Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/10/2019 in all areas

 1. W związku z tak dużą ilościa zgłoszeń, która przerosła nasze oczekiwania, aby jak najwięcej osób było zadowolone z turnieju postanowiliśmy zmienić formułę gry, zatem przejdzmy do rzeczy. W najbliższy piątek (13.12.2019) o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsza część fazy grupowej (grupa 1-4) W kótrej zmierzy się pierwsze 20 osób w pojedynkach - każdy z każdym w danej grupie. Natomiast w następny dzień (14.12.2019) o tej samej godzinie będziemy mogli oglądać zmagania drugiej części fazy grupowej (grupa 5-8). W niedzielę (15.12.2019) również o 18:00 dojdzie do finału, w którym zmierzy się 16 najlepszych osób (z każdej grupy przechodzą dwie najlepsze osoby) w systemie drabinkowym (1/8, 1/4, 1/2, finał). Tak przedstawiają się grupy. Proszę o zapoznanie się z grupami oraz o wcześniejsze wstawienie się zawodników na serwerowym discordzie na specjalnie przeznaocznym do tego kanale (najlepiej ok. 30 min przed rozpoczęciem turnieju). Widzimy się już za 4 dni! ?
  7 points
 2. 2 points
 3. Nick: #Ricky.RC Czego dotyczy propozycja?: Serwer - Organizacje przestępcze Opis propozycji: Witam, z tej strony #Ricky. Od samego początku "cu 2 update" zauważyłem iż organizacje przestępcze (są wyjątki) po zabiciu kogoś 5vs1 / 1vs1 / another piszą frazę "Łatwo" natomiast reszta albo płacze albo wyzywa, co kończy się blokadą wysyłania wiadomości zazwyczaj na 24h. Skoro tak wszyscy chcecie się pokazać jak to wy mistrzami jesteście w te gierkę, proponuję dodać coś w rodzaju sparu/ustawki [ Organizacja przestępcza "A" vs Organizacja Przestępcza "B" ] Na jakiej zasadzie miałoby to działać? Otóż lider organizacji przestępczej "A" wybrałby bronie [dod.] , stawkę $$$ [dod.] , stawkę "RP" (czytaj: Respekt), ilość członków które miałyby brać udział w pojedynku, a także mapę na której owy pojedynek miałby miejsce. Sam pojedynek mógłby działać jak event "Team Deathmatch" (TDM). Dlaczego skrypt? Otóż aby było to fair-play. Miła odmiana, przegrana z powodu tego iż ktoś jest lepszy / lub z naszego błędu, a nie wiecznie nie odpalającego silnika czy cudownych "Masówek" ze strony każdego z organizacji przestępczych (bez wyjątków). Co myślicie? Zachęcam do komentowania. #Make this game fair-play!
  1 point
 4. 1 point
 5. Wydaje mi się że wprowadzi to więcej dynamizmu na terenach, oraz da szansę słabszym gangom. Większa ilość terenu = większa trudność w ich utrzymaniu
  1 point
 6. Nie jestem w gangu już, ale jestem na tak. Może w koncu to coś udowodni kto jest faktycznie lepszy czy gorszy bez zagrań non fair
  1 point
 7. Zmiany w randze Supporter @Dez zostaje wyrzucony za nieodpowiednie zachowanie w stosunku do wyższej administracji
  1 point
 8. Na tak. I nw czy zauważyliście ale SF jest rozwijane i potrzebny tam mechanik
  1 point
 9. Rekrutacja na organizacje przestępcze została Otwarta.
  1 point
 10. Nick:JaNO*Czego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Cześć, miał bym propozycje jeszcze do Tematu @bejoten - a więc, niektórym graczom którzy grają już jakiś czas na serwerze przeszkadza skręt pojazdów, jak widać w niektórych pojazdach a nawet powiem że większości jest za mały skręt, jest to troszke denerwujące, bo jeżeli by był Tuning Mechaniczny na serwerze gdzie możesz sam sobie ustawiać US, Czyli przykładowo Masa, Sztywność zawieszenia, Skręt, umożliwiło by to wielu graczom dostosowanie pojazdu pod własne umiętności bądz doświadczenie, również można odnieść się do tego jak ktoś by chciał polatać Sobie bokiem, a jest wiele takich osób, bawiąc się Sztywnością Zawieszenia umożliwiło by to lepsze wprowadzenie pojazdu w poślizg, ustawienie kątu skrętu również by bardzo poprawiło jazdę na serwerze jeżeli każdy miał by swój pojazd dostosowany do Siebie to by była bardzo dobra opcja, co do tematu @bejoten, gdyby połączyć to wszystko razem zrobił by się na prawdę bardzo dobry tuning na serwerze, i sądzę że co do aut nie było by co narzekać ?
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy