Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
ZaGaJ

[Propozycja][Serwer] <Info kto oznaczył nasz pojazd> - <DresiK>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DresiK
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer
Opis propozycji: Moja propozycja polega na tym, aby przy odbiorze pojazdu z SAPD pisało, także kto oznaczył nasz pojazd. Pomoże to w tym, gdy jakiś niedouczony policjant oznaczy nasze pojazd, a my ze świadomością, że było one prawidłowo zaparkowane nie mamy żadnych podstaw do skargi. Myślę, że pomoże to także w tym, aby nie robić z tego serwera "Pastwa Policyjnego", żebyśmy my cywile mogli normalnie grać i się nie denerwować.

Edytowane przez DresiK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE - nieaktualne

Jak zostanie ci odholowane auto to i tak nie masz dowodów że je miałeś dobrze zaprakowane. A i większość policjantów jeżeli ich ładnie poprosisz to ci zdejmą oznaczenie.

#EDIT1 : Odnisołem się do tego niżej

Na TAK

Edytowane przez crazeq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeśli masz wątpliwości, że ktoś ci może oznaczyć auto robisz ss jak wychodzisz z serwera jak stoi twoje auto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile to razy zostawiałem auto w miejscu gdzie inne stały tydzień i ono znikało po kilku godzinach i później stalo zazwyczaj auto jakiegoś gracza który ma duzo pieniędzy lub moderatora. Jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, crazeq napisał:

Na NIE

Jak zostanie ci odholowane auto to i tak nie masz dowodów że je miałeś dobrze zaprakowane. A i większość policjantów jeżeli ich ładnie poprosisz to ci zdejmą oznaczenie.

Sory było już późno i wsm nie pomyślałem, przecie można nagrywać gdzie się staje

Generlanie sory za wpadke Na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku gdy wiesz, że pojazd został odznaczony nieprawidłowo proszę kierować się do działu skargi. Administracja może bez problemu sprawdzić kto odznaczył dany pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności