Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
waldek2377

[Propozycja] [serwer] Pojazdy itp.- waldek2377

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: waldek2377
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Otóż moja propozycja polega na dodaniu na serwer kupna handlingu drift i paint joba. Wielu z nas(graczy) lubi sobie polatać bokiem a większość samochodów nie jest na tyle zbalansowana aby kręcić bączki.  Jak wiadomo, wcale nie jest to trudne do stworzenia. Proponuję aby taki handling był dostępny do kupna w Tune Shopie za odpowiednią cenę i był aktywowany np. W interakcji.

Jeśli już byłby handling to i miejsce do zarzucania dupką by się przydało ? g1 to raczej mało dla nas wszystkich ?

Druga propozycja to dodanie paint joba, którego brakuje. Mowa tu o tym, który GTA ma oryginalnie choć jeśli jest taka możliwość to dodanie tworzenia swojego vinyla. Dużo serwerów już  je posiada (mowa o serwerach typu jdm, drift)

Pozdro ?

Edytowane przez waldek2377
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi się podoba i przyda się. Ale wydaje mi się, że to było zapowiadane jakoś.. Możliwe, że się mylę. Mimo wszystko jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny pomysł ale co ty na to aby zamiast handlingu po prostu dodane zostałyby nowe części tuningu typu hydro łapa jakaś tam kierownica lepsza , redukcja masy , zmiana napędu i na przykład opony drifterskie . Moim zdaniem to by tak dodało trochę no nie wiem realizmu czy dobrze to ujmę bo to w końcu RPG serwer ale jednak takie coś było by dobrym rozwiązaniem ? 

Edytowane przez Xeo
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezsensowny pomysł na serwerze jest kilka pojazdów które latają bokiem, a najlepszy przykład to elegy. Jeśli, by wprowadzić taki handling raczej perek latający bokiem nie jest ciekawym widokiem. Jeśli dobrze zrobisz auto w tune to odpowiednie z nich potrafi dobrze latać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK. Ale ja trochę bym to zmodyfikował. Np takie hundlingi i panijoby byłyby możliwe od przykładowo 30 lvl. Ponieważ tak jak Mati powiedział. Perek ze złomu który leci bokiem to nie najlepszy pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja z kupnem handlingu na nie, gdyż każde auto powinno mieć swój unikatowy styl jazdy, a kupno takiego handlingu i włożenie go przykładowo do perka popsułoby całkowicie "hierarchie" samochodów. Co do paintjobów to jak najbardziej na tak, przydałaby się możliwość customizacji swojego pojazdu wedle własnych upodobań, a jeszcze lepsze by było gdyby został dodany system vinyli i naklejek znany nam chociażby z serwera NFS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniając napęd na tylny pojazd nie ma takiej przyczepności i można driftować. Nie planujemy takowych zmian na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności