Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] - Wprowadzenie nowych eventów. - CinekOfficial

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CinekOfficial
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Proponuje dodać kilka nowych eventów (możliwe, że ich wcześniej nie widziałem) takich jak:

[SIMON MÓWI] - Członek Administracji jest Simonem. Każdy z uczestników będzie musiał wykonać czynność poprzedzoną słowami "Simon mówi". Jeżeli tego nie zrobi - zostanie wyeliminowany. Jeżeli gracz wykona czynność, której prowadzący nie poprzedzi słowami "Simon mówi' też zostanie wyeliminowany. Ostatnia osoba wygrywa.

[ZGADNIJ JAKI TO POJAZD] - Prowadzący zespawni jakikolwiek pojazd z puli. Gracz, lub kilkoro, którzy ostatni wymienią nazwę tego pojazdu, lub w ogóle jej nie napiszą zostaną wyeliminowani. Ostatnia osoba wygrywa.

[TIR VS ROWERY] Prowadzący spawnuje Roadtrain na wyznaczonej mapie do tego eventu (wystarczy platforma). Wszyscy uczestnicy będą siedzieli na rowerach BMX. Zadaniem prowadzącego jest zepchanie każdego z uczestników. Ostatnia osoba wygrywa.

[ZŁAP MNIE] Prowadzący ucieka szybkim, sportowym samochodem. Wszyscy uczestnicy wsiadają w pojazdy z "niższej półki". Zadaniem uczestników jest współpraca, by zniszczyć/uniemożliwić dalszą ucieczkę prowadzącemu. Wszyscy uczestnicy, którzy się zaangażują oraz dotrwają do momentu końcowego otrzymują skromną nagrodę.

[UWAŻAJ, GRANAT!] Prowadzący posiada określoną ilość granatów na arenie przeznaczonej do tego eventu. Jego zadaniem jest wyeliminowanie jak największej ilości uczestników za pomocą wybuchu/odepchnięcia od wybuchu. Ostatnia / trzy ostatnie osoby wygrywają nagrodę. ( można także im nadać god mode, aby ich tylko zepchnąć, a nie zabić)

Edytowane przez CinekOfficial
Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Simon'a,to jest,ZTP(zrób to pierwszy)-jedno i to samo.

Co do pojazdu,to nie wyobrażam sobie,przy 20-30 graczach jaki spam miał by dany administrator,i każdego by musiał sprawdzać,poza tym każdy zna auta występujące w SA.

Z rowerami,to strasznie długi był by ten event.Przykład np: stunty,czy jak to się nazywa,gdzie trwa dobre ponad 30 min,a wygrany i takie całe G wygrywa,bo na duty więcej zarobi.

Złap mnie,to samo co wyżej,zbyt długi event,a poza tym,jak się nie mylę,to są czasami takie eventy,że adm ucieka,a reszta goni." Wszyscy uczestnicy, którzy się zaangażują oraz dotrwają do momentu końcowego otrzymują skromną nagrodę "-znając finanse adm ? to,jak złapię,czy Ci co zaangażują się w to,to dostaną po 200 $,a będzie to trwało pewnie z 20 min.

Jedynie to ten granat mi się podoba.Do tych eventów co są,dodał bym więcej slotów,bo strasznie ciężko przy 200 graczach zejść z duty i wyjść z interioru,by dołączyć do eventu.

Dodał bym derby monsterami,na jakiejś platformie.A jeżeli chodzi o derby,to zwiększenie slotów do 30.

Deit: Można dodać jeszcze wyścigi 1v1..Np Na autostradzie każdy był by swoim autem i adm wybierał by np phoenix vs premier(nic nie mówiąc,patrzeć na tune auta)-coś jak szybcy i wściekli. Jeden administrator był by na starcie,a drugi na mecie i informował kto wygrał,osoba wygrana przechodziła by dalej.Szanse niech będą równe mniej więcej,żeby ktoś eurosem nie ścigał się z bulletem,dopiero w dalszej fazie takie pojedynki by były.

I jeszcze jeden event bym dodał-MMA.

Edytowane przez NightInvaders
lubię placki
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, NightInvaders napisał:

Jeżeli chodzi o Simon'a,to jest,ZTP(zrób to pierwszy)-jedno i to samo.
ODP: Jak wspominałem - nie wiem o większości eventów.

Co do pojazdu,to nie wyobrażam sobie,przy 20-30 graczach jaki spam miał by dany administrator,i każdego by musiał sprawdzać,poza tym każdy zna auta występujące w SA.

ODP: Zawsze prowadzący może wybrać dwójkę graczy, pierwszy który zgadnie - przechodzi dalej.

Z rowerami,to strasznie długi był by ten event.Przykład np: stunty,czy jak to się nazywa,gdzie trwa dobre ponad 30 min,a wygrany i takie całe G wygrywa,bo na duty więcej zarobi.

ODP: Nie do końca długi, mam wrażenie, że mogłoby to zając 5-10 minut, by zepchnąc wszystkich z platformy ?

Złap mnie,to samo co wyżej,zbyt długi event,a poza tym,jak się nie mylę,to są czasami takie eventy,że adm ucieka,a reszta goni." Wszyscy uczestnicy, którzy się zaangażują oraz dotrwają do momentu końcowego otrzymują skromną nagrodę "-znając finanse adm ? to,jak złapię,czy Ci co zaangażują się w to,to dostaną po 200 $,a będzie to trwało pewnie z 20 min.

Jedynie to ten granat mi się podoba.Do tych eventów co są,dodał bym więcej slotów,bo strasznie ciężko przy 200 graczach zejść z duty i wyjść z interioru,by dołączyć do eventu.

Dodał bym derby monsterami,na jakiejś platformie.A jeżeli chodzi o derby,to zwiększenie slotów do 30.

Deit: Można dodać jeszcze wyścigi 1v1..Np Na autostradzie każdy był by swoim autem i adm wybierał by np phoenix vs premier(nic nie mówiąc,patrzeć na tune auta)-coś jak szybcy i wściekli. Jeden administrator był by na starcie,a drugi na mecie i informował kto wygrał,osoba wygrana przechodziła by dalej.Szanse niech będą równe mniej więcej,żeby ktoś eurosem nie ścigał się z bulletem,dopiero w dalszej fazie takie pojedynki by były.

I jeszcze jeden event bym dodał-MMA.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy