Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Bimek

[PROPOZYCJA[Serwer-Ulepszenie RP-Bimek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Bimek
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]:Serwer
Opis propozycji:A więc tak, gdy wyciągamy broń i wybieramy ją scrollem dobrze by było gdyby wyskakiwał napis przy postaci np.: Adri Stasenko wyciąga Glocka zza pazuchy lub coś w tym stylu.Druga propozycja gdy 

kogoś postrzelimy i już będzie nie przytomny aby wyskakiwał napis przy postaci Adri Stasenko nieprzytomny, postrzelony w głowę, w zależności od tego gdzie padł ostatni strzał przy stracie przytomnośći 

tak by wyskakiwał napis np.: mam 10 hp zostałem postrzelony w nogę mam bw jestem nieprzytomny to wtedy wyskoczyło by że postrzelony w nogę.Myślę że ciekawa propozycja niby nic grubego ale myślę że

dla tych co lubią odgrywać dobre RP było by przydatne ponieważ np jest strzelanina i zanim napisze to że wyciągam skąś broń to mogę zostać już postrzelony

Tzecia propozycja: gdy zostaniemy postrzeleni w rękę ruszałbym się ekran aby było ciężej strzelać dalej

Czwarta:Dodanie własnych tagów na ścianach w całym Los Santos wyglądało to by tak:Kupujesz spray w dziupli podchodzisz gdzieś do ściany używasz spray i wyskakuje ci okienko do edycji tekstu, 

zmieniasz sb czcionke wiekszosc napisów i kolor

Edytowane przez Bimek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do 1 i 2 propozycji przecież można ustawić bind na wyciąganie broni, a z tym że został postrzelony itp to można w konsoli przez do pisać np. Do u poszkodowanego można zauważyć ranę postrzałową w barku

Co do 3 propozycji na wielkie tak

Co do 4 propozycji to by było spoko ale jak wejdą organizacje i każda organizacja może wydropic/kupić taki spray i przejmować teren lub coś w podobie

• Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie propozycje doskonale opisane i fajnie by rozwinęły uliczne życie serwera, na tak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności