Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 26.09.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 38 punktów
  Zmiany w randze Moderator @mokebiusz zostaje awansowany na rangę Moderatora, gratulacje! @Tygrysek520 zostaje awansowany na rangę Moderatora, gratulacje! @Toksyk zostaje awansowany na rangę Moderatora, gratulacje!
 2. 38 punktów
  Wprowadzona zostaje nowa ranga Global Moderator pomiędzy Moderatorem, a Administratorem mająca na celu usprawnienie pracy administracji i rozwiązywania waszych problemów. (Zależy nam na tym, żeby rangę tę posiadali wyłącznie moderatorzy odznaczający się największą aktywnością. Niższa aktywność na tej randze będzie skutkować degradacją na rangę Moderatora.) @Avillen zostaje awansowany na rangę Global Moderatora, gratulacje! @PenkY zostaje awansowany na rangę Global Moderatora, gratulacje! @Norberto zostaje awansowany na rangę Global Moderatora, gratulacje!
 3. 26 punktów
  Skarga została przyjęta! zrobie 100 pompek za kare
 4. 26 punktów
  Zmiany w randze Moderator @szaj powraca do administracji na rangę Moderatora, witamy ponownie!
 5. 24 punktów
  Zmiany w randze Supporter @CiasteK zostaje wyrzucony za notoryczne niewyrabianie normy.
 6. 20 punktów
  Nick, jakim posługiwałeś się w trakcie pełnienia służby: ReD_DevilData odejścia z frakcji: 11.10.2020Stopień podczas odejścia z frakcji: Detective IPowód odejścia z frakcji: Znudzenie i rutyna.Powód powrotu do frakcji: Chwilowy urlop dobrze mi zrobił i chciałbym wrócić silniejszy.Dodatkowe:(tutaj wpisz swoje uwagi, sugestie)Notatki Od Command Staff:(Te pole uzupełnia tylko i wyłącznie zarząd frakcji)Dowód na pobyt we frakcji:
 7. 19 punktów
  Nick na serwerze: Jarus* Serial: 3073122E7B4126D42F18F9D5C81278B2 Data nadania kary: 13/08/2020 Data zakończenia kary: 19/01/2038 Powód: Udostępnianie zdjęć członka administracji. Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Chciałbym apelować od swojego bana, którego otrzymałem jakoś 2,5 miesiąca temu. Belluci bardzo Cię przepraszam za zaistniałą sytuację, obiecuję, że już nigdy nie odstawię tego typu akcji. Proszę o jeszcze jedną szansę by powrócić do grania na Waszym serwerze. Przeczekałem długi czas, zmądrzałem, wyraziłem skruchę i jest mi przykro, że doszło do takiej sytuacji. Chciałbym znowu wrócić do grania na Paradise, tymbardziej, że aktualnie znajduję się w czerwonej strefie i więcej czasu mogę poświęcić na granie, i chciałbym to robić właśnie na Paradise. Proszę o wybaczenie mi moich win. Z racji tego, że Belluci nie jest już członkiem administracji, proszę kogoś innego o rozpatrzenie mojej apelacji, dziękuję.
 8. 19 punktów
  Nick, jakim posługiwałeś się w trakcie pełnienia służby: Norberto / norbert47Data odejścia z frakcji: 12.10.2020Stopień podczas odejścia z frakcji: Detective IPowód odejścia z frakcji: Nie podawałem powodu przy odejściu, ale było nim znużenie rutyną.Powód powrotu do frakcji: Ponownie chcę popykać sobie w policji.Dodatkowe: es?Notatki Od Command Staff:(Te pole uzupełnia tylko i wyłącznie zarząd frakcji)Dowód na pobyt we frakcji:
 9. 18 punktów
  Nick, jakim posługiwałeś się w trakcie pełnienia służby: ShieldProData odejścia z frakcji: 29.08.2020r.Stopień podczas odejścia z frakcji: Police Officer IIIPowód odejścia z frakcji: Znudzenie się frakcją, chęć powrotu do org. przestępczej.Powód powrotu do frakcji: Tęsknie za starymi patrolami, chwilami triumfu i radochy na kanale.Dodatkowe: Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku.Notatki Od Command Staff:(Te pole uzupełnia tylko i wyłącznie zarząd frakcji)Dowód na pobyt we frakcji:
 10. 18 punktów
  18.10.2020 Police Officer II @Ricky, zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z oblaniem egzaminu powrotnego oraz brakiem aktywności w ostatnim tygodniu. Chief of Police @Iruke, rezygnuje z pełnionej funkcji i przechodzi na rangę Deputy Chief. Mamy nadzieję, że zostanie z Nami jak najdłużej. Assistant Chief @Kajersky, zostaje awansowany na rangę Chief of Police, jednocześnie obejmuje on funkcję lidera frakcji.
 11. 16 punktów
  Zmiany w randze Supporter @Arden powraca na rangę Supportera, witamy ponownie!
 12. 15 punktów
  Nick na serwerze:KRL Serial:F934A9B5B9A38ED0D0777AD20F52DE12 Data nadania kary: 13 albo 14 września Data zakończenia kary:perm 3 lata Powód:film na yt obrazliwy dla serwera czy jakos tak Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): dzień dobry od mojego bana mineło około 3 tygodnie wsumie znudziło mi się granie w csa albo lige chciałbym prosić o ub bo nie mam co robić w wolnym czasie film został stworzony w celu pokazania co robi sapd został on usunięty pozdrawiam miłego wieczoru/dnia/nocy
 13. 14 punktów
  Okradanie domów Drodzy gracze, jak sami wiele razy nam to mówiliście - na serwerze brakowało pracy dorywczej, którą można by wykonywać współpracując ze znajomymi. W związku z tym postanowiliśmy taką stworzyć. Jest to praca polegająca na okradaniu domów wraz z członkami waszej drużyny. Jak utworzyć drużynę i na czym praca ta dokładniej polega? Tego dowiecie się poniżej, zapraszamy do przeczytania! Lokalizacja Praca znajduje się w San Fierro, dojedziecie tam z przystanku autobusowego. Pokoje • Po otworzeniu okna pracy możemy zauważyć utworzone już pokoje, do których można dołączyć (o ile są otwarte lub jeśli znamy hasło). • Żeby utworzyć własny pokój/drużynę musimy kliknąć napis "Stwórz pokój", który znajduje się w prawym górnym rogu. • Podczas tworzenia pokoju możemy wpisać hasło i wtedy będzie on prywatny, czyli wejść do niego będą mogły tylko te osoby, którym to hasło podamy. • Bez ustawionego hasła pokój będzie publiczny czyli dostępny dla każdego. • W drużynie pracować może jednocześnie od 2 do 4 graczy. Praca • W pracy dostajemy pojazd boxville, do którego mogą wsiąść na raz wszyscy członkowie pokoju. • Podczas pracy możemy wejść do każdego domku na mapie (miejsca domków można sprawdzić pod klawiszem "K"). • Wchodzimy do domku i szukamy łupów po czym zanosimy je do pojazdu. • Poziom hałasu: poruszając się za szybko możemy włączyć alarm w domku. Jeśli alarm się włączy, nie możemy już brać więcej łupów i zrespi się ochroniarz który zaczyna do nas strzelać. Za uruchomiony alarm każdy z członków pokoju dostanie jedną gwiazdkę poszukiwania. • Na zebranie łupów i dowiezienie ich do wyznaczonego miejsca mamy 20 minut. Jeżeli nie zdążymy w tym czasie tego zrobić - praca zostanie przerwana. • Pod komendą /team <wiadomość> mamy dostępny wspólny czat grupy (pokoju). Ulepszenia * Wydajność pojazdu - 800 pkt - dodaje ulepszenie silnika do Boxville (działa dla wszystkich członków pokoju, jeśli posiada je osoba, która otwiera pokój). * Zakłócenia sygnału - 600pkt - nie dodaje gwiazdek za alarm (działa tylko dla osoby, która ma je wykupione). * Czas - 600pkt - wydłuża czas pracy do 30 minut (działa dla wszystkich członków pokoju, jeśli posiada je osoba, która otwiera pokój).
 14. 13 punktów
  Witam wszystkich graczy czytających owy temat. Wiem, że to nie pierwsze pożegnanie z mojej strony, lecz tym razem mogę zapewnić was, że ostatnie jakie napiszę.. Na początku dziękuję za niezapomniane 2 lata, które spędziłem grając właśnie na tym serwerze, ponieważ było na prawdę kozacko!! Oczywiście zapewne przeoczę kilka osób i z góry przepraszam, ale niestety nie mam na tyle dobrej pamięci, aby wszystkich tu wymienić :c Na początku pasowałoby podziękować Tobie @brzys oraz @Virelox za możliwość gry na waszym projekcie. Nie zmarnujcie tego, bo serwer jest na prawdę dobry i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej! @Sopher - pomimo, że narobiłem trochę złego to dostałem aż 2 szanse na powrót do gry po czystkach, dzięki! @Belluci - gruby wracaj szybko na tą rangę, bo brakuje tu dobrego admina! (chyba jako jedyny nie dałeś mi perma XD) @Ricky - dzięki wielkie za szanse w gangu, powodzonka na randze! @PenkY - jesteś kox mordeczka, trzymaj się! @Avillen - przejmij te SAPD, bo co sie teraz dzieje to dramat:> @Toksyk - dzięki za za******e graficzki! @Draftcio - ty cj jesteś nie wiem co ty wgl tu robisz na tym serwerzeXD @Norberto - dzięki za kilka szans w SAMC, wszystkie zmarnowałem, ale ujXDDDD @Jerry - odchodź szybko z tych SAPD, bo taki kox nie pasuje do takich pumpiarzyków @Constanzia - kox supporterka, powodzonka na randze! @Gaccek - dzięki za szanse w moim pierwszym gangu, było za********e! @bejoten - cejot jakiś nikt go nie zna, a każdy gnębi XDDD nie no kox jesteś nie zmieniaj się! @voten - kooox totalny! @Yankess - też jesteś koxx! @santex - wal tam tych dzieciaczków na dm niech wyciskają pieluchy!! @Figi - pamiętaj nie bugger tylko tester! XD @VeenixXx - żegnaj adios patusie z mielca es @Fecasu - naura koxie @MisterioQ - zawsze byłeś lagger, ale kurwa Panie nocne tereny były robione w Latinach! @Filipovsky - dzięki za możliwość prowadzenia własnego gangu! @-Tony- - dzięki za szansę w SARA! @wrubx42 - trzymaj się wrux! @SprytsBeng - trzymaj się spryciarzu, mam nadzieję, że kiedyś dostaniesz tą szansę w administracji, ale pamiętaj, jak już przyjdzie to jej nie zmarnuj XD69! @LenoPaleno - pożegnanie to piękna chwila gdzie każdy powinien się jednoczyć, ale Ciebie akurat jebać @Bosik - kurła takiego doktura to nigdzie nie znajdzieta! @ZioloPL - dzięki za szansę w Ok Taxi @Krupa - dzięki za szansę w moim pierwszym biznesie na parasolku! @KrokietemJestem - gicik się grało w Los Hayot, ale teraz to została sama borowizna! @FeleKK - kozak Bloodsy, ale oddaj te skóry z Walnusa XDD @KRL - #freeKRL! @KigKton - sima makowiec :V @Wojak - trzymaj się! @AnGeeR - szkoda, że sellnąłeś Diablo bo było kox, ale Elegy better! Trzymaj się! @Dexiak - naura gangster! @RoseMoet - fajnie się grało w tym K2:D @d0lciak - kox jesteś! @James_Bond - trzymaj się! @Larry @adameq @kubarps - fajnie się grało, trzymajcie się! @CASH - kox jesteś XDDDDDDD @kreizi @Matju- aj te czasy FSF! trzymajcie się! @Pytonovsky @byq @Fudinski - dzbaniska jak ujXD @Dede - trzym się! @JaNO - kozaczek to twoje Elegy, nie sellaj go! z fartem byczq! @Pablito - trzymaj się! @skotii - była spina, ale tak czy siak jesteś koxem! @jaqoob - aj pamiętam to Contradition XD @Peszkoo - sssiema moordedżko! @RaZoX - naura koxie! @kinreip - siema byczq! @SoCZak - trzymaj się! Jeśli kogoś nie oznaczyłem to wspominać się tam w odpowiedziach to dopiszę jeśli wgl wejdę na forum, a dla zainteresowanych zapraszam na pożegnalne G1 w niedzielę ok. godz. 17:30! Żegnajcie!
 15. 13 punktów
  Nick na serwerze: RaZoX Serial: 91CAE9DAD3944990DC3BE63CE4EE48B2 Data nadania kary: 06.09.20r Data zakończenia kary: 21.10.20r Powód: Obraza członka administracji Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty)No więc zacznijmy od przeprosin, PenkY bardzo przepraszam Cię za moje zachowanie po prostu w na tamten dzień, nie widziałem dalszego sensu rozgrywki na owym serwerze i tak wyszło, że zwyzywałem twoją osobę do, której nic prywatnie nie mam jeszcze raz chciałbym Cię bardzo przeprosić za moje dziecinne zachowanie. Mam nadzieję, że owa apelacja zostanie przyjęta. Wklejam za RaZoXa
 16. 13 punktów
 17. 13 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Toksyk , @Eitho , @mibarkox 2. Najlepszy Moderator: @Avillen , @MeKu , @PenkY 3. Najlepszy Administrator: @Rivendell , @Ricky 4. Najlepszy Modeler: @Frixo ( a kogo innego ) 5. Najlepszy Mapper @PenkY , @ReD_Devil 6. Najlepsza frakcja/grupa: DES 7. Najlepszy biznes: - 8. No-Life serwerowy: @SprytsBeng 9. Najlepsza organizacja przestępcza: The Yardles 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia Św. Wacława w Las Venturas 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Exiss 12. Eventowiec miesiąca: @Skay , @Galaxy 13. Najlepszy pracownik frakcji: @wrubx42 , @Bosik 14. Najlepszy redaktor: - 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @malq 16. Najlepsza aktualizacja: F.U 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja wodna 18. Dzban miesiąca: @MaTi19 19. Największy makowiec: @ShieldPro
 18. 12 punktów
  Zmiany w randze Supporter @ShuCu powraca na rangę Supportera, witamy ponownie!
 19. 12 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Matrix875 @lili 2. Najlepszy Moderator: @Norberto @Avillen @MeKu3. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil @Belluci @Ricky4. Najlepszy Modeler: @Frixo5. Najlepszy Mapper: @PenkY6. Najlepsza frakcja/grupa: SARA7. Najlepszy biznes: Sklep 24/78. No-Life serwerowy: @Wojak @kuba9999. Najlepsza organizacja przestępcza: black disciples10. Najlepsza organizacja cywilna: 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Larry12. Eventowiec miesiąca: @Galaxy13. Najlepszy pracownik frakcji: @Stuba @ReseT @Loco14. Najlepszy redaktor: @Szlachcic @Szan 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @wrubx4216. Najlepsza aktualizacja: CU 317. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja lądowa18. Dzban miesiąca: @Stuba 19. Największy makowiec: @ZOQP @PanGrzyb @Figi
 20. 12 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Destruktor @N0W4K @mokebiusz 2. Najlepszy Moderator: @Szlendi @Norberto @Avillen 3. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil @Belluci 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper: @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: DES 7. Najlepszy biznes: Sklep 24/7 8. No-Life serwerowy: @Wojak @kuba999 9. Najlepsza organizacja przestępcza:- 10. Najlepsza organizacja cywilna: K2 Crew 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @SprytsBeng @Jarusxd 12. Eventowiec miesiąca: @Galaxy 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Klimient @Aiquit @Puszekxd3 @Stuba 14. Najlepszy redaktor: @Szlachcic @Szan 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @wrubx42 @AnGeeR 16. Najlepsza aktualizacja: CU 3 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja lądowa 18. Dzban miesiąca: @Stuba @ReseT @Matju @Loco 19. Największy makowiec: @ZOQP @PanGrzyb @Figi
 21. 12 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Tygrysek520, @Draftcio, @N0W4K 2. Najlepszy Moderator: @MeKu, @Norberto, @PenkY 3. Najlepszy Administrator: @Ricky, @Belluci, @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: @Frixo, @malq 5. Najlepszy Mapper: @ReD_Devil, @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: SAPD 7. Najlepszy biznes: -- 8. No-Life serwerowy: @Virelox, @jaqoob, @MrDexterPL 9. Najlepsza organizacja przestępcza: Angels of death 10. Najlepsza organizacja cywilna: Trailer Park Boys 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @SprytsBeng, @Didixxx, @mat3j 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN, @Constanzia, @Ricky 13. Najlepszy pracownik frakcji: @b_blancik, @Grigi, @Draftcio 14. Najlepszy redaktor: Fotoreporter @Ricky. 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @b_blancik, @crazeq, @Feelu 16. Najlepsza aktualizacja: -- 17. Najlepsza praca na serwerze: -- 18. Dzban miesiąca: @lili, @MisterioQ, @El_Mateoo 19. Największy makowiec: @Akano, @Krupa, @Enomix69
 22. 12 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Toksyk @Naymie @N0W4K 2. Najlepszy Moderator: @Norberto @MajciN @Avillen 3. Najlepszy Administrator: @ZaGaJ @Belluci @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper: @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: DES 7. Najlepszy biznes: Dziupla 8. No-Life serwerowy: @SprytsBeng 9. Najlepsza organizacja przestępcza: - 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia Św.Wacława w Las Venturas, Miami Vice 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Skay @Galaxy @Pazdek 12. Eventowiec miesiąca: - 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Ojo @MeKu @Wentylo 14. Najlepszy redaktor: @Bosik @Klimient @StokuPeEl 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Oliwia @ShieldPro @Tygrysek520 16. Najlepsza aktualizacja: - 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja Wodna 18. Dzban miesiąca: - 19. Największy makowiec: -
 23. 11 punktów
 24. 11 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Naymie @Toksyk 2. Najlepszy Moderator: @Avillen @MeKu 3. Najlepszy Administrator: @ZaGaJ @Ricky 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: DES 7. Najlepszy biznes: Dziupla 8. No-Life serwerowy: @Exiss @ShieldPro 9. Najlepsza organizacja przestępcza: - 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia Św. Wacława w Las Venturas/ Miami Vice 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Klimient @Exiss 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Ojo @Oliwia 14. Najlepszy redaktor: @Bosik 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Naymie @Bosik 16. Najlepsza aktualizacja: V3 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja Lotnicza 18. Dzban miesiąca: @MaTi19 19. Największy makowiec: @MaTi19
 25. 11 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @lili @Draftcio @N0W4K 2. Najlepszy Moderator: @MajciN @Galaxy @MeKu 3. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil @ZaGaJ @Belluci 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper: @ReD_Devil 6. Najlepsza frakcja/grupa: Wszystkie 7. Najlepszy biznes: Dziupla 8. No-Life serwerowy: @MrDexterPL @Tehciu 9. Najlepsza organizacja przestępcza: Wszystkie są ok 10. Najlepsza organizacja cywilna: Trailer Park Boys 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @SprytsBeng? 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN @Avillen 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Ojo @Kajersky @MrDexterPL 14. Najlepszy redaktor: @IKSIN @lili 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Dzik @Eugeniusz, aczkolwiek w dalszym ciągu nie możesz 16. Najlepsza aktualizacja: Criminal Update II 17. Najlepsza praca na serwerze: Drwal 18. Dzban miesiąca: @Kaer + Counter Strike: Global Offensive 19. Największy makowiec: Szczerze, nie wiem.
 26. 11 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @mibarkox @Eitho @Jerry @Naymie @Toksyk 2. Najlepszy Moderator: @Avillen @Norberto 3. Najlepszy Administrator: @Ricky @Belluci 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper: @ReD_Devil 6. Najlepsza frakcja/grupa: DES, SAPD 7. Najlepszy biznes: Farma 8. No-Life serwerowy: @jaqoob @Whiteee 9. Najlepsza organizacja przestępcza: Black Disciples 10. Najlepsza organizacja cywilna: Little Havana 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @mibarkox @Exiss 12. Eventowiec miesiąca: @Avillen 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Oliwia @mibarkox @El_Mateoo 14. Najlepszy redaktor: @Szlachcic 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Oliwia @mibarkox @Exiss 16. Najlepsza aktualizacja: Farming Update 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja lądowa 18. Dzban miesiąca: @dafi_69 @Nerfikus @Skillen 19. Największy makowiec: @Whiteee
 27. 11 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Matrix875 @Update450 @SoulMaster 2. Najlepszy Moderator: @Avillen @PenkY @Skay 3. Najlepszy Administrator: @ZaGaJ @Ricky @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: SARA 7. Najlepszy biznes: Farma 8. No-Life serwerowy: @SprytsBeng 9. Najlepsza organizacja przestępcza: 7th Street Hustlers 10. Najlepsza organizacja cywilna: Maperitos Banditos 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Larry @vanos @Jarusxd 12. Eventowiec miesiąca: @Constanzia @MajciN 13. Najlepszy pracownik frakcji: @ReseT @AnGeeR @Ojo 14. Najlepszy redaktor: @Szlachcic 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @ReseT @wrubx42 @SprytsBeng 16. Najlepsza aktualizacja: Farmy 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja Lotnicza 18. Dzban miesiąca: @Matrix875 @sekacz22 19. Największy makowiec: @sekacz22 @sekacz22 @sekacz22
 28. 11 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Eitho @N0W4K @Tygrysek520 2. Najlepszy Moderator: @Avillen @MeKu @PenkY 3. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil @Ricky 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper: @PenkY @ReD_Devil 6. Najlepsza frakcja/grupa: DES 7. Najlepszy biznes: - 8. No-Life serwerowy: @SprytsBeng 9. Najlepsza organizacja przestępcza: - 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia Św. Wacława w Las Venturas 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Exiss 12. Eventowiec miesiąca: @Skay @Galaxy 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Bosik @Exiss 14. Najlepszy redaktor: - 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @malq 16. Najlepsza aktualizacja: - 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja wodna 18. Dzban miesiąca: @Akano @MaTi19 19. Największy makowiec: @Akano @ShieldPro
 29. 11 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Naymie @SoulMaster @KnighOK 2. Najlepszy Moderator: @MeKu @PenkY @Szlendi 3. Najlepszy Administrator: @ZaGaJ @Rivendell 4. Najlepszy Modeler: - 5. Najlepszy Mapper - @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: SARA oczywiście 7. Najlepszy biznes: - 8. No-Life serwerowy: @GreQ1 @SprytsBeng @LenoPaleno 9. Najlepsza organizacja przestępcza: nie wiem xd 10. Najlepsza organizacja cywilna: Maperitos Banditos 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @kaarolinka @Naymie @Destruktor 12. Eventowiec miesiąca: @PenkY @MeKu 13. Najlepszy pracownik frakcji: @SprytsBeng @ReseT 14. Najlepszy redaktor: - 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @MeKu @Sieniek @wrubx42 16. Najlepsza aktualizacja: nwm 17. Najlepsza praca na serwerze: sweepery 18. Dzban miesiąca: @LenoPaleno @lili @kaarolinka 19. Największy makowiec: @LenoPaleno @KnighOK
 30. 11 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Tygrysek520, @Draftcio, @N0W4K 2. Najlepszy Moderator: @MeKu, @Norberto 3. Najlepszy Administrator: @Ricky, @Belluci, @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: @Frixo, @malq 5. Najlepszy Mapper: @ReD_Devil, @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: SAPD 7. Najlepszy biznes: -- 8. No-Life serwerowy: @Virelox, @jaqoob, @MrDexterPL 9. Najlepsza organizacja przestępcza: Angels of death 10. Najlepsza organizacja cywilna: 2115 GANG 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @SprytsBeng, @Didixxx, @mat3j 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN, @Constanzia, @Ricky 13. Najlepszy pracownik frakcji: @b_blancik, @Grigi, @Draftcio 14. Najlepszy redaktor: Fotoreporter @Ricky. 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: , @Tehciu, @jaqoob 16. Najlepsza aktualizacja: -- 17. Najlepsza praca na serwerze: -- 18. Dzban miesiąca: @lili, @MisterioQ, @El_Mateoo 19. Największy makowiec: @Akano, @Krupa, @Enomix69
 31. 11 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Pazdek @Draftcio @Tygrysek520 2. Najlepszy Moderator: @MeKu @PenkY @Avillen 3. Najlepszy Administrator: @ZaGaJ @Ricky @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: @malq 5. Najlepszy Mapper: @ReD_Devil 6. Najlepsza frakcja/grupa: DES 7. Najlepszy biznes: Sklep 8. No-Life serwerowy: @LenoPaleno 9. Najlepsza organizacja przestępcza: - 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia Św. Wacława w Las Venturas 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @SprytsBeng 12. Eventowiec miesiąca: @Avillen 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Greem @Pazdek @crazeq 14. Najlepszy redaktor: @Szlachcic 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Pazdek 16. Najlepsza aktualizacja: - 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja lotnicza 18. Dzban miesiąca: - 19. Największy makowiec: -
 32. 11 punktów
  najbliższe ustalone aktualizacje: - nowa praca dorywcza (inna niż zawsze) - nowa akcja dla org. cywilnych - renowacja nitro (pozbycie się bugów ze ślizganiem) - renowacja pracy Taxi - giełda przedmiotów - suwaki głośności dźwięków pod F2
 33. 10 punktów
  25.10.2020 Cadet @bubblegum, zdaje egzamin przyśpieszony z wynikiem pozytywnym i zostaje awansowany na rangę Police Officer I. Police Officer III+1 @Kosiarek, zdaje egzamin powrotny z wynikiem pozytywnym. @eveN1g, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @Destruktor, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @Doneq, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @xQwerty, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @xWolfQ, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @pospuniak, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @FeleKK, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @VexSiS, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @KDziadzio27, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @Nerfikus, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @Falc1, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @mibar, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @Akvez, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @pawciu1777, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @Sparky, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet. @StrumyK_, dołącza w szeregi Police Academy na rangę Cadet.
 34. 10 punktów
  Zmiany w randze Moderator @Skay zostaje wyrzucony z rangi Moderatora z powodu całkowitego braku wykonywania wymaganych czynności administracyjnych pomimo korzystania z funkcji moderatora.
 35. 10 punktów
  No to od początku, DM jest monotonny wszyscy o tym wiedzą, sam opiekun organizacji dziś chciał coś na niego wnieść ale takie zmiany co tam napisał mało dadzą. Wszyscy chcą "starego dma", zastanówcie się teraz głębiej, co takiego było na tym starym DMie, że wszyscy chcą do niego wrócić? Według mnie: -Brak gry na pixel (czego nie da się już zmienić bo to przyszło z czasem), -Stałe gangi które faktycznie coś grały a nie stały z boku i robiły po 2-3 tereny jak najszybciej i zwiewiały, ludzie chcieli grać, bo było kogo bić i to nie były 3-4 osoby jak teraz, bo teraz słyszę, że masówka z tylu się składa co jest śmieszne, prawdziwe masówki składały się z 15-20 osób minimum. Ludzie wtedy się bili faktycznie cały czas i chciało sie grać. -Ludzie mogli się sojuszować jak chcieli, teraz już raczej to nie przejdzie bo wszyscy wiemy jak było ale kto wie ^^ Moim zdaniem co można zmienić dla przyjemniejszej gry chociaż na kilka miesięcy: -Nie robić 10 gangów po 20 slotów, bo tyle to gra średnio osób na serwerze tylko zrobić stałe 3-4 gangi (po 30 slotów? Wszystko do ustalenia) i od tego zacząć, dopiero jeżeli zacznie brakować slotów czy coś w tym stylu to dodawać kolejne, jeżeli to przejedzie to proponuje do tego wipe, po poprzednim wipe'ie ilość ludzi do gry była strasznie wysoka. Ludzie wrócili do gry i te osoby faktycznie grały dłużej Chcesz coś zmienić czego nie napisałem w tym poście? Napisz to w komentarzu, chętnie wszyscy przeczytamy. Jeżeli zmiany ci nie pasują to napisz dokładniej czemu, komentarz "na nie" to se w dupsko wsadź @Ricky wypowiedz się na ten temat i dorzuć tu swoje 3 gorsze, bo widzę, że też chcesz coś zdziałać ale sam nie wiesz do końca co. Osoby, które nie graja/ nie grały nie wypowiadajcie się, bo nie będą wasze wypociny brane pod uwagę.
 36. 10 punktów
  Twój nick: KRLNick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): BrzyśData wydarzenia: 08,10.2020-24.10.2020Opis zdarzenia: Nie sprawdzanie apelacji w wyznaczonym czasie.Dowody i coś od siebie:
 37. 10 punktów
  Nick, jakim posługiwałeś się w trakcie pełnienia służby: KosiarekData odejścia z frakcji: 30.03 - 05.04 (brak dokładniej daty w ogłoszeniach)Stopień podczas odejścia z frakcji: Detective IIPowód odejścia z frakcji: Odwalańsko gangów, brak chęciPowód powrotu do frakcji: Zbyt długa przerwa od PD, chęć odświeżenia pamięci oraz powrotu do MTA.Dodatkowe: Iskra powrotu nadchodzi.Notatki Od Command Staff:Dowód na pobyt we frakcji: - ogłoszenia z dnia 6 kwietnia, 2020 roku.
 38. 10 punktów
  Witajcie! Drodzy gracze, Zarząd Redakcji San News przychodzi, aby zaprosić was do wspólnej zabawy jaką jest serwerowe karaoke, które odbędzie się 16 października o godzinie 20:00 na komunikatorze TeamSpeak3 (ts.paradise-rpg.pl), na kanale Karaoke. Mamy nadzieje, że 5 edycja tego typu konkursu będzie się cieszyć popularnością i wielkim zainteresowaniem, jak poprzednie edycje. Ze względu na prowadzenie redakcji przez nowego lidera, zapraszamy każdego by dołączył do Szeregów Redakcji. Poniżej przedstawiamy informacje, dotyczące karaoke. Na karaoke przychodzi każda chętna osoba, która jest zapisana. Osoba biorąca udział ma obowiązek ustawić sobie w nicku [K] na TeamSpeak3. Wszelkie piosenki na obrazę "serwera, gracza lub wszystkiego" będzie od razu odrzucane i karane przez administrację serwera. Liczą się piosenki twojego autorstwa i te z internetu. Wzór: Nick: Link do utworu: Organizatorem konkursu jest Zarząd San News, a jej fundatorem Zarząd Serwera. Poniżej zostaną przedstawione nagrody za dane miejsca: 1 miejsce - dowolnie wybrany pajntob (do wgrania) 2 miejsce - dowolnie wybrany skin premium (do wgrania) 3 miejsce - 50000 $ Do zobaczenia na Karaoke! Organizatorzy: Zarząd San News Jurorzy: @ReD_Devil, @Tiger_PZK, @crazeq, @Ojo, @Bosik, @lili Fundator: Zarząd Serwera Grafika: @Virelox
 39. 10 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Naymie @Tygrysek520 @mibarkox 2. Najlepszy Moderator: @MajciN @MeKu @Tygrysek520 3. Najlepszy Administrator: @ZaGaJ @Belluci @szaj 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper: @ReD_Devil @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: Department of Emergency Services i San News 7. Najlepszy biznes: Dziupla 8. No-Life serwerowy: @Exiss 9. Najlepsza organizacja przestępcza: --- 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia Św. Wacława w Las Venturas i Miami Vice 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @StokuPeEl @Evilia 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN @Constanzia 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Bosik @Ojo @Klimient 14. Najlepszy redaktor: @[email protected] @StokuPeEl 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Toksyk @Tygrysek520 i @lili (z "aha o ty szmato") 16. Najlepsza aktualizacja: Nwm, ale najgorsza to nerf frakcji 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja wodna 18. Dzban miesiąca: @Pazdek 19. Największy makowiec: @Akano
 40. 10 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Tygrysek520 @Toksyk @Draftcio 2. Najlepszy Moderator: @PenkY @Avillen @MajciN 3. Najlepszy Administrator: @Ricky @ZaGaJ @Belluci 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper: @ReD_Devil @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: SN 7. Najlepszy biznes: Mech ls 8. No-Life serwerowy: @MrDexterPL 9. Najlepsza organizacja przestępcza: BD 10. Najlepsza organizacja cywilna: Night Street Racing 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 12. Eventowiec miesiąca: - 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Szan @Szlachcic 14. Najlepszy redaktor: @Szlachcic @Szan 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: - 16. Najlepsza aktualizacja: - 17. Najlepsza praca na serwerze: spedycje 18. Dzban miesiąca: - 19. Największy makowiec:-
 41. 10 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Eitho @mibarkox @Naymie 2. Najlepszy Moderator: @MajciN @Avillen @MeKu @Szlendi 3. Najlepszy Administrator: @Belluci @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: sara 7. Najlepszy biznes: mech ls 8. No-Life serwerowy: @lili @MrDexterPL 9. Najlepsza organizacja przestępcza: Los Hayot 10. Najlepsza organizacja cywilna: Little Havana 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @ShieldPro 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN 13. Najlepszy pracownik frakcji: @ShieldPro @mibarkox 14. Najlepszy redaktor: @Szan @Szlachcic 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @skotii 16. Najlepsza aktualizacja: CU3 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja wodna, lotnicza 18. Dzban miesiąca: @KamilKadzeeee 19. Największy makowiec: @KamilKadzeeee
 42. 10 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @lili @Naymie @Draftcio 2. Najlepszy Moderator: @Galaxy @Avillen 3. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper @ReD_Devil 6. Najlepsza frakcja/grupa: San Andreas Police Departament 7. Najlepszy biznes: Mechanik Los Santos 8. No-Life serwerowy: @jaqoob 9. Najlepsza organizacja przestępcza: Angels of Death 10. Najlepsza organizacja cywilna: Sakura 11. Najbardziej pomocny gracz serwera:- 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN @Constanzia 13. Najlepszy pracownik frakcji: @xareq @StokuPeEl @crazeq 14. Najlepszy redaktor: Fotoreporter @Ricky 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Doneq 16. Najlepsza aktualizacja: CU III 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja lotnicza 18. Dzban miesiąca: @Whiteee 19. Największy makowiec: @Whiteee
 43. 10 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Constanzia @Tygrysek520 @Toksyk 2. Najlepszy Moderator: @Galaxy @MajciN 3. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: @malq 5. Najlepszy Mapper: @ReD_Devil 6. Najlepsza frakcja/grupa: SAPD 7. Najlepszy biznes: --- 8. No-Life serwerowy: @MlodAaa @jaqoob 9. Najlepsza organizacja przestępcza: --- 10. Najlepsza organizacja cywilna: Sakura 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: 12. Eventowiec miesiąca: @Avillen 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Exiss @Jerry @Iruke 14. Najlepszy redaktor: --- 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Tehciu 16. Najlepsza aktualizacja: CU 3 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja 18. Dzban miesiąca: @MlodAaa @niegi 19. Największy makowiec: @HeGe @lili
 44. 10 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @SoulMaster @mibarkox @KnighOK 2. Najlepszy Moderator: @PenkY @MeKu @Szlendi 3. Najlepszy Administrator: @ReD_Devil @ZaGaJ @Ricky 4. Najlepszy Modeler: @malq 5. Najlepszy Mapper: @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: SARA i DES 7. Najlepszy biznes: Dziupla 8. No-Life serwerowy: @SprytsBeng @GreQ1 @Wentylo 9. Najlepsza organizacja przestępcza: - 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia Św Wacława w Las Venturas 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @KnighOK @ReseT @Exiss 12. Eventowiec miesiąca: @PenkY 13. Najlepszy pracownik frakcji: @AnGeeR @Bosik @Oliwia 14. Najlepszy redaktor: - 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Rivendell @Sieniek @StokuPeEl 16. Najlepsza aktualizacja: - 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja Lądowa 18. Dzban miesiąca: @nayaranaa @lili @wrubx42 19. Największy makowiec: @Akano @KnighOK
 45. 9 punktów
  Zmiany w randze Administrator @Belluci rezygnuje z rangi Administratora, tym samym dołącza on do grona osób Zasłużonych, dziękujemy za wkład włożony w rozwój serwera!
 46. 9 punktów
  10.10.2020 Organizacja MØST WΛNTEĐ zostaje usunięta na życzenie lidera. Zmiany liderów organizacji: Los Hayot @KrokietemJestem -> @KamilKadzeeee
 47. 9 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Naymie @mibarkox @lili 2. Najlepszy Moderator: @MajciN @Norberto 3. Najlepszy Administrator: @ZaGaJ @Rivendell 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper: @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: DES 7. Najlepszy biznes: Dziupla 8. No-Life serwerowy: @Exiss @Oliwia @SprytsBeng 9. Najlepsza organizacja przestępcza: -- 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia Św. Wacława w Las Venturas, Miami Vice 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Bosik @StokuPeEl @SprytsBeng 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN @Constanzia 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Exiss @Oliwia @ShieldPro 14. Najlepszy redaktor: @Ojo @StokuPeEl @Bosik 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Exiss @StokuPeEl @SoulMaster 16. Najlepsza aktualizacja: Czat głosowy 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja Lotnicza 18. Dzban miesiąca: @ShieldPro @MrDexterPL @lili 19. Największy makowiec: @KDziadzio27 @GreQ1
 48. 9 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @lili @Tygrysek520 2. Najlepszy Moderator: @Avillen @Galaxy 3. Najlepszy Administrator: @Ricky @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler: - 5. Najlepszy Mapper @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: Nie ma :c 7. Najlepszy biznes: Dziupla 8. No-Life serwerowy: @BekaShi @Pazdek 9. Najlepsza organizacja przestępcza: The Yardles 10. Najlepsza organizacja cywilna: Nie ma 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Atix 12. Eventowiec miesiąca: @MajciN @Avillen 13. Najlepszy pracownik frakcji: @lili @Draftcio 14. Najlepszy redaktor: - 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @daspy @Pablito 16. Najlepsza aktualizacja: cu 3 17. Najlepsza praca na serwerze: taxi 18. Dzban miesiąca: @NEXT 19. Największy makowiec: @Ricky @Loco
 49. 9 punktów
  1. Najlepszy Supporter. Nominowani: @[email protected]@Eitho 2. Najlepszy Moderator. Nominowani: @[email protected] 3. Najlepszy Administrator. Nominowani: @ReD_Devil 4. Najlepszy Modeler. Nominowani: @Frixo 5. Najlepszy Mapper Nominowani: @[email protected] 6. Najlepsza frakcja/grupa. Nominowani: SAPD 7. Najlepszy biznes. Nominowani: (wszystkie biznesy) 8. No-Life serwerowy. Nominowani: @Stuba 9. Najlepsza organizacja przestępcza. Nominowani: Black Disciples 10. Najlepsza organizacja cywilna. Nominowani: 2115 GANG 11. Najbardziej pomocny gracz serwera. Nominowani: (wszyscy gracze serwera) 12. Eventowiec miesiąca. Nominowani: @MajciN 13. Najlepszy pracownik frakcji. Nominowani: @Stuba @turbomuzik12 14. Najlepszy redaktor. Nominowani: @lili 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3. Nominowani: @SilenT 16. Najlepsza aktualizacja. Nominowane: CU2 17. Najlepsza praca na serwerze. Nominowane: Spedycja lotnicza 18. Dzban miesiąca. Nominowani: @Draftcio 19. Największy makowiec. Nominowani: @Dzik
 50. 9 punktów
  1. Najlepszy Supporter: @Kaer @Falc1 @Constanzia 2. Najlepszy Moderator: @MeKu @Avillen @Galaxy 3. Najlepszy Administrator: @Ricky @ZaGaJ @szaj 4. Najlepszy Modeler: @Frixo 5. Najlepszy Mapper @PenkY 6. Najlepsza frakcja/grupa: RPC 7. Najlepszy biznes: Froggy 8. No-Life serwerowy: @Kaer 9. Najlepsza organizacja przestępcza: - 10. Najlepsza organizacja cywilna: Parafia 11. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Eugeniusz 12. Eventowiec miesiąca: @Avillen 13. Najlepszy pracownik frakcji: @Eugeniusz @MeKu @Kyu 14. Najlepszy redaktor: @Szan 15. Najlepsza osoba na Team Speak'3: @Rivendell @MeKu @Ricky mogę!!! 16. Najlepsza aktualizacja: CU3 17. Najlepsza praca na serwerze: Spedycja lotnicza 18. Dzban miesiąca: @lili @ReD_Devil @paraguan 19. Największy makowiec: @MeKu @ZaGaJ @PenkY
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności