Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

brzys

Zarząd
 • Posts

  2,736
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  245

brzys last won the day on July 13

brzys had the most liked content!

About brzys

 • Birthday August 23

Recent Profile Visitors

115,085 profile views

brzys's Achievements

 1. Błąd MTA: HTTP server cannot handle binary files with a space in filename · Issue #1466 · multitheftauto/mtasa-blue (github.com) SD 22 and SD 23 occurences have increased drastically lately · Issue #1340 · multitheftauto/mtasa-blue (github.com) Zmieniłem konfigurację serwera, spróbuj pobrać dane jutro.
 2. Temat został przeniesiony do archiwum Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę
 3. Punkty doładowane. Proszę zmienić swój nick przed następnymi płatnościami bo powoduje on problemy
 4. @kubaez czy nadal masz problem?
 5. sorry za brak odpowiedzi. Tak, w skrócie to chodzi o tą sytuację. Paru graczy wbiło na serwer bugować pieniądze. Zbanowane zostało bardzo wiele osób, które zataiły fakt przyjęcia majątku. Zgaduję, że bugowanie zaczęło się od Pytonovskiego, który rozniósł buga dalej wśród znajomych (w większości też graczy FiveLife). Śledząc wydarzenia w logach, zostałeś również zbanowany przez powiązania z osobami, które zaczęły proceder i ciężko mi uwierzyć że nie jesteś w stanie uzyskać żadnych innych informacji na ten temat. Napisałeś swoją apelkę dość długo po tych wydarzeniach i teraz ciężko mi wskazać konkretną rzecz za którą zostałeś zbanowany bez analizy tej sytuacji od zera.
 6. brzysiek wstawaj!

 7. Kaer

  Wszystkiego Najlepszego!

 8. najlepszych ku**w i wsyzstkiego najlepszego ugulem

  1. BlackWolf_97

   BlackWolf_97

   Wszystkiego najlepszego Brzyś! 😄 

 9. Najlepszego! Sukcesów życzę! 

 10. XeN

  STO LAT

  🎉

 11. zjebałem się z krzesła i nie mogę wstać
   

  1. lillean

   lillean

   tutaj potrzebny jest dzwig ''c

 12. Temat został zamknięty Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę
 13. Ty przelewasz z tego co widzę pieniądze na konto operatora zwykłym przelewem, i to od twojego banku i nich zależy kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane. Polecam płatności BLIKiem lub z listy operatorów którzy są tam dostępni, to wtedy będziesz dostawał PP natychmiast, w innych przypadkach musisz zaczekać. W systemie zacząłeś transakcję BLIKiem i to mnie zmyliło, nie widzimy statusu zwykłych przelewów (który zrobiłeś).
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy