Skocz do zawartości
Jeffen

[Organizacja Przestępcza] K2 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Bez-nazwy-1.png

Wielu z was zapyta, kim są Ci ludzie? Skąd się wzięli? Do czego dążą? Wielu z was uważa, że ta “banda” gówniarzy nic nie osiągnie, że chcą się popisać przed innymi, chcą pokazać światu, że takie zachowanie doprowadzi do jednego… zguby. Mimo, że każdy z nich jest inny, że posiadają innych rodziców, inne zachowania, zwyczaje czy też fascynacje i hobby. Natomiast łączy ich pewna więź zwana potocznie Crew.

Całe życie w cieniu innych! Cały czas wpajano nam od małego, że nikim nie będziemy, że nasza pasja do motoryzacji nigdzie nas nie doprowadzi! Doświadczenie zza kierownicy zdobywali jak każdy gówniarz, który właśnie dostał plastik. Brali auta rodziców i uczyli się tego co instruktorzy na pewno by nie uznali za stosowne. Pewnego razu w szkole w Arizonie zostało ogłoszone szkolenie dla młodych kierowców, gdzie uczono szczeniaków jazdy niczym prawdziwy Szybki i wściekły. Warunek był jeden, posiadane prawko kat. B raczej oczywiste oraz dwuletnie doświadczenie za kółkiem. Na szczęście lub nieszczęście na owych eliminacjach gdzie zebrało się sporo ludzi pojawiło się przyszłe Crew.
Z początku byli do siebie wrogo nastawieni, gdyż tylko kilka osób mogło zakwalifikować się do szkolenia. Jak zwykle z początku ta sama gadka, że jesteśmy zwykłymi gówniarzami, którzy skończą szkołę i będą całe życie latać ujebani w oleju samochodowym! I nie mylili się, żadne z tych gówniarzy nie przeszło eliminacji ale zamiast tego zdobyli coś o wiele cenniejszego, wzajemne zrozumienie i poparcie. Crew postanowiło nie popadać na laurach i postanowili razem wylecieć do Los Santos i zacząć wszystko od nowa.

Dziś nadszedł ten moment! Aby pokazać wszystkim, że w stosunku do nas się mylili, stawiamy na swoje! Niczym gra w pokera, ale bez blefu.

autka.png

Crew(Hierarchia):

“Hierarchia jest jasna natomiast publicznie każdy jest równy i nie wywyższa się ponad drugiego”

DK - jest to drive king, lider całego Crew, z reguły to on ma największe doświadczenie za kierownicą, i to on rozdaje karty jeżeli chodzi o sprawy gangu.

Wanted - tym mianem jest określana prawa ręka lidera. Jeżeli, ktoś ma sprawę do lidera ma też sprawę do niego.

Driver - pełnoprawny członek K2, za kierownicą radzi sobie równie dobrze co inni członkowie, a także sam Wanted.

Blocker - również jest to pełnoprawny członek Crew, natomiast tę rangę mają członkowie zasłużeni, lub posiadający duże doświadczenie w terenie piaszczystym jak i na betonie.

Decoy - jest to zwykły “klapek” , który stara się o dołączenie do Crew, Jego głównym zadaniem jest czyszczenie aut na błysk oraz wymiana opon po tripach.

Crew na dniach ubiera się i zachowuje tak samo jak każdy normalny obywatel, jedyne co można zauważyć to szybsze auta oraz umiejętności jazdy.

k2d1.PNG

morda.PNG

Natomiast jeżeli chodzi o interesy, które Crew załatwia aby mieć hajs, załatwiają to incognito przebrani w niecodzienne stroje.
Posiadają oni zwykłe kask (niestety tylko odgrywane), w których zamontowane są modulatory głosu dzięki czemu nikt nie może ich rozpoznać.

skins.png

Jak zostało w.w działamy incognito więc potrzebujemy też kryjówki.

Główną siedzibą K2 Crew od strony przestępczej jest:

map2_1.png

Warsztat Loco Low Co.

Założenia K2 Crew:

Głównym celem organizacji K2 Crew jest interakcja z graczami oraz innymi organizacjami przestępczymi.
Jesteśmy w głównej mierze nastawieni na odgrywanie licznych, ciekawych akcji RP z cywilami, policją jak i również z gangsterami.
Jednakże z założenia mamy zamiar być organizacją wyścigową, więc naszym mottem przewodnim będą:

*Nielegalne wyścigi z innymi obywatelami, odbywające się generalnie po zmroku poza miastem lub w dokach.
*Wprowadzenie klimatu ludzi lubiących ostrą i niebezpieczną jazdę.

Będziemy również starali się organizować różne eventy powiązane z motoryzacją jak na przykład
zloty samochodowe czy też motocyklowe jak i w.w wyścigi, ustawki, gdzie do wygrania będą cenne nagrody.

Poza głównymi założeniami organizacja będzie również wchodzić w ciemną stronę czarnego rynku narkotykowego jak i broni.

• Lubię To 2
  • Szokujące 2
  • Kocham To 17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Coś nowego i oryginalnego, również musze dodać że bardzo tutaj podoba mi sie format apelacji na TAK!

Edytowane przez BABILA125

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne tylko...

... czy skoro jesteś w SAPD, to nie powinieneś zakładać gangu? Jakby wiem że mogło być twoje to marzenie np. ale umówmy się, faworka troszke będzie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, crazeq napisał:

Fajne tylko...

... czy skoro jesteś w SAPD, to nie powinieneś zakładać gangu? Jakby wiem że mogło być twoje to marzenie np. ale umówmy się, faworka troszke będzie 😉

Z SAPD już odszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Jeffen napisał:

Z SAPD już odszedłem.

No i nie mam zastrzeżeń...

... na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to czytam to aż mnie ciarki przechodzą a pindolek staje, więc na takie takie duże TAK. Aż sam bym z wami pojeździł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładnie napisane, na wielkie TAK przyda się nowa ogarnięta organizacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Believe me or not ale dzisiaj randomowo przeszedł mi pomysł organizacji nielegalnych wyścigów. Brakuje tego.

Jak najbardziej ZA!, stworzy to zaje7$^^&y ruch na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TAK ! Bardzo dobry pomysł tylko czy aby poradzi sobie z innymi gangusami strzelającymi gdzie popadnie nastawionych tylko na dm ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kozackie Juffen, fajna treść, ładna grafika, oryginalny (jak na standardy serwera) pomysł.
Oczywiście na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Historia może taka se ale podoba mi się,że będzie w końcu jakiś gang ścigantów 😄 i z tym jesteście na dwa plusy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawy i świeży pomysł na organizacje, zdecydowanie na tak. Zastanawia mnie tylko jak to będzie u was z przejmowaniem terenów gangowych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Kamro480 napisał:

Bardzo ciekawy i świeży pomysł na organizacje, zdecydowanie na tak. Zastanawia mnie tylko jak to będzie u was z przejmowaniem terenów gangowych?

Tereny to standardzik - jest to jeden z głównych sposobów wybicia się szczególnie na starcie. Zanim zaczniemy organizować 'większe akcje' które mamy w planach to też z pewnością kwestia kilku dni zanim się ustatkujemy etc.
Poza głównymi założeniami organizacji musimy dostosować się do serwera i robić to, co nam umożliwiają skrypty gdyż inaczej się nie utrzymamy c;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest zaszczyt że tak wysoka hierarchia (ja) jest zadowolona z twojej aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3x TAK, kupiłeś mnie tym motywem ,,ścigantów", mam nadzieję, że aplikacja zostanie przyjęta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności