Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy

supreme2k

Gracz
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Moim zdaniem jeśli pomysł miałby jakąś przyszłość to nie na taką metę. Według mnie pożyczki mógłby by zatrzymywać się w przedziale 5-10k. Nie są to nie wiadomo jak duże pieniądze, ale starczyłyby dla nowych graczy na zakupienie różnych pierdół typu dowód osobisty, prawo jazdy czy też kupienie sobie jakiegoś pojazdu na początek. Myślę że pożyczki 100 czy 200k strasznie popsuły by gospodarkę serwera.
 2. Jeśli mógłbyś wyjaśnić całokształt działania takich pożyczek, może i by mnie to bardziej przekonało. Pomysł ciekawy oraz warty uwagi, ale nie widzę w nim przyszłości. Na ten moment podchodzę do niego neutralnie.
 3. Na serwerze jeszcze nie przydarzyło mi się zwiedzić waszego aresztu od wewnątrz, ale jeśli propozycja miała by na celu przynieść korzyści graczom, jak i samemu Departamentowi Policji to jestem jak najbardziej na tak.
 4. Jakby pomyśleć pomysł całkiem niezły, ale z drugiej strony musiałoby być trochę dużo tych biznesów.
 5. Według mnie propozycja jest dość ciekawa, ale czy ktoś zdecydowałby się opuścić organizacje, z której ma naprawdę spore dochody żeby dołączyć do biznesu, gdzie tak naprawdę tylko szef będzie zarabiał wystarczająco spore pieniądze?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności