Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy

Farnow

Gracz
 • Liczba zawartości

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

70 Szlachetny

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

364 wyświetleń profilu
 1. "Pomyśl 3 razy zanim zaczniesz straszyć frakcje." Ale to ty sam nas straszyłeś
 2. Ale jakie ty 30 minut człowieku piszesz. Weź pomyśl z 3 razy za nim coś napiszesz okey? Napisałem wyżej za sytuacje 2 dni temu oraz ten tekst odsiedziałem swoje. Szkoda, że ja nie nagrywam twoich tekstów z VC które kierujesz w stronę innych graczy (gangusów) można byłoby pokazać jaką pokazujesz postawę pełniąc służbę. Ja swoje już napisałem i więcej nic już nie dodam. Boisz przyznać się do swojego błędu i próbujesz bronić się czymś co zostało wyjaśnione.
 3. No i właśnie to jest to o czym wczoraj z Tobą pisałem. Do tej sytuacji z wczoraj przytłaczasz sobie akcje która była dwa dni temu, za która także mieliśmy jaila :)) Nie równaj obu akcji które były inne i kary były inne do jednej. Bo z tego co mi wiadomo prawo nie działa wstecz. Próbujesz się teraz wybronić sytuacją z dwóch dni temu bo wiesz ze wczoraj źle postąpiłeś :). Po za tym akcja która miała miejsce dwa dni temu była akcją z napadu gdzie też bardzo dobrze wam się odwalało jak i wyzywało. Mówisz coś w naszą stronę o odwalaniu, a to samo robicie wy. W dodatku łamiąc swój własnoręcznie napisany regulamin. Co do gróźb przypomnę Ci jak to ty wczoraj pięknie napisałeś, że będziemy mieli wojne z wami XD która rzekomo przegramy i będziemy je***i.
 4. Twój nick: Farnow / @SpartaProdigy / @kihelNick oskarżonego: SAPD Data i godzina zajścia: 08.09.2020 Godzina 00:21:17Powód skargi: Złamanie regulaminu Opis zdarzenia: Ja wraz z Spartą oraz Kihelem postanowiliśmy zrobić sobie w nocy terenki. Jako że było już późno i było mało graczy stwierdziliśmy że nie ma co robić. Robiąc już 10 teren z kolei podjechały do nas SAPD w nieoznakowanym radiowozie oraz z maskami na głowie. Wiedzieliśmy, że nic nam nie mogą zrobić ponieważ robiliśmy teren jeden po drugim. Doszło do paru momentów gdzie pisaliśmy im, że mają sobie odjechać ponieważ ciągłe ich jeżdżenie za nami po prostu nas irytowało. Najwidoczniej takie zwykłe pisanie nic nie poskutkowało. Uznaliśmy to za czystą prowokację w naszą stronę. Po skończeniu terenów postanowiliśmy im po prostu zajechać drogę, zboxować oraz wbić bw za to jak nas denerwowali. Sparta dał nam info, że stoją na strefie dm obok pizzerii więc także tam się udałem z kihelem. Podjechaliśmy dostali szybkie bw i w spokoju bez wyzwisk pojechaliśmy na bazę. Zaparkowaliśmy pojazdy na bazie aby się dobrać oraz zebrać narkotyki i na nowo je posadzić. Po krótkiej chwili słyszę oraz widzę na czacie że ktoś puka nam do drzwi. Na Discordzie od razu podałem info kolegą, że chyba czekają na nas przed bazą ale stwierdziliśmy, że nic nie może się stać no bo przecież nie mogą nam zrobić łapanek bo tak też pisze w regulaminie. A mianowicie w punkcie 7 podpunkt A. Jednakże SAPD postanowił nam wbić do interioru mniej więcej w 15/20 i nas po prostu rozstrzelać mieszając w to zwykłe jednostko oraz jednostki nieoznakowane. Po całej akcji która skończyła się szybciej zakuli nas i wywieźli do Jaila wsadzając nas na 120 min. Powodami tego były D01, D02 oraz D12. Powody jasno się zgadzają co do akcji ale jeżeli już o sytuacje nie jest ona zgodna z punktami w regulaminie. 7. Inne: a: nieoznakowane jednostki LSPD (założona maska, pojazd nieoznakowany, skiny cywilne) i gangsterzy mają prawo do rozpoczęcia w swoją stronę DM bez powodu (tylko na strefie DM, nie dotyczy punktu 6 regulaminu); b: focusowanie się przez LSPD na danym gangu, jak i odwrotnie jest zakazane (np. robienie łapanek przez gangsterów na nieoznakowane jednostki LSPD, czy skupianie się tylko na zatrzymaniach jednego gangu przez LSPD); gangsterzy mają prawo do rozpoczęcia DM wobec LSPD w przypadku gdy chcą odbić zakutego przez nich członka organizacji, nie dotyczy to interiorów oraz terenu więzienia (za bramą). 6. Funkcjonariusze Los Santos Police Department mają prawo do zrobienia łapanki w przypadku gdy organizacja przestępcza mocno odwala, strzela bez powodu w radiowozy, itd. Dowody: Perspektywa Sparty 1: 2: Moja perspektywa 1: https://streamable.com/xedst6 2: https://streamable.com/05otnu Coś od Siebie: Nic nie mam już więcej do napisania :)) Piszę skargę na całe sapd bo tak naprawdę nie wiem kogo mam tu już oznaczyć. Osoby które były przy tej akcji wiedzą, że skarga jest kierowana w ich stronę. Mianowicie w stronę Tehcia.
 5. 1. Najlepszy Supporter: @lili @MeKu 2. Najlepszy Moderator: @Szlendi @Avillen 3. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil @Belluci 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepsza frakcja/grupa: Department of Emergency Services 6. Najlepszy biznes: Monkey 7. No-Life serwerowy: @HarDziK @FeleKK 8. Najlepsza organizacja przestępcza: The Wolves 9. Najlepsza organizacja cywilna: - 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @paraguan 11. Eventowiec miesiąca: @Ricky @Avillen 12. Najlepszy pracownik frakcji: @Ricky @Jerry 13. Najlepszy redaktor: @Szlachcic 14. Najlepsza osoba na Team Speak'3: - 15. Najlepsza aktualizacja: Paradise V3 16. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja lotnicza 17. Dzban miesiąca: @Doneq 18. Największy makowiec: @Ricky
 6. Farnow

  April Update

  Dobry 1 kwietnia. Nie wyszło
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności