. Ja telefon już nie raz z ziemi podnosiłem. Jak ze sprayem jest, nie wiem.
 12. Temat został zamknięty Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę
 13. Brak odpowiedzi przez 7 dni
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności