Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/06/2022 in all areas

 1. Zmiany w randze Moderator @CringeContent zostaje awansowany na rangę Moderatora gratulujemy! @Wojak zostaje awansowany na rangę Moderatora gratulujemy! @KnighOK zostaje awansowany na rangę Moderatora gratulujemy!
  25 points
 2. Twój nick: Quizorrek Nick oskarżonego: Wszyscy z ss Data zajścia: Przed chwilą Powód skargi: Łamanie regulaminu przez wyżej wymienione osoby ( 2.3b Każda organizacja ma mieć umożliwiony swobodny wyjazd ze swojej bazy. ) Opis zdarzenia: Chłopaki blokują nam wyjazd z bazy i ogólnie piszą jakieś niemiłe wiadomości. Dowody:
  23 points
 3. Nick na serwerze: quizorr.hooliganSerial: 4ACF01FAC6653E97D23B776EAD620434Nick członka administracji: @CringeContentData nadania kary: Przed chwilą.Data zakończenia kary: Za 21 dni.Powód: Bugowanie napaduWyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Wraz z @Szenororaz @nikosprzepraszamy za całą sytuację, już więcej się to nie powtórzy.
  21 points
 4. Nick na serwerze: Szenor Serial: Nick członka administracji: @CringeContent Data nadania kary: 04.07.2022 Data zakończenia kary: 11.07.2022 Powód: bugowanie napadu Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): WITAM, NIE SĄDZIŁEM, ŻE ZA TO JEST JAKIŚ BAN, PCHALIŚMY TYLKO AUTO... CO DO CAŁEJ SYTUACJI SORY DLA CHŁOPAKÓW Z SAPD, MOGĘ ODDAĆ $ CZY COŚ. TO JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY, ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORU :))))))
  19 points
 5. Nowym liderem San Andreas Roadside Assistance zostaje @Ojo, gratulacje!
  19 points
 6. Nick na serwerze: LodoHerbata* Serial: Jak trzeba będzie podeślę Nick członka administracji: @D1L3R Data nadania kary: Wczoraj po 22 bodajże Data zakończenia kary: pewnie za 90lat Powód: Działanie na szkodę serwera Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): A witam serdecznie w mojej już kolejnej apelacji od bodajże 5 permanentnego bana. Przyszedłem tutaj dać kilka swoich wypocin do przeczytania. Zaczynając od samego początku to było tak: napisałem do cinusa ,, GG XD" po chwili otrzymałem zaproszenie na PUSTEGO DISCORDA dopiero stworzonego przez dwójkę zbanowanych. Po wbiciu 10osob dałem linka na troszkę większego discorda ale dalej prywatnego na około minutę bądź dwie aby osoby z vc, z którymi gadałem obczaily DC. Nie miałem zamiaru rozprzestrzeniać discorda na większą skalę więc dałem na zamkniętego discorda, z zaufanymi osobami. Discord nie zawierał informacji o rzadnym bagowaniu lootboxow ani kasy ani nic, discord był czysty jak łza w sumie. Może faktycznie zrobiłem źle wysyłając linka ale nigdy bym nie pomyślał że dostanę za coś takiego bana. Nie będę się tu rozpisywał więcej bo nie ma to najmniejszego sensu. Po prostu przepraszam jeśli wyrządziłem jakieś krzywdy na serwerze poprzez wysłanie linka do discorda zbanowanych. Co ma być to będzie.
  19 points
 7. Witamy w lipcowej rekrutacji na supportera! Podania można składać do 12 lipca. Jest to osoba pełniąca podstawowe funkcje administracyjne przy projekcie. Supporter zajmuje się graczami, odpowiada na zadawane przez nich pytania, pilnuje chatu lokalnego oraz chatu globalnego premium, nakłada kary za niektóre nagięcia regulaminu serwera, a w innych przypadkach zgłasza sprawę do rang wyższych. Ranga Supportera zgodnie z hierarchią administracyjną serwera Paradise, znajduje się pod rangą moderatora, a osoba ją posiadająca uczy się oraz zbiera doświadczenie, dostając szansę uzyskania awansu w przyszłości. Na to stanowisko poszukujemy osób, które mają chęci, aby swoimi działaniami przyczyniać się do rozwoju serwera. Szukamy osób, które są zdecydowane i chcą poświęcić czas na podstawową moderację serwera gry, forum oraz Discord. Nie jest wymagane by posiadać już wcześniej rangę moderacyjną na innym serwerze. Doświadczenie przychodzi z czasem, a my jesteśmy od tego, aby pokazać krok po kroku co i jak. Osoba kandydująca na stanowisko Supportera powinna: - posiadać sporo wolnego czasu, - potrafić rozmawiać z ludźmi i wyjaśniać im różne problemy, - posiadać pozytywną opinię wśród społeczności, - wykazywać się kulturą i wysoką cierpliwością, - znać i poprawnie stosować zasady ortografii i interpunkcji, - znać regulaminy funkcjonujące na serwerze i stosować się do nich, - wykazywać się wysokim zaangażowaniem w projekt i działać na rzecz jego rozwoju, - potrafić współpracować z innymi ludźmi, - wykonywać powierzone mu obowiązki i zadania, - godnie reprezentować administrację i projekt, - dbać o dobry wizerunek serwera. Jeśli więc uważasz, że sprawdziłbyś się w roli supportera - napisz podanie. Pamiętajcie, że należy rozwinąć swoje wypowiedzi, osoby, które napiszą zaledwie po jednym zdaniu do każdej odpowiedzi - mają mniejsze szanse niż osoby, których wypowiedzi będą bardziej złożone. Nie znamy się osobiście więc to podanie jest waszą wizytówką. Podanie wysłać należy w tym temacie poprzez wypełnienie wzoru znajdującego się poniżej. Będzie ono ukryte ("zawartość do zatwierdzenia") i widoczne jedynie dla administracji. Życzymy powodzenia! Pozdrawiamy, Zarząd Paradise-RPG
  16 points
 8. Nick na serwerze: mokebiusz Serial: 0D86C4C8AB28163035A1BDF13A7B8483 Nick członka administracji: brzys Data nadania kary: 08/06/2022 Data zakończenia kary: 19/01/2038 Powód: bugowanie Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Sprawa dotyczy bugowania w tuneshop, gdzie wykorzystywaliśmy serwerowy błąd do mnożenia swoich punktów premium, do czego całkowicie się przyznaję i wiem, że nie było to coś, co powinienem robić. Nie chcę na siłę szukać usprawiedliwienia popełnionego czynu, dlatego chciałbym po prostu przeprosić za swój błąd i zagwarantować, że jeśli w przyszłości wynajdę jakiegoś buga, to po prostu Wam go zgłoszę. Chciałbym otrzymać możliwość powrotu na serwer tylko i wyłącznie dla znajomych i organizacji, dlatego odgórnie jestem w stanie zgodzić się na każdy warunek przy ewentualnym UB (czystka i inne jeśli potrzebne). Otrzymana kara jest moim pierwszym tak poważnym przewinieniem na serwerze; w przeszłości poświęcałem wiele wolnego czasu na moderowanie serwera, przez co przyczyniłem się do jego rozwoju; doskonale rozumiem swój błąd i zgadzam się na warunki przy UB - mam nadzieję, że wobec tych i innych okoliczności, przemyślisz sprawę mojej kary i dasz możliwość dalszej rozgrywki na waszym serwerze, dzięki
  16 points
 9. Nick, pod którym byłeś/aś w departamencie: JerzyRanga przy odejściu: LTPowód powrotu: Ponowna chęć do gry wróciła a do gangu to niezbyt. Data odejścia: 23.05Coś od siebie: Siano na ćpanie i alkohol sie skończyło i urlop udany. Pozdrawiam dobrych chłopaków.Dowód na pobyt:
  14 points
 10. Nick na serwerze: XSHARK1337 Serial:1D9825737E5E433393D5BD6443124794 Nick członka administracji: @Matju Data nadania kary: 13:06.2022 Data zakończenia kary:04.07.2022 Powód: Manipulowanie dowodami Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Tak - Manipulowałem i jestem z siebie dumny, aczkolwiek chciałbym wrócić do gry, dlatego przepraszam i obiecuje poprawe wiecej grzechow nie pamietam za wszystkie serdecznie zaluje
  13 points
 11. Twój nick: WASAA Nick oskarżonego: R3GGIN Data zajścia: 29.06.2022 Powód skargi: Odrzucenie słusznej skargi - '' Rozdział IX 2 punkt regulaminu SAPD'' Opis zdarzenia: R3GGIN odrzuca słuszną skargę według regulaminu Gorkos złamał co najmniej 4 punkty z regulaminu + Taryfikator : ) W dodatku proszę o ponowne rozpatrzenie skargi na gorkosa przez kogoś kompetentnego. Dowody: (Co do skargi Gorkosa)
  13 points
 12. Twój nick: Kennzzi.Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): Sarciaq https://ucp.paradise-rpg.pl/profile/67441Data wydarzenia: 19.06.2022 Opis zdarzenia: Rozpoczął się napad na burdel, jechałem jako jednostka uprzywilejowana. Stojący w poprzek autostrady venom palący gumę został przeze mnie staranowany, został on później przeproszony za owego tarana. Powodem owego taranu był przecinający drogę rancher policyjny, który zasłaniał pole widzenia dla mnie i nie byłem w stanie zobaczyć dalszej drogi oraz zwolnić do odpowiedniej prędkości, aby uniknąć zderzenia. Następnego dnia zostałem ukarany zabraniem prawa jazdy za taran (który nie był z mojej winy). Autostrada to nie jest miejsce, na którym urządza się postój (zwłaszcza na środku) tylko do szybkiego przemieszczania się. Następnie napisałem wniosek o cofnięciu kary, lecz została ona odrzucona z powodu „Na nagraniu nie widać śladów jakiegokolwiek hamowania. Po Twoich przeprosinach widać, że cała sytuacja Cię bawi. Nie możesz wszystkiego tłumaczyć tym, że jesteś w sapd, nie zwalnia Cię to z zapłaty za wyrządzone szkody.”. 1. Na nagraniu nie widać śladów hamowania, ponieważ nagranie nie odzwierciedla mojej perspektywy tylko to jak ty wyglądało ze strony gracza. 2. Nie mam za co przepraszać, ponieważ tak jak mówiłem, autostrada nie służy do postojów tylko do przemieszczania się z wysoką prędkością. 3. Tłumaczeniem całej sytuacji są 4 rzeczy, czyli ja jako jednostka uprzywilejowana, rancher który zasłaniał widoczność dalszej drogi, stojący w poprzek autostrady palący gumę venom tym samym blokując drogę, autostrada która służy do przemieszczania się z wysoką prędkością a nie postojów. Oczywiście za owe " szkody " została zwrócona już gotówka do gracza o wysokości 1,000$ Dowody i coś od siebie: https://streamable.com/ogwzpj Coś ode mnie: Ukaranie członka administracji z powodu braku kompetencji do karania graczy, kierując się apelacją wyżej. Usunięcie kary z logów.
  13 points
 13. Ban miesięczny mogę przyjąć, lecz z czyszczeniem konta się nie zgodzę, ponieważ nie uważam że na taki wymiar kary zasłużyłem swoim czynem, swój obecny majątek zdobyłem przez rok czasu inwestując w serwer swój czas wolny liczony w tysiącach godzin jak i realną walutę w sposób legalny, zbugowane Punkty Premium nie były wymuszane przeze mnie na sile, a wpadły same z siebie podczas normalnej próby użycia nowej funkcji, którą dodałeś w postaci przeceny na tuning pojazdu. Fakt, zafascynował mnie ten błąd i zamiast go zgłosić wolałem jeszcze jeden raz to sprawdzić gdzie się już z tym przyznałem ale dalej nie planowałem użyć tego na skale masową jak to niektórzy już zrobili bądź nie dzieliłem się ta wiadomością z nikim innym. Jestem gotów na usuniecie moich ostatnich transakcji związanych z tym bugiem + cześć jak nie całość mojej zebranej gotówki/punktów premium na koncie, kara czasowa w postaci bana miesięcznego, bądźmy sprawiedliwi wobec siebie i prosiłbym o drugą szansę, gdyż tez jest to moja pierwsza taka kara oraz zapewniam ze następnym razem jeżeli przytrafi się coś podobnego zgłoszę to administracji i nie będę próbował w żaden sposób wykorzystywać na swoja korzyść.
  13 points
 14. Nick na serwerze:Sekacz22 Serial: Nick członka administracji: @KnighOK Data nadania kary: dzis Data zakończenia kary: za miesiac niecaly Powód: sojuszowanie sie Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Witam uwazam ze moja kara nie powinna zostać nadana ponieważ w regulaminie nic nie jest napisane że jazda z osobą z innego gangu jest karana skoro nawet nie strzelaliśmy tylko uciekalismy przed koleszkami z los santos mechanikos również kontaktowałem się z innymi osobami w administracji i każda mi powiadziała że nie powinno być to karane Pozdrawiam.
  12 points
 15. Nick na serwerze: NorberciK*Serial: D1564EE399B5546FD297A910DDF71C02Nick członka administracji: @RexonData nadania kary: 18.06.22 18:23Data zakończenia kary: 13.03.25 17:23Powód: Brak kultury wobec administracji.Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Nie jest to perm bma więc warto próbować. Przemyślałem sobie wczorajsze zachowanie i faktycznie mogłem inaczej wytłumaczyć nadanie mi punktów niż wyzywać, chociaż wyzywanie to mało powiedziane. Chciałbym zaznaczyć że to w żaden sposób nie jest lizanie du*y bo nie na tym rzecz polega. Za zachowanie wczorajsze, gdzie ubliżałem w wiadomościach prywatnych @Rexonoraz @ReD_Devilprzepraszam najmocniej, wiem, że pewnie i tak to olejecie, bo zauważyliście , że zachować się nie umiem, jednakże trochę tej kultury we mnie siedzi, więc przeprosić Was należy publicznie. Zdaję sobię sprawę, że ban nie zostanie ściągniety, chociaż chciałbym prosić o jego skrócenie. Szkoda przewalić karierę za takie dziecinne zachowanie jakie pokazałem wczoraj, a mam też do oddania pieniążka dla gracza. Mogłbym zaproponować układ, że jeżeli dostałbym jakąkolwiek karę za wyzywanie, obraza, prowokację, wtedy otrzymuję perma bma, mogę być pod stałą kontrolą. Za to co odwaliłem zostaje mi tylko przeprosić, bo nie przychodzi mi nic do głowy innego co mógłbym jeszcze dla Was zrobić. Przepraszam za obrazę obiecuję poprawę i proszę o skrócenie chociażby bana na warunkach tych co podałem wyżej, wiem że nie jestem od ustalania warunków, ale myślę, że są one dobre do zmiany mojego zachowania wobec ludzi na serwerze. Pozdrawiam.
  12 points
 16. Nick na serwerze: Sekacz22 Serial: Nick członka administracji: @Sparky Data nadania kary: dzis Data zakończenia kary: za 3dni Powód: logout podczas akcji Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): oddam killa
  12 points
 17. Wybacz, żaden gracz nie otrzymał nigdy mniejszej kary za bugowanie gospodarki w znacznym stopniu. Jedynym wyjątkiem jest, gdy taki gracz po banie zgłosi inny nieznany błąd dzięki któremu może mnożyć pieniądze na serwerze. Tracimy masę czasu na odwracanie majątków po takich graczach jak ty i dlatego kary są surowe.
  12 points
 18. w takiej sytuacji możesz grać dalej, ale tylko po przebyciu kary 30 dniowego bana i wyzerowaniu konta. Zgadzasz się?
  12 points
 19. Twój nick: sztywnykonifdent Nick oskarżonego: holdfast_ (https://ucp.paradise-rpg.pl/profile/25270) Data zajścia: przed chwila 11.05 Powód skargi: jeżdżenie palcem po mapie Opis zdarzenia: sztywno uciekłem i nie było go za mna a za chwilunie sie pojawił jeszcze napisał na czacie ze tak moze 3.10c San Andreas Police Department ma zakaz korzystania z mapy podczas pościgu w celu zlokalizowania ściganego. ( tak naleze do poteznej organizacji przestepczej bloodsss gangusu Dowody: https://streamable.com/6bywyw czekam na zdjecie jaila czekam odrazu na wypowiedz zarzadu esasito
  12 points
 20. Apelacja została odrzucona!
  10 points
 21. Nick na serwerze: olimpijczyk110 Serial: 9AABEA899D709DF31E3E4FCD50BF0FF4 Nick członka administracji: Rexon* Data nadania kary: teraz Data zakończenia kary: za 75 dni Powód: wyzwiska w strone administracji Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): W sumie to na żarty napisałem z początku report na ivelqa przyjął go rexon nadał mi za to warna troszeczkę się zdenerwowałem gdyż pisałem wiadomo jaką wiadomość w celu pośmiania się a więc obraziłem Rexona serdeczne przeprosiny pozdrawiam oraz oczywiście obiecuję poprawę...
  10 points
 22. WSTĘP W imieniu swoim jak i całego zarządu SAPD mam przyjemność otworzyć kolejną rekrutację w szeregi departamentu policji. Jeśli zawsze marzyłeś, by pojawić się za kółkiem radiowozu w mundurze służbowym - nie wahaj się, złóż podanie! Rekrutacja potrwa do 10 lipca, 2022 roku do godziny 20:00. Wyniki pojawią się najpóźniej następnego dnia. Informacje o spotkaniu informacyjno-organizacyjnym zostaną przekazane na discordzie akademii bezpośrednio po przyjęciu. WYMAGANIA DO SŁUŻBY Zgodnie z regulaminem San Andreas Police Department, na podstawie pkt. 4 Rozdziału XII, wymagania stawiane kandydatom to: - Ukończenie 15 roku życia; - Osiągnięcie 30 poziomu postaci*; - Poziom kondycji oraz siły, na poziomie 90%*; - Nienagannej opinii wśród funkcjonariuszy departamentu; - Identycznego nicku na forum, w grze, na komunikatorze Discord i TeamSpeak 3; - Znajomości regulaminu serwera, departamentu oraz kodeksu ruchu drogowego; - Posiadania sprawnego mikrofonu, słuchawek, prawa jazdy do pojazdów lądowych, wodnych oraz lotniczych; - Brak poważnych kar przez okres dwóch tygodni wstecz, od daty rozpoczęcia rekrutacji; ZASADY REKRUTACJI Zabrania się ingerowania we wzór tematu Edycja jest niewskazana - jeśli już musisz, poinformuj lidera. Podania składamy pod tym tematem. Tekst zaznaczony ...twój tekst... zamień na Swoją odpowiedź. Składając podanie do San Andreas Police Department, nie dopuszcza się składnia podań do innych frakcji/grup w tym samym czasie. WZÓR Informacje podstawowe Nick: ...twój tekst... Imię: ...twój tekst... CID: ...twój tekst... (do sprawdzenia w UCP, po wejściu na swój profil, cyferki w linku to Twój CID) Wiek: ...twój tekst... Czas przegrany na serwerze: ...twój tekst... Poziom postaci: ...twój tekst... Sygnatura: ...twój tekst... (https://ucp.paradise-rpg.pl/public/signatures/[TUWKLEJSWOJCID].png) Komunikatory Discord: ...twój tekst... TeamSpeak 3: ...twój tekst... Sprawny mikrofon: ...TAK/NIE... Sprawne słuchawki: ...TAK/NIE... Frakcje i organizacje Czy grałeś w innych frakcjach na Paradise?: ...twój tekst... Czy grałeś w innych frakcjach na serwerze innym niż Paradise?: ...twój tekst... Czy grałeś w organizacjach z ujemnym poziomem reputacji?: ...twój tekst... Do jakiej organizacji należysz?: ...twój tekst... Informacje o Tobie Coś o sobie: ...twój tekst... Dlaczego SAPD?: ...twój tekst... Czy znasz kogoś z szeregów departamentu?: ...twój tekst... Opisz swoje doświadczenie z policją: ...twój tekst... Czy posiadasz umiejętności graficzne bądź filmowe?: ...twój tekst... Czego oczekujesz od zarzadu frakcji i jej członków?: ...twój tekst... Licencje oraz kary administracyjne Aktywne kary (w momencie pisania podania): ...twój tekst... Jakie licencje posiadasz na serwerze: ...twój tekst... Screenshot kar administracyjnch (link do imgura): ...twój tekst... Życzymy wszystkim powodzenia w rekrutacji. W razie pytań prosimy komunikować się przez discord. @Arkanser(Arkanser#4003) @R3GGIN(REGGIN#6489)
  9 points
 23. A co, miałem jeść zimne? Pisze gdzieś, że nie można? Na nagraniu widać bardzo dobrze, po danej sytuacji minęło więcej niż 10 sekund. Lecz powiem ci czego nie widać, czyli taranu twojego kolegi z moonebena na czaple w celu wydachowania mnie napisania " sr " a potem wykorzystanie to, że leże na dachu i zabić mnie. Pzdr
  9 points
 24. to tak jakbym dal ci perma i ci go zdjął to tak nie działa kolego
  9 points
 25. Faktycznie, przyznaję, że nie dałem odpowiedniej kary za to , za co przepraszam. Gracz dostanie odpowiednią karę za to co zrobił, a ja mogę powiedzieć ze swojej strony, że żadnego gracza nigdy nie faworyzowałem i traktuje każdego równo stąd też taka sytuacja się więcej nie powtórzy.
  9 points
 26. Nick na serwerze: enoFFSerial: 7D914FDC923B091B3E122AF429A63A52Nick członka administracji: brzysData nadania kary: 08.06.2022r.Data zakończenia kary: 19.01.2038Powód: BugowanieWyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Kupiłem diamond lootboxy za swoje pieniądze i dostałem z jednego z nich rabat na tuneshop -30%, po zakupie barona postanowiłem zrobić go ft i wtedy dałem wszystko co było tylko możliwe wraz z felami za pp. Po zakupie części, na konto wpłynęło 24k pp, przez bug na serwerze. Z mojej strony przepraszam i mogę oddać wszystkie rzeczy jakie dostałem z tych lootboxów oraz liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy.
  9 points
 27. Nick na serwerze: WASAAASerial: E19E8B9EA97CCFBA978B7A65B817C142Nick członka administracji: @CringeContentData nadania kary: dzisiajData zakończenia kary: za 21dniPowód: bugowanie napaduWyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Tak jak już inni pisali bardzo przepraszamy za tą całą sytuacje, już więcej się to nie powtórzy jeszcze raz sorka.
  8 points
 28. 8 points
 29. Nick na serwerze: @QuizorrekSerial: 4ACF01FAC6653E97D23B776EAD620434Nick członka administracji: @KnighOKData nadania kary: WczorajData zakończenia kary: Za 7 dniPowód: Sojuszowanie się z innym gangiemWyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Uż[email protected] żaden sposób nie pomógł nam zabić członka organizacji Los Santos Mechanikos, tylko po skończonej akcji wspólnie nakopaliśmy kolegę z nagrania i nie tylko go za całokształt działalności LSV. Moim zdaniem kara jest nadana totalnie na siłę, ale i tak przepraszam oraz liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
  8 points
 30. Zmiany w randze Supporter @Arden rezygnuje z rangi Supportera na własne życzenie.
  8 points
 31. Nick, pod którym byłeś/aś w departamencie: Rexon* Ranga przy odejściu: POIII+1Powód powrotu: Chęc dalszej gry w departamencie Data odejścia: 27.05.2022Coś od siebie: DziekiDowód na pobyt:
  8 points
 32. Kara została nadana słusznie, apelacja również rozpatrzona poprawnie. To, że ktoś stoi na drodze nie upoważnia nikogo do tego, aby z pełnym impetem wjechać w niego i go staranować. Na nagraniu sam piszesz "sory", a teraz twierdzisz, że nie masz za co przepraszać. Sam gubisz się w tym co piszesz. Również nie rozumiem waszego argumentu, który powtarzaliście z resztą na discordzie, że pojazdem uprzywilejowanym jesteście zwolnieni z zapłaty za taranowanie, co jest kompletną bzdurą. Taranowanie niezależnie jakim pojazdem jest zabronione. Co chcesz osiągnąć zapłatą, którą wysłałeś dopiero dzisiaj, po odrzuceniu apelacji, oprócz manipulację dowodów? Skoro nie masz za co przepraszać, to za co płacisz? Kolejny raz gubisz się w tym co piszesz. Nie wyraziłeś chęci zapłaty podczas akcji, więc pozostaję przy tym, że kara oraz apelacja zostały poprawnie nadane i rozpatrzone. Skargę pozostawiam otwartą i daję możliwość odpowiedzi na moje argumenty.
  8 points
 33. Twój nick: oksymoronNick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): @Vapu i OlaZPornolaData wydarzenia: 21.06.2022 Opis zdarzenia: vapu to cwel i mi grozi ze mnie pobije a jest patykiem co ma 12 lat, a ola nie chce oblodzić wiec nalezy sie perm tez, jeszcze sekacza mozecie zbanowac bo jest pedalem ale to jutro bo ma urodzinyDowody i coś od siebie: S
  8 points
 34. opisałeś to tak jakbyś nie był świadomy tego że pomnożyłeś sobie PP, ale najpierw gdy zobaczyłeś że dostałeś darmowe punkty to kupiłeś 9 lootboxów i premkę, po czym od razu pojechałeś do tuneshopa ponownie wygenerować następne PP i kupić sobie jeszcze więcej rzeczy, czy tak nie było?
  8 points
 35. Nick na serwerze: MarszalosSerial: 23FC81B72423583234F1C204A72A7AA3Nick członka administracji: @dinerData nadania kary: 03.07.2022 17:26Data zakończenia kary: 17.07.2022Powód: oszustwo administracji Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Nie mam bladego pojecia o co chodzi
  7 points
 36. Zacznijmy od tego, że nie wpisałem /walekonia tylko /sikaj a animacje na tym serwerze nie są uznawane jako prowokacje.
  7 points
 37. Nick na serwerze: QuizorrekSerial: 4ACF01FAC6653E97D23B776EAD620434Nick członka administracji: CringeContentData nadania kary: Przed chwilą.Data zakończenia kary: Za 3 dni.Powód: Logout podczas akcjiWyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Tak czy siak, później moi kompani zabili wszystkich funkcjonariuszy SAPD, więc nie wiem, co zmienił ten logout.
  7 points
 38. Nick na serwerze: Sekacz22 Serial: Nick członka administracji: @Sparky Data nadania kary: dzis Data zakończenia kary: 7 dni Powód: Obraza gracza Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): bardzo przerpaszam za moje zachowanie zostalem sprowokowany i puscily mi nerwy. Prosze o przebaczenie
  7 points
 39. Wydaje mi się, że nie. Też dzisiaj dostałem taką odpowiedź od waszego funkcjonariusza, więc nie wiem po co ten screen.
  7 points
 40. Twój nick: gravytrainNick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): Kanilow.fgData wydarzenia: 18.06.2022Opis zdarzenia: Powodem mojej skargi jest w moim mniemaniu niewłaściwe rozdawanie kar przez członka administracji bądź faworyzacja. Sytuacja wygląda tak, że wysłałem zgłoszenie na gracza Amadeuszek, który po wymianie zdań z ziomkiem z którym jechałem w aucie mnie staranował. Supporter po przyjęciu raporta i obejrzeniu nagrania, zapytał czy gracz przeprosił lub zapłacił. Oczywiście odpowiedziałem, że nie, co było prawdą. Pomimo tego, gracz otrzymał tylko UPOMNIENIE. Następnie gracz Amadeuszek użył wiele nieprzyjemnych słów na czacie, obrażał od upośledzonych itp, a akurat opiekowałem się młodszym bratem, który chcąc nie chcąc to przeczytał. Mój ziomek BarbarbaszHWPD zgłosił Amadeuszka za to przewinienie, ale wyżej wspomniany Kanilow.fg, znowu dał mu UPOMNIENIE. Dodatkowo gracz Amadeuszek wyśmiewał gracza RaYd3R* pisząc teksty o rencie. Uważam, że jest to niewłaściwy dobór kary lub nawet faworyzacja, zwłaszcza, że gracz popełnił wiele niemałych przewinień w tak krótkim czasie.Dowody i coś od siebie: Prosiłbym o sprawiedliwszy wymiar kary dla gracza Amadeuszek oraz proszę Pana Supportera o konsekwentne pełnienie swojej roli w administracji serwera.
  7 points
 41. Nie ma to jak stawiać warunki właścicielowi serwera o unbana
  7 points
 42. Nick na Discord: Sekacz22 Discord na którym zostałeś ukarany (Paradise / frakcji): dopr Nick członka administracji: @Norberto Data nadania kary: w lutym Data zakończenia kary: nigdy Powód: nie wiem Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): za wszystkie krzywdy przeprosilem i z tego powodu ze zostalem odbanowany na serwerze ttez chcialbym wrocic na dopra
  7 points
 43. Nick na serwerze: mokebiuszSerial: nie mam dostępu aktualnieNick członka administracji: brzysData nadania kary: 08.06.2022r.Data zakończenia kary: 19.01.2038Powód: bugowanieWyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Będę totalnie szczery: dowiedziałem się o możliwości zbugowania punktów premium w tuneshop, które działało dzięki nowym boxom. Biorąc pod uwagę, że ostatnio straciłem pokaźną sumę gotówki na kontenerach, to głupio brnąłem w ten preceder, mnożąc PP i otwierając to kolejne boxy. Jestem w pełni świadom, że nie było to dobre ani dla mnie, ani dla serwera, dlatego odniosę się do każdego pytania, jeśli będziesz chciał je zadać przy ewentualnym UB, a jeśli odbanować mnie chciał nie będziesz, to też zrozumiem : )
  7 points
 44. Żeby nie było, że się wtrącam, ale... Jak dla mnie wina leży po obu stronach. Jeden kierowca nie zastosował się do znaku A-7 "ustąp pierwszeństwa". Ale powiedzmy szczerze, kto na serwerze zwraca uwagę na znaki z wyjątkiem może B-35 i B-36, by nie musieć fatygować się na PP? Jednak drugi kierowca uciekał jadąc pod prąd. Gdyby jechał właściwym pasem ruchu, jest duże prawdopodobieństwo, że nie doszłoby do kolizji. Poza tym oglądając film ze zdarzenia dochodzę do wniosku, iż kolizja nie została specjalnie spowodowana. Trzeba też pamiętać, że sporym problemem dla kierowców jest fakt, iż na radarze nie widać gangusów i piesków. Osobiście jadąc zwracam uwagę na radar, by właśnie uniknąć z kimś spotkania, jak na filmie, ale nie da się uniknąć czegoś, czego nie widać. Cóż... życie gangusa jest pełne niebezpieczeństw i łamiąc prawo trzeba wziąć pod uwagę, że nie zawsze wszystko może pójść zgodnie z planem. Zresztą oba rodzaje organizacji muszą się liczyć z niepowodzeniem akcji, a winą nie zawsze można obarczyć tylko kogoś innego, bo czasem sami sobie jesteśmy winni.
  7 points
 45. Nick na serwerze: LodoHerbata* Serial: --- Nick członka administracji: @D1L3R Data nadania kary: 10.06.2022 Data zakończenia kary: 24.06.2022 Powód: Aktualizacja kary Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Witam, przyszedłem apelować od aktualizacji kary. Chciałbym poprosić o skrócenie kary chociaż o tydzień bo chciałbym wejść sobie czasem na kontenerki, licytacje, pograć w frakcji i ogółem pograć po powrocie z podwórka. Rozumiem, że źle zrobiłem wysyłając tego linka ale myślę, że zostanie mi troszkę chociaż skrócona kara, nie proszę o zdjęcie całkowicie ale chociaż o skrócenie. W zamian za skrócenie bana mogę namalować laurkę tak ładnie jak będę umiał
  7 points
 46. Witam zgromadzonych w tym wątku. Co do skargi odniosę się w ten sposób, iż nie zapłacę za uszkodzenia pojazdu z exportu. Na nagraniu załączonym do skargi można zauważyć jak wóz strażacki, który prowadzę jest praktycznie poza jezdnią ( jeśli ktoś prowadził owy pojazd, wie jak ciężko skręca się przy vmaxie ), a osoba prowadząca infernusa przy pokonywaniu zakrętu w lewo nagle odbiła w prawo, aby zderzyć się czołowo z wozem strażackim. Na nagraniu widać wyraźnie, że pasy w obu kierunach są puste i osoba składająca skargę mogła bez problemu ominąć mój pojazd. Oskarżający niech lepiej się nauczy matematyki, bo na razie nieudolnie jeździ w grze komputerowej. 6% z 1.5 miliona wychodzi 90 tysięcy a nie 150k ♂. Tak jak wspomniałem wcześniej, nie zapłacę za żadne uszkodzenia. Pozdrawiam.
  7 points
 47. Nick na serwerze:Eazyy Serial:A244274CE2DB7C33D4164742D823EF12 Nick członka administracji:@ReD_Devil Data nadania kary:Dzień dziecka 2022 Powód:MultiKonto Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty):No tak była taka sytuacja grałem na 2 kontach. ja jako sztywny chłopak nic nie przelewałem dlatego przepraszam za swoje czyny i licze na unbana oraz na usuniecie multikonta.
  7 points
 48. @shillen otrząśnij się kolego z kotkiem na avatarze spoko ok ok
  7 points
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy