Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
3MajFasoN

[Propozycja] [Serwer] Wyławianie Pojazdów

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 3MajFasoN
Czego dotyczy propozycja?: Serwera 
Opis propozycji: Wiec zaczynająć , z Ciekawosci napisałem raport jak wydostać auto z wody i dostałem odpowiedz [ Pojazd trzeba respawnować na nowo ] i pomyślałem ze mój pomysł może być idealny do tej sytuacji , mamy takie otoczenie jak DOki na mapie i w którymś fajnym miejscu moża utworzyć tak zwaną WYŁAWIARKĘ pojazdów - Czytałem o takim patencie gdzieś kiedyś na jakiejś stronie i zasada działania była taka ze kazde wody nas otaczające miały mozliwość jak by teleportowania w miejsce na dokach .. zeby to lepiej wyglądało był tam ruchomy dzwig który opuszczał line do wody i gdy wpadło jakieś auto to po chwili dzwik cofał sie na miejsce zrzutu i auto pojawiało sie na placu , zajmująć sie układaniem aut na takich dokach wyławiarczych była by np Pomoc drogowa a TEREN by miał duży parking gdzie za odebranie trzeba opłacić np 100$ lub Specjalną kartę

Przykładowe miejsca : https://imgur.com/a/cims8et    W sprawie dokładniejszych informacji mogę coś doradzić tylko dać znać pw .

Edytowane przez 3MajFasoN
Błędy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłoby to bardzo dobre rozwiązanie, gdyby wyławiane pojazdy musiałby być przetransportowane przez biznesy typu Road Assistance do wirtualnego parkingu, z którego gracz za odbiór musiałby zapłacić za wyłowienie pojazdu oraz jego transport.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na v2, może ale aktualnie auto respi się w przechowywalni gdy wpadnie do wody.

Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności