Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy

HarDziK

Gracz
 • Liczba zawartości

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

108 Rycerski

3 obserwujących

O HarDziK

 • Urodziny 27.12.2002

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Okolice Bydgoszczy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick, jakim posługiwałeś się w trakcie pełnienia służby: Michael_ClintonData odejścia z frakcji: 3 maja 2020r.Stopień podczas odejścia z frakcji: PO III (po degradacji z Sergeant II)Powód odejścia z frakcji: Długi czas pełniony na służbie, brak docenienia tego również zdenerwowanie degradacją z takiego stopnia.Powód powrotu do frakcji: Chcę spróbować ponownie służby.Dodatkowe:(tutaj wpisz swoje uwagi, sugestie)Notatki Od Command Staff:(Te pole uzupełnia tylko i wyłącznie zarząd frakcji)Dowód na pobyt we frakcji: Ogłoszenia + Executive/Command Staff powinien mnie kojarzyć (nowy komputer, brak ssów)
 2. Będzie wreszcie o co grać, na tak.
 3. Po coś ta wyspa została stworzona, moim zdaniem nie przemyśleliście to w 100%, daliście "lekarza" na wejściu na wyspę, ale skróconego BW już nie ma xd. Oczywix na tak.
 4. Lista podań zaakceptowanych: @AlaneczekRC odezwij się do mnie lub do Donq'a na discordzie w sprawie rekrutacji. Gratulację! HarDziK#3793; Doneq#5293
 5. Są jasne dowody na to, że wiadomość wyglądała inaczej, a ty teraz sobie edytujesz ją? https://imgur.com/G191wbB Proszę cię, nie upokarzaj się. Po 2, nie rozumiem @Kajersky, co przeszkadzało oglądanie szkolenia kadetów? Chłop nie wchodził w szereg, nawet w teren zabezpieczeń. Po prostu oglądał wasze poczynania i to jest takie straszne? Sam byłem ciekawy, co mają na szkoleniach kadety i wydawało się to interesujące, więc moim zdaniem nie jest to żadne utrudnianie po prostu sama ciekawość. (Wypowiadam się, za poproszeniem @Destruktor oraz za pozwoleniem @Tehciu. Dodałem swoje 4 litery. Dobranoc, życzę miłej nocki.
 6. 1. Najlepszy Supporter: @Sieniek 2. Najlepszy Moderator: @Norberto 3. Najlepszy Administrator: @Bellucigruby bulbozaur es 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepsza frakcja/grupa: Depratment of Emergency Services czy jakoś tak po prostu DES 6. Najlepszy biznes: A chui go wie. 7. No-Life serwerowy: @Destruktor 8. Najlepsza organizacja przestępcza: The Wolves 4ever 9. Najlepsza organizacja cywilna: Trailer Park Boys 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Keres 11. Eventowiec miesiąca: @Ricky 12. Najlepszy pracownik frakcji: @Figi @Keres @KoZaSnieZna21 (ale i tak cie jebac) 13. Najlepszy redaktor: @Eithoes 14. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Zerol, zawsze i nie zmiennie nawet jak na nim nie siedzi. 15. Najlepsza aktualizacja: CU3 16. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja Lądowa 17. Dzban miesiąca: @Destruktor @kianel99 18. Największy makowiec: Ja
 7. Lista podań odrzuconych: @CyganK - nie przekonało mnie twoje podanie, też nie masz doświadczenia na strefie DM. Życzymy powodzenia następnym razem.
 8. Lista podań odrzuconych: @Romek - twoje podanie mnie nie przekonało, życzę powodzenia następnym razem. Lista podań zaakceptowanych: @MenikS - zgłoś się do mnie na discordzie (HarDziK#3793) i dołącz mi do tej wiadomości screena z kondycją i siłą. Witamy w naszym gronie.
 9. Nazwa drużyny: TeamBMW Lider drużyny: @HarDziK Skład drużyny: @kianel99, @Tymekk, @FeleKK, @Hevini, @HarDziK
 10. @Sieniek gz, może będzie seria #sieniek_mapuje
 11. 1. Najlepszy Supporter: @CiasteK 2. Najlepszy Moderator: @yoga 3. Najlepszy Administrator: @Belluci 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepsza frakcja/grupa: DES 6. Najlepszy biznes: Mechanik LS 7. No-Life serwerowy: @Minep4f @Doneq 8. Najlepsza organizacja przestępcza: La Cosa Nostra 9. Najlepsza organizacja cywilna: Themselves 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @N0W4K 11. Eventowiec miesiąca: @yoga 12. Najlepszy pracownik frakcji: @CloakeR @Pamtikov(Nie będzie na nas mocnych, a jak nie będziesz sobie radził, to ja wkroczę @Pamtikov) 13. Najlepszy redaktor: @CiasteK 14. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Zerol zawsze i nie zmiennie 15. Najlepsza aktualizacja: CU3 16. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja Lotnicza 17. Dzban miesiąca: @Jarusxd 18. Największy makowiec: @Ricky
 12. Jest to spoko pomysł, lecz po wprowadzeniu takiego czegoś cywil zrobi sobie org. cywilną i zaczną jeździć na terenach i bić wszystko co się rusza. Wyobraź sobie 10 cywilów z organizacji cywilnej i wjeżdżają na teren gdzie są walki pomiędzy 2 - 3 gangami, dodajmy im jeszcze kupno broni palnej, żeby mogli sobie zamawiać broń. Neutral.
 13. +1 miałem okazję tym jechać, no i w porównaniu do np. Diablo jest to niebo a ziemia. Na tak oczywiście.
 14. No właśnie, dlatego podkreśliłem, że nie wiem co by miał chłop w bani, żeby wydawać hajs na biznes i odwalać, ale niestety tacy ludzie są, który dadzą wszystko żeby ro******ć komuś grę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności