Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
  • 0
SCmalawydra

Człowiek Spinner na quadzie

Pytanie

A więc tak, wczoraj kupiłem nowego quada w sports car i wszystko super, smiga się masno, ogólnie bajka. 
No i tak sobie smigam smigam ale nagle moja postać zrobiła fikołka na nim. Myśle sobie ja nie moge ale beka fikołek. Uśmięchnąłem sie pod nosem i pojechałem dalej, ale nagle moja postac znowu zrobiła obrót, po czym wpadała w wir tych obrotów i juz sie nie zatrzymała. I od tej pory każdy kto zasiądzie na moim quadzie zamienia sie w ludzkiego spinnera. Ściągnąłem do siebie na serwerze moda i jedyne co zrobilismy to stalismy przy muzyce i smialismy sie z tych obrotow. Co ciekawe w momencie kiedy quad jest bez ruchu  postac sie obraca non stop, zaś kiedy jest w ruchu, obraca się średnio raz na 10 sekund. Załączam filmik jak to wygląda (sora że telefonem ale nie bede specjalnie pobierał aplikacji do nagrywania ekranu, szanujmy się). Nick w grze na serwerze: malawydraKPM 

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1

Na innych serwerach również pojawia się ten błąd. być może jest to błąd MTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2

Może to dość dziwne rozwiązania ale postać po prostu odpala animację wyskoku z quada. Spróbuj wykonać któreś z następujących rozwiązań:

Rozpędź pojazd do vmaxu i po prostu z niego wysiądź.
Wjedź i wyjedź do interioru [np. mechanika - jeśli tego nie robiłeś, możesz spróbować jeszcze raz]
Unspawnuj i respawnuj swój pojazd [jeśli tego nie robiłeś, możesz spróbować jeszcze raz]
Spróbuj uruchomić animację siedząc w pojeździe po czym wyłącz ją przy pomocy myszy. Możesz też spróbować uruchomić animacji ruchomej która sama się zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1

Mam ten sam problem co autor tematu, również na quadzie. Zaczął się wczoraj w godzinach popołudniowych. Respawn pojazdu nie działa, wjazd do interioru też nie. Z włączaniem animek nie sprawdzałem. 

Na początku śmieszne te akcje ale z czasem denerwuje jak się jedzie quadem dłuższyczas ;). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności