Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
JaroszYY

[Propozycja] [Serwer] Dodanie domów mieszkalnych + dodatki - JaroszYY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JaroszYY
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam. Moim zdaniem na serwerze powinien się znajdować skrypt na domy, w których moglibyśmy spokojnie mieszkać, także parkować samochód, czy też chować itemki. Dziwi mnie to, że skrypt ten nie został jeszcze dodany.. a trochę męczące jest ciągłe odkładanie itemów do samochodów, nie oszukujmy się, czasem po prostu brakuje miejsca i musimy zostawiać przedmioty, z których moglibyśmy później czerpać korzyści finansowe. Dekorowanie takiego domu także by było ciekawe.. Widziałem ludzi, którzy już pisali propozycje na temat domów, więc dodam coś od Siebie:

* ZAKUP DOMKU *

Przed domem można by było dodać tabliczkę, na której by było napisane, że domek jest na sprzedaż i można go kupić. Normalna interakcja z tabliczką, jeśli byśmy się zdecydowali na zakup takowego domu, to podchodziłby bot do Nas, który by mówił np: Dziękuje za zakup tego domu + zabierał by tabliczkę. 

* DEKOROWANIE *

Żeby nie było za łatwo, można by było dodać możliwość dekorowania Naszego domu, czyli dom by był bez żadnych mebli i my musielibyśmy wszystko kupować. 

* ZABEZPIECZENIA *

Na pewno dodać jakieś zabezpieczenia, wiadomo (słabe/średnie/mocne zabezpieczenie), a dlaczego? Wszystko napisane jest na dole.

* KLASA GANGSTER *

Gangster miałby możliwość okradania takiego domu z Naszych dóbr. Oczywiście, by nie było za łatwo proponowałbym takową opcje odblokować dopiero od 20LVL, gdyż fanty, które mógłby zebrać mogłyby być naprawdę cenne i dosyć ciekawe. Zabezpieczenia, które można by było złamać tylko wytrychem (dodać nowy przedmiot - wytrychy) i dodać % szans na otworzenie drzwi wytrychem. Np: Zabezpieczenie Słabe - 80% szans na otwarcie drzwi. Średnie - 40% szans na otwarcie drzwi. Silne - 10-5% szans na otwarcie drzwi.

* HANDLOWANIE MEBLAMI *

Dodanie sklepu z meblami, by na pewno musiało być, ale co jeśli by gracze chcieli się wymieniać meblami? Taka opcja też mi się wydaje dosyć fajna ?

To by było na tyle z tego mojego namysłu, mam nadzieje, że propozycja się Wam spodoba i zostanie zaakceptowana. Pozdrawiam wszystkich graczy i administracje! ?

• Lubię To 6
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł. Dodałbym jeszcze do tego drzwi antywłamaniowe i możliwość dostarczenia mebli przez firmy logistyczne.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super! Sama o tym myślałam! Jestem jak najbardziej za i nie mogę się doczekać, aż wejdzie to w życie ? 

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności