Skocz do zawartości
Mati3112

Aktualizacja Paradise RPG v3

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, kamilus1458 napisał:

v2 lepsze, sam fakt ze usuneliscie DM ktory wyroznial ten serwer spośród  innych. Wedlug mnie bardzo glupie posuniecie, klasa gangstera w sumie juz nie ma sensu ...

przecież możesz jechać do LS i być gangsterem tak jak wcześniej, wszystko co miała klasa gangstera mają teraz org. przestępcze

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Brzysiek napisał:

przecież możesz jechać do LS i być gangsterem tak jak wcześniej, wszystko co miała klasa gangstera mają teraz org. przestępcze

No właśnie nie nawidze każdy muwi tak tak pracę dorywcze mi się podoba v3 bardzo dobra robota administracja a jak wystartuje jusz v3 to nie kturzy muwiom aa szkoda v2 lepsze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Aktualizacja, która wróciła serwer na szczyt mta.

Godzinę temu, lillean napisał:

No właśnie nie nawidze każdy muwi tak tak pracę dorywcze mi się podoba v3 bardzo dobra robota administracja a jak wystartuje jusz v3 to nie kturzy muwiom aa szkoda v2 lepsze 

Nigdy nie będzie każdemu pasowało. 😉 

Edytowane przez YodaS
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

lipa troche ze duty na warsztacie albo innych pracach schodzi automatycznie   ://

Edytowane przez JoinT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom wszystko ok ale praca na taxi przydała by się aktualizacja dajmy na to że gracz stoi w lv i piszę do niego czy jest wolny on pisze ze tak wsiadam piszę gdzie chce jechać a tu w połowie drogi lądujemy w fc za to że u 2 gracza za nieaktywność to jest bez sensu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze bysta ten skrypt na napady naprawili bo jak ktos zrobi napad to serwer ataku epilepsji dostaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności