Skocz do zawartości

Brzysiek

Zarząd
 • Liczba zawartości

  900
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  96

Ostatnia wygrana Brzysiek w dniu 14 Maj

Użytkownicy przyznają Brzysiek punkty reputacji!

Reputacja

2406 Legendarny

O Brzysiek

 • Urodziny 23 Sierpień

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Gniezno

Ostatnie wizyty

21808 wyświetleń profilu
 1. Udostępnione auta są oznaczone na mapie ikonką . Pod panelem F2 możemy teraz kontrolować udostępnione auta tak jak zwykłe.
 2. Nowy efekt dla graczy korzystających z opcji nowych dźwięków silników: Anti-Lag System (ALS). Pojazdy z US5 będą charakterystycznie strzelać ogniem z wydechu.
 3. Udostępnianie pojazdów Część przyszłej przestępczej aktualizacji, dodajemy teraz bo na pewno skorzystacie. W urzędzie mamy teraz możliwość udostępnienia praw do kierowania pojazdem innemu graczowi lub grupie. Gracz, któremu udostępniamy ma prawa do jeżdzenia, naprawy i tankowania / malowania. Tuning czy wystawianie auta na giełdę jest zablokowane. Bez premium możemy zrobić 5 wpisów do udostępniania, konto premium pozwala na 20 wpisów. Na mapie udostępnione pojazdy są oznaczone ikonką Pod panelem F2 możemy kontrolować pojazd tak jak nasze posiadane.
 4. Nie wpadniemy w poślizg z plamą oleju / paliwa posiadając felgi Offroad ($8000 aktualnie).
 5. Weryfikacja dwuetapowa W związku z większą ilością ostatnich włamań na serwerze, postanowiłem dopracować zaległy temat weryfikacji dwuetapowej. Od teraz w panelu F2 swobodnie możemy nią zarządzać. Mamy wgląd do listy zaakceptowanych seriali na koncie (nie wymagających weryfikacji), możemy wyłączyć weryfikację czy też wymusić wprowadzanie kodu przy każdym zalogowaniu. Każde włączenie weryfikacji na nowo oznacza ponowną generację kodu. Zalecamy do korzystania z tej opcji, szczególnie jeśli gracie na innych serwerach MTA. Nie zapewniamy zwrotu majątku w przypadku włamań. Notyfikacje w dashboardzie Dzwoneczek na naszym serwerze pozostawał pusty. Postanowiliśmy dokończyć ten element i wprowadzić parę przyjemnych informacji dla was. Serwer będzie informował nas o następujących sprawach: Informacje o nowych aktualizacjach Przychodzące przelewy / sprzedaż pojazdu Awans/degradacja w grupach czy biznesach Wygasające konto premium Doładowanie punktów premium Błędne logowanie do konta Przeniesienie pojazdu na parking policyjny Nowy poziom Dźwięki silników Wiemy, że wiele osób czekało na dźwięki silników z v1. I się doczekaliście :D. Udostępniamy opcjonalną możliwość włączenia dźwięków silników w panelu F2. Dźwięki będą pobierać się w tle. W pojazdach z conajmniej US3 usłyszymy charakterystyczny świst turbiny. Co z Criminal Update II? Odpowiem oficjalnie bo bardzo wiele osób zadaje to pytanie. Nad aktualizacją cały czas pracujemy, skończyliśmy fazę planowania. Grafika została już zaprojektowana, ja już piszę pierwsze skrypty dotyczące aktualizacji. Celujemy w 2-3 tydzień maja.
 6. W scoreboardzie można teraz wyszukiwać nazwy postaci.
 7. Przenieśliśmy giełdę z Las Venturas do Los Santos. Wasze pojazdy zostały przeteleportowane. Można sobie dopasować miejsce. Ceny bez zmian.
 8. Zmiana bonusów cogodzinnych. Gracz zwykły: $50, 3 EXP -> $300, 20 EXP Gracz premium: $200, 10 EXP -> $600, 80 EXP Plamy po złomach powodują teraz ślizganie się pojazdów, radzimy uważać. 2019-05-05 18-27-44.mp4
 9. Bonus Premium 10% do zarobków aplikuje się teraz do biznesów oraz frakcji.
 10. 05.05.2019 Wiceliderem zostaje @Maciek
 11. 03.05.2019 Po dyskusji z @Akashi decyduje się na przywrócenie go na stanowisko lidera. Rekrutacja na lidera zostaje przemianowana na rekrutację na wicelidera: Skąd to postanowienie? W porozumieniu postaramy się o dobraniu wicelidera w procesie rekrutacyjnym by frakcja była transparentna a decyzje tutejszego zarządu nie budziły wątpliwości dla pracowników. Udostępniamy SAPD duże możliwości dla serwera i musimy darzyć tą frakcję dużym zaufaniem. Jeśli otrzymujemy sygnały, że dzieją się tutaj złe rzeczy, nie można tego pozostawiać obojętnie. To bardzo istotny element serwera. Szanujemy wasz włożony wysiłek w rozwój frakcji dlatego nie zamierzamy nagle wszystkiego przestawiać do góry nogami przed istotną gangsterską aktualizacją.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności