Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
fl0w

[Propozycja] [Serwer] Meble interaktywne - fl0w.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: fl0w.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:
Wychodzę z taką małą inicjatywą, bo nie powinno być to trudne do zrobienia, mianowicie mam na myśli dodanie kilku "interaktywnych mebli".
- szafy / szafki działające na tej samej zasadzie co bagażnik w samochodach
- łóżka z opcją "idź spać", przykładowo takie spanie regenerowałoby życie
Dodatkowo jako, że jest opcja dodania lokatorów, to zapewne każdy chciałby mieć trochę prywatności w domu, czy prywatną szafę, więc:
- drzwi z możliwością zakluczenia

To są takie trzy bardzo luźne propozycje, ta z drzwiami to już taki afrodyzjak, ale dwie powyższe wydają mi się całkiem sensowne biorąc pod uwagę to, ile płacimy za nasze domki.
Tak tylko dodam, że w domku szafek może być dużo, więc dodałbym opcję interakcji tylko dla tych większych, dwudrzwiowych mebli, ze stosunkowo niską pojemnością składowania (np. 2kg)

Pozdrawiam i liczę na pozytywne reakcje ? 

• Lubię To 2
  • Kocham To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo interesujący pomysł, szczgólnie jeżeli chodzi o łóżko i odnawianie zdrowia. Pamiętaj jeszcze o lodówce, w której można byłoby przechowywać jedzenie ^^

Na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, interesujący pomysł. W szafie można by trzymać np. Skin do zmiany zamiast ciągle chodzić do sklepu i kupować.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fl0w napisał:

Nick: fl0w.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:
Wychodzę z taką małą inicjatywą, bo nie powinno być to trudne do zrobienia, mianowicie mam na myśli dodanie kilku "interaktywnych mebli".
- szafy / szafki działające na tej samej zasadzie co bagażnik w samochodach
- łóżka z opcją "idź spać", przykładowo takie spanie regenerowałoby życie
Dodatkowo jako, że jest opcja dodania lokatorów, to zapewne każdy chciałby mieć trochę prywatności w domu, czy prywatną szafę, więc:
- drzwi z możliwością zakluczenia

To są takie trzy bardzo luźne propozycje, ta z drzwiami to już taki afrodyzjak, ale dwie powyższe wydają mi się całkiem sensowne biorąc pod uwagę to, ile płacimy za nasze domki.
Tak tylko dodam, że w domku szafek może być dużo, więc dodałbym opcję interakcji tylko dla tych większych, dwudrzwiowych mebli, ze stosunkowo niską pojemnością składowania (np. 2kg)

Pozdrawiam i liczę na pozytywne reakcje ? 

Widzę że nie przeczytałeś dokładnie house update...  Administracja pisała że na dniak będą schowki w domu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja o szafki i sejfy już była. Tak jak kolega wyżej napisał, szafki/schowki będą na dniach, propozycja jak dla mnie bez sensu, jeżeli dodajesz kogos na wspol lokatora to raczej osobę zaufana, ale jesli chodzi o możliwość spania jak najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, BremiQ napisał:

Widzę że nie przeczytałeś dokładnie house update...  Administracja pisała że na dniak będą schowki w domu ?

Chyba jednak Ty nie doczytałeś:
Na dniach pojawią się sejfy na przedmioty. Może jakiś bilard? Czekamy na wasze pomysły na nowe meble w tym temacie.

Meble =/= sejfy
Czekamy na pomysły = szafy oprócz sejfów, łóżka

Propozycja jak najbardziej z sensem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do regeneracji zdrowia myślę, że pomysł nie do końca trafiony, medycy na serwerze straciliby nieco na znaczeniu. Mamy dużo innych opcji do odnowienia zdrowia tj. wezwanie SAMC lub kupienie apteczki w sklepie 24/7. Pomysł z szafkami jak najbardziej okej, sam mam problem na gangsterze, aby pomieścić wszystkie przedmioty w ekwipunku lub w aucie, a szafki w domu rozwiązałyby problem przechowywania dużej ilości przedmiotów, chociażby narkotyków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności