Skocz do zawartości
Tylnes

[Organizacja przestępcza] Russian Crime Family.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

logo_rcf.png.14422f25535f3b1e88584b7b2640047d.png                                                                                                                                                

xx.png.587a1102ce21aa0b7db69bb471f42bb5.png

Historia gangu sięga lat 80-tych, gdy Związek Radziecki chylił się ku upadkowi, powstawała wówczas organizacja wspierająca rozłam komunizmu. Russian Crime Family, bo tak nazywa się ten gang, oficjalnie powstał w roku 1992 na terenach Petersburgu. Przez całe lata 90-ąte, członkowie gangu likwidowali byłych agentów NKWD. Poza tym zajmowali się handlem bronią oraz zabójstwami na zlecenie. Mafia jednak straciła na znaczeniu po śmierci ich założyciela: Wiaczesława Iwankowa. Dopiero w ostatnich miesiącach gang ten powrócił w wielkim stylu, ponieważ nowym Donem stał się Ivan Malkov, który zwerbował nowych członków oraz zmienił politykę gangu. Ponadto przez długi czas przebywał on na terenach Stanów Zjednoczonych co zaowocowało dobrymi kontaktami z amerykańskim gangiem Bloods. Russian  Crime   Family wraca na szczyt i w najbliższym czasie znów stanie się jedną z najgroźniejszych  Mafii świata.

xax.png.8a1ae1167fc1b5246d8df21061b70f70.png

DON

Ivan Malkov

CAPOBASTONE

David Stark

CONSIGLIERE

Los Pierrellos

CAPOREGIME

Robert Bombrer

SOLDATO

Kleofas Burczy

Sergey Karpov

1816055647_rcf23.png.93bf67c9e036b3ddd4b75c5ed167559b.png

Lokalizacje Russian Crime Family można spotkać w obrębie wschodniego Los Santos, lecz główna siedziba mafii to dzielnica "Los Flores".

Wschodnie_Los_Santos_(SA).jpg.6b34fa73298f845d08fb3adef5f4e367.jpg

1.png.f06dad08b6824f94e822b1f1e35bab8e.png

Aby dołączyć do Russian Crime Family, należy spełnić wszystkie wymagania, które są podane niżej:

-Mieć ukończone piętnaście lat

-Od 50% siły w górę.

-Posiadać klase "gangster"

- Posiadać sprawny mikrofon oraz komunikator "Discord".

-Wymagana znajomość RP.

- 15 lvl+ postaci.

xzx.png.69e14d3bb28025d7791257b82f4e0863.png

Witam, z tej strony Ivan Malkov, czyli Tylnes. Po dłuższych zastanowieniach oraz wsparciu kilku osób postanowiłem założyć własny projekt, czyli w tym przypadku organizacja przestępcza. Bardzo dużo czasu poświęciłem dla tego projektu, przymierzałem się od paru tygodni po to, aby aplikacja została estetycznie napisana. Z opinii innych wynika, że w większości gracze zaakceptowali nasz projekt. Chciałbym założyć organizację przestępczą nie ze względu zarobków, lecz z samej chęci posiadania organizacji. Bardzo lubię odgrywać RP, lecz nie posiadając organizacji ludzie nas po prostu olewają. Chciałbym wprowadzić coś nowego, co zaangażuje wszystkie gangi do wspólnego RP.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie aplikacji.

Pozdrawiam, Tylnes.

1804206086_1(1).png.0cfc2bf2e178dd9d8c5c9ab6303bfc35.png

Edytowane przez Tylnes
Błąd w zdjęciach.
  • Zabawne 1
  • Urocze 1
  • Kocham To 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świeżę mięsko bardzo dobrze bo obecne się nudzi powoli 😞

Jak najbardziej na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż gralem z tobą dłuższy czas to wypowiem sie.

Tylnes potrafi dobrze odgrywac RP i jest na serwerze dłuższy czas. Wiem ze poradził by sobie z organizacją, jestem oczywiście na TAK i mam nadzieje ze spotkamy sie ponowie w grze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylnes, subiektywnie mogę powiedzieć że jesteś za*******m kolesiem. Fajnie się z tobą grało i będzie grać ,masz naprawde spoko RP.  Oczywiście na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem styczność z Tylnes'em i mogę zapewnić, że jego roleplay stoi na dobrym poziomie. Aplikacja ładna, czytelna. Grafiki nie bolą w oczy. Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Peqru napisał:

Świeżę mięsko bardzo dobrze bo obecne się nudzi powoli 😞

Jak najbardziej na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemuż by nie, Potrzeba nowych organizacji a tylnes nadaje się do prowadzenia NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, mlodymarcel napisał:

Na tak, ale czy te rangi nie są takie same jak w Famigli Corleone? xD

Tak działa system hierarchi w Mafiach, jako iż i Corleone i RCF to Mafie to nie będzie się to różnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ogólnie to logo tak średnio bym powiedział skoro to mają być rosjanie ale powodzenia.  NA TAK

Edytowane przez Poison

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności