Skocz do zawartości

Cola

Użytkownik
 • Zawartość

  742
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

REPUTACJA 156 Boski

11 obserwujących

O Cola

 • Urodziny 21.05.2000

Ostatnie wizyty

1409 wyświetleń profilu
 1. Cola

  No siema!

  Siemaneczko Jakub ;)
 2. Cola

  [Gastronomia] Silent Pub

  Piękna sprawa :D Ogólnie wszystko bardzo ładnie opisane; Wprowadzenie - byłem, aż pod wrażeniem jak rzuciłem na to okiem, super opisanie krótkiej informacji na temat Założyciela. Lokalizacja podana Rekrutacja i jej wymogi - Raczej nie każdy z graczy posiada ukończone 18lat ale jak będą się znać i będą wiedzieli jakiekolwiek zasady oraz wymogi owego biznesu to możecie ich również zrekrutować. Karta menu - Super wykonana graficznie i oraz opisana w 100% I to chyba na tyle, mam nadzieje, że Biznes jak najbardziej wyjdzie z wynikiem pozytywnym i będzie On miał miejsce na serwerze. Powodzonka ! :D
 3. Cola

  #05 - Podsumowanie prac

  O kurczaki jak to świetnie wygląda, oby tak dalej! Czy w różnych biznesach będzie można zrobić inne listy z pojazdami? Na przykładzie: picador, yosemity (zależy od biznesu)
 4. W sumie jestem na tak! Aby ta praca była nie nudzacą pracą można zrobić taką minigierke i aby taki sam telefon nie pokazywał się co chwila chyba, że można zrobić tak z systemem skryptu, aby wkładać poszczególne części, które będą napisane nad minigierka. Składanie telefonów będzie można zrobić jako losowy procent składań. A dokładnie chodzi o to, że będziemy mieli nieco mniej/więcej części czasem do składania telefonów.
 5. Cola

  [Propozycja] <Serwer> <Praca> - <spajki43>

  Jestem na nie! Są dwa powody odwalacze oraz bugowanie naczep tak jak już zostało wspomniane przez @Danny'niego o tej synchronizacji MTA. To lepiej się nie bawić w wymyslanie prac przez które będą same kłopoty z porozrzucanymi naczepami czy innymi obiektami.
 6. Jestem na tak, ponieważ na starej edycji były akurat dekorowania domków, tylko fajnie by było jakby taki współlokator mógł również dekorowac wspólny domek i by była taka zakładka jak "Wspólne" i z stamtąd by się wyjmowalo nasze wspólne mebelki. Pomysł i tak jest godny uwagi, ponieważ można jeszcze jakoś taki pomysł podrasować.
 7. Cola

  [Propozycja] <Serwer> <Dodanie rowerów> - <fredzio19o8>

  Jestem na tak To jest dobry pomysł bo są dobre przyczyty tego tak jak już @Dannywspomniał o eventach i etc. Ale w sumie jeżeli się kupi taki rower czy coś fajnie by można gdzieś pojeździć z kolegami i w ogóle zakupić taki właśnie rowerek. A na przykład jakbyśmy sobie chcieli ulepszyć taki rowerek czy coś. To by mogło dawać co parę procent prędkości, skoków i hamulców. Gdyby tak również trochę podejść do realizmu i wziąć parę pomysłów, można by było nawet zmieniać części w rowerze i by stawał się on lepszy na górach, pagórkach i o wiele innych drogach. Lecz to trzeba mieć troszeczkę cierpliwości aby tak dobrze oskryptowac i zrealizować taki dobry plan działania takich sprzętów. Pozdrawiam Colus
 8. Cola

  [Propozycja] <Serwer> <Czat głosowy> - <Toxi>

  Jestem na nie A więc już przechodzę do tłumaczenia czemu... Tak jak zostało już powiedziane od kolegów na górze, że jeżeli jest więcej graczy obok siebie i używają takiego VoiceChat'u to crashuje MTA. A więc, aby nie wymyślać po prostu lepiej zostać przy TeamSpeak'u, Mumblu czy Discordzie. Twórcy MTA jeszcze nie podrasowali dobrze tego VoiceChat'u i po prostu będą problemy z akcjami RP. Również inni gracze będą trollowac lub naduzywac właśnie takie VoiceChat'y. To tyle ode mnie, dziękuję
 9. Czy org to raczej nie, ale jako biznes to raczej lepiej by brzmiało. Można też dodać lawety do SAPD i lider by postanowił od jakiej rangi może wyjeżdżać taka jednostka. Jako, iż troszeczkę jeszcze myślę na tych wakacjach, to dodam od siebie że na dyspozytorni SAPD były by zgłoszenia dotyczące na przykład tych lawet że są potrzebne w dane miejsce. To można by było dodać do takich zgłoszeń pod /997 czy /112 w panelu co dokładnie by się chciało wezwać czy patrol czy lawety do od holowania.
 10. Cola

  [Propozycja] <Serwer> Kamera pierwszo osobowa

  Kamera z pierwszej osoby na GTA San Andreas wygląda nie zbyt schludnie i estetycznie na tej wersji nie za bardzo to pasuje ponieważ są czasem nie do ciągnięcia. Jestem osobiście na nie, patrząc na to jak będzie ta kamera wyglądać to już wole pograć w gta V gdzie widać ją o wiele ładniej.
 11. Cola

  #04 - Podsumowanie prac

  Super sprawa jak na te biznesy, a w ogóle czy jest wiadome jaka kwota będzie potrzebna na takie założenia danego biznesu czy to będzie darmowe? Czy jako będzie takie coś jak opiekunowie biznesu? Chodzi dokładnie o to aby była jedna lub dwie osoby z Administracji, aby jakoś pilnowali porządek i ład razem z Kierownikami/liderami takiego biznesu. Jeżeli taka osoba złoży aplikacje biznesu i teraz ważne pytanie czy będzie we wzorze takie coś jak spis pojazdów? Dokładnie chodzi o takie transportowe tak jak spedytor czy coś w tym stylu.
 12. Cola

  [Propozycja] <Serwer> <cygan> - <spajki43>

  Propozycja jak dla mnie jest bezsensu, ponieważ każdy z nas wie że jeżeli chcemy wykupić swoje pierwsze autko za małą gotówkę to jest od tego cygan a dopiero potem są salony z większą ceną, aby wykupić pojazd. Jeżeli by nie było tego cygana to byśmy musieli biegać na piechotę po całej mapie.
 13. Cola

  Come back!

  To jeszcze dodam Swoje słowa, aby lepiej wam się pracowało nad serwerem. A więc przejdę już do sedna, czekać będę na serwerek bo jak pamiętam czasy bardzo fajnie mi się na nim grało, były fajne chwile nawet z Administracja jak i z innymi graczami. Tylko czekać na rezultaty oraz sprawy przed startem serwera. Nie mogę się doczekać startu oraz życzę Wam powodzenia
 14. Cola

  [Propozycja] <Serwer> <audycje radiowe> - <spajki43>

  Dość ciekawa propozycja lecz opłaty na takie radio trzeba dawać to nie są darmowe rzeczy. Ale propozycja sama w sobie jest bardzo dobra
 15. Wszystkiego Najlepszego :D

  1. Grodzio

   Grodzio

   Dzięki 😁

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności