Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
CloakeR

[Propozycja] [Serwer] Blokada okradania podczas reanimowania przez ratownika - CloakeR*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CloakeR*
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Chciałbym wprowadzić blokadę opcji "okradnij" na graczach nad którymi aktualnie prowadzimy akcję ratowniczą.
Piszę to z jednego, najważniejszego powodu, prawie na każdym BW, jakie musiałem ratować, pojawił się "pseudo-gangus" który oczywiście musi podanego pana okraść

Pomimo tego że nasza niewinna osoba, jest właśnie reanimowana.
Takie działanie to zwykła parodia, i obraza klasy postaci "Gangstera", jeszcze śmieszniej kiedy pojawi się 9 chłopa i zacznie takiego biednego człowieka okradać, a ratownicy nie mogą zbytnio się postawić. 
Dzięki temu zniknął by problem z śmiesznymi złodziejaszkami którzy każdego okradną, nie ważne czy poszkodowany jest reanimowany.

• Lubię To 3
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tylko tyle moja główna postacią jest gangster i proszę nie mówcie że biednego poszkodowanego. Najczęściej wygląda to tak że jest sobie taki cwaniaczek który podskaluje i rdmuje bo ktoś ma mało hp. Po czym ktoś używa skrótu na apteczke i nagle taki poszkodowany ucieka.

Drugą sprawą jestem na tak. Pomogło by to medyką się skupić i w końcu pseudo gangsterzy przestali by jeździć za karetkami. 

Jak by ktoś nie czytał całości to na tak ale ma swoje minusy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie ponieważ medycy nie szanują życia nawet, gdy gangster grozi bronią a oni postanawiają dalej go leczyć przykladem jest stwórca tej propozycji @Cloaker

• Zabawne 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, DominikTDW napisał:

Na nie ponieważ medycy nie szanują życia nawet, gdy gangster grozi bronią a oni postanawiają dalej go leczyć przykladem jest stwórca tej propozycji @Cloaker

nie muszą na siłę odgrywać rp, to od nich zalezy a na botach to każdy się tam leje bez rp więc nie wiem o czym mówisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Szymon10103 napisał:

nie muszą na siłę odgrywać rp, to od nich zalezy a na botach to każdy się tam leje bez rp więc nie wiem o czym mówisz

nie chodzi tutaj o odrywanie RP bo oni to kurwa mają na szkoleniach i ich obowiązkiem nie jest leczenie stale narażając swoje życie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Wkurzają mnie tacy ludzie co podbiegają do człowieka który nic nie może zrobić i go okradają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@crazeq xDDD Ty też widze, że mądry jesteś. To jak w IRL leży chłop najebany to co jakiś pierwszy lepszy kieszonkowiec go nie okradnie. A medycy dużo nie mają do gadania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, DominikTDW napisał:

@crazeq xDDD Ty też widze, że mądry jesteś. To jak w IRL leży chłop najebany to co jakiś pierwszy lepszy kieszonkowiec go nie okradnie. A medycy dużo nie mają do gadania.

No jak typo leży najebany a obok niego medycy próbują go ostudzić to napewno kieszonkowiec podbija do nich i mówi
"Siema okradne go sobie" co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jest problem ponieważ kiedy gangster widzi że jedziemy na sygnale to jedzie za nami i Okrada  takich ludzi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności