Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Muszelney

[Propozycja] [Serwer] <HeadShot'y> - Muszelney

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Muszelney

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]

Opis propozycji: Jak większość gangsterów wie amunicja jest droga, a spotkania z policją praktycznie niemożliwe do wygrania. Myślę że strzały w głowę powinny zabijać ,,na strzała'' . Policjanci mają paralizatory którymi pokonują nas jednym wystrzałem, a my? My musimy władować cały magazynek z pistoletu, tylko zanim to zrobimy policja już zdąży nas potraktować paralizatorem. System HeadShot'ów bardzo by się przydał nam, gangsterzy chcą np. zrobić RP egzekucji kogoś, muszą władować min. 4 pociski z shotguna (Przekonałem się na własnej skórze) dlatego myślę, że HeadShot'y bardzo by nam pomogły w walce.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, szczerze powiedziawszy, jak by coś takiego dodali to by było dobrze, bo jak wiadomo na trybie jednoosobowym jest takie coś i w sumie mpc na strzała klękał. Na TAK

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, irytujące jest to że żeby kogoś zabić strzałem w głowę muszę wystrzelić tyle samo pocisków co w kolano..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezsensowne, head shoty są przydatne na serwerach wojennych. Tutaj jednak gdyby iść tropem RP część SAPD nosiłaby hełmy oraz wymagałoby dopracowania. Pomijając już fakt nieodpowiedniego zachowania ze strony napastników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności