Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

SprytsBeng

Gracz
 • Liczba zawartości

  2 152
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana SprytsBeng w dniu 30 Lipca 2020

Użytkownicy przyznają SprytsBeng punkty reputacji!

Reputacja

1 292 Legendarny

O SprytsBeng

 • Urodziny 11.08.1995

Ostatnie wizyty

41 923 wyświetleń profilu
 1. @Netrix, @kacper5091 i @BlackWolf_97 dobrze Ci wytłumaczyli. A Ty się buntujesz, robisz spiny. Nie wiem czemu. Ja wytłumaczę: Artefakt musi ''zapikać'' poczwórnie, nie potrójnie. Na Twoich nagraniach, to jest obok Palamino Creek (PC). W tym miejscu wykopujesz na trafie/skałach, głównie na trafie, nie w tunelu. Dlatego miałeś trudności z tym artefaktem. Dlatego nie chciało Ci zapikać poczwórnie, zatrzymało się na potrójnym. I nie mogłeś jak zrobić tego artefaktu. ZBUGIŁEŚ SIĘ PO PROSTU. Ja zrobiłem w organizacji Themselves prawie 300 artefaktów przez 2 miesiące bycia w tej organ
 2. No uspokoiło się. Po Twoim poście @brzys miałem 2 unikaty, sportowe, może tylko 4 wodzionki. Więc myślę, że jest gut, ale jeszcze trochę bym zwiększył o np. 10-15%, lub też bym zrobił tak żeby ''lodówkowate'' pojazdy pousuwał w ''pizdu''. Niech się respi od Huntleya i wyżej, niech się respią tylko takie pojazdy: I każdy będzie uradowany/a w tej sprawie! Miłego weekendu Tobie @brzys, @dzamy.
 3. Ale to obszerne. Cudowne to. Popłakałem się.
 4. Biorę udział w Twoim konkursie @MajciN.
 5. Bardzo wyśmienity artykuł. Czekamy na JUBILEUSZOWY - #30.
 6. Bardzo trafne, przydatne takie coś. Również na potężnie TAK.
 7. SprytsBeng

  D1L3R

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @D1L3R Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Po prostu pochwała o wszystko.
 8. SprytsBeng

  Matju

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @Matju Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Po prostu pochwała o wszystko.
 9. SprytsBeng

  Heswes

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @Heswes Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Pomógł mi nieraz np. z byczkiem123, że mnie bronił przed nim. Po prostu pochwała o wszystko.
 10. SprytsBeng

  Bialy.

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @Bialyy Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Po prostu pochwała o wszystko.
 11. SprytsBeng

  Kenazi

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @Kenazi Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Po prostu pochwała o wszystko.
 12. SprytsBeng

  BlackJack

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @BlackJack Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Po prostu pochwała o wszystko.
 13. SprytsBeng

  Vexik

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @Vexik Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Po prostu pochwała o wszystko.
 14. SprytsBeng

  KZaboL

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @KZaboL Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Po prostu pochwała o wszystko.
 15. SprytsBeng

  eswu.

  Twój nick: @SprytsBeng *Na: @eswu Data złożenia pochwały: 05.06.2021. Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: A niech ma, a to za to, że mi pomaga, jest ze mną jak mam jakieś problemy, trudności, zakłopotania. Po prostu pochwała o wszystko.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy