Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Lorenzo

Gracz
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,912 profile views

Lorenzo's Achievements

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

 • Inicjator konwersacji
 • Kojarzony
 • Pierwszy post
 • Tydzień później
 • Miesiąc później

Recent Badges

39

Reputation

 1. Nick: LorenzoCzego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Ponizej przedstawiam screena przerobionego panelu. Dodane dwie funkcje do panelu biznesowego: - Opcja sprawdzenia pracowników online na służbie - przyda się podgląd dla zwyklych pracownikow aby mieli obeznanie kto z nimi pracuje (w TAB trzeba scrollowac liste i wyszukiwać, co jest czasochłonne i utrudnione) - Podgląd przepracowanych godzin od ostatniej wypłaty. Bardzo pomocne dla pracowników, aby wiedzieli ile wyrobili już godzin.
 2. Nick: LorenzoCzego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Apeluję o dodanie dodatkowego przystanku w Dillmore. Brakuje tam obecnie tego i CLC ubolewa nad tym jak nie ma kursujących taksówek.
 3. A ja proponuję te lvl nadal wykorzystywać w pracach, natomiast w inny sposób. Wyrównać zarobki we wszystkich pracach do np. składania pojazdów. Za przepracowanie jakiegoś czasu, najlepiej danej ilości wykonania akcji w pracy, dostajemy awans, czyli lvl up podwyzszka w pracy. I w pracach będzie nadal tak jak chcieliście, że na początku się mniej zarabia, z czasem coraz wiecej. lecz ten pomysł pozwala na zarabianie w kazdej pracy i każdy sam sobie zarobki odblokowuje. Wiadomo kwestia ustawienia limitu do jakiego poziomu można odblokować maksymalne zarobki.
 4. Jak już miałoby być coś takiego wprowadzane, to powinna być lina do jednorazowego użycia i droższa od usług pomocy drogowej. Jeżeli tak nie będzie, to biznesy pomocy drogowej upadną. Wtedy by to działało tak jak jedzenie na serwie, taniej w biznesie ale jak nikogo nie ma to mozesz kupic w sklepie 24/7 drożej. Więc wiadomo, że jak jest obecny pracownik biznesu, to w pierwszej kolejności gracz będzie chciał skorzystać z usług biznesu, a w drugiej kolejności z linki.
 5. Jak nie kierunkowskazy to mysle ze awaryjne sie przydadza, w sytuacji, kiedy pojazd nie odpala lub sa prowadzone czynnosci przez pomoc drogowa.
 6. W telefonie działają tylko utwory bez praw autorskich. Polecam takie znajdować na kanałach o podobnych nazwach do "NoCopyrightMusic" , wtedy będziesz miał pewność, że będzie ci działać utwór oraz na pewno znajdziesz fajną muzykę.
 7. W telefonie działają tylko utwory bez praw autorskich. Polecam takie znajdować na kanałach o podobnych nazwach do "NoCopyrightMusic" , wtedy będziesz miał pewność, że będzie ci działać utwór oraz na pewno znajdziesz fajną muzykę.
 8. Jak już to można niektóre restauracje wyposażyć w sprzedaż na wynos czyli w dostawie. Oczywiście gracz ponosiłby koszty zanim kierowca wyruszy, aby nie było fake zamówień. Dodatkowo gracz ponosiłby koszt dostawy za jedzenie.
 9. Małe i ciekawe, popieram zawsze ciekawiej bedzie wygladac ?
 10. Propozycja dobra, tym bardziej, że nie każdy siedzi na serwerze 1h tak wiec dla wytrwalych dodatek sie przyda. Stawki ktore zaproponowales nie sa zle bo cos dadza do lvl, a serwer nie zbiednieje od tego ani nie pogorszy sie sytuacja na serwerze.
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy