Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Crashu

[Propozycja] [Serwer] <Wirtualnie zaparkowane pojazdy> - <Crashu>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Crashu
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Witam, proponuję dać narzędzia (czyt. komendy) administracji, SAPD do możliwości usuwania punktów spawnu pojazdów zaparkowanych wirtualnie lecz nie zrespionych. Zapytacie pewnie "a na co to komu?". Chodzi mianowicie o sytuację kiedy zakupujesz dom z podjazdem i przy próbie "zaparkowania" (czyt. ustawienia punktu spawnu na podjeździe) dowiadujemy się, że nasz podjazd jest okupowany przez poprzedniego właściciela domu lub innego gracza. Jest to bardzo uciążliwe, bo nie po to gracze płaczą te ok. 500 $ za dobę aby nie móc ustawić sobie spawnu na swoim własnym podjeździe. Próbowałem uzyskać pomoc od administracji, SAPD oraz graczy na czacie premium. Dowiedziałem się tyle, że jeśli nie ma fizycznie pojazdu to nikt nie jest w stanie usunąć punktu spawnu, sytuacji nie poprawiał fakt, że nie znałem nicku właściciela ani ID pojazdu. Myślę, że takie narzędzie oszczędzi wielu osobom nerwów. Zapewne powiecie, że przecież jeśli to poprzedni właściciel to sobie zmieni "spawnpoint" jednak nigdy nie wiadomo kiedy wejdzie właściciel. Dziękuje dobranoc.

Napiszę jaki mam zamysł:

• Członek ekipy/SAPD używając komenty np. /scancars uzyskuje w formie tekstowej dane pojazdów zaparkowanych w obrębie 50 m [ W obrębie 50 metrów zaparkowano: Previon (ID pojazdu) ]
  • Po uzyskaniu informacji o pojeździe, który okupuje cudzy podjazd za pomocą komendy np. /removecsp (csp - car spawnpoint) pojazd byłby do odebrania na parkingu policyjnym za 0 $ a właściciel po zalogowaniu zostałby poinformowany o tym, że pojazd jest na parkingu policyjnym. 

To jest oczywiście moja wizja, zrobicie to po swojemu. Liczy się, że problem zostanie rozwiązany.

Lhh4xiD.jpg?1

Edytowane przez Crashu
dopowiedzenie
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra propozycja, aczkolwiek do tego dodałbym, że jeżeli pojazd nie zostanie zrespiony przez 72h automatycznie zostaje usunięty punkt wirtualnego spawnu i nowy właściciel może bez problemu zrespić swój pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK, wnerwia to jak kupujesz od kogoś domek a ta osoba musi prze parkować auto.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja nieaktualna. Opcja parkowania pod F2 jest zmieniona w parkingi wirtualne oraz przechowywalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności