Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Mon3k

[Propozycja] [Serwer] Skin na po wejściu na duty na mechanika - Mon3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mon3k Janes Blond
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] :Servera
Opis propozycji:Więc tak dzisiaj mam chęć zaproponować dla was Skina dla mechanika po wejściu na służbę.Jak to powinno wyglądać? 

Moim zdaniem po wejściu na duty obok markeru powinien być marker z skin z napisem Skin służbowy Po co on ? Jest on dla przyciągnięcia uwagi na mechanika dodaje trochę kolorów i  rzeczywistości w grze. Wyróżnia mechanika od zwykłego gracza i jest to w miarę ładny z wyglądu.Polecam to dodać bo nie jest to jakoś bardzo trudny pomysł do dodania lecz skuteczny do gry.Myślę że wielu mechanikom się spodoba z względu realnego.Liczyłbym na szybką odpowiedz.Opowiem szybko coś o sobie wrazię zaufania Mam 21 lat nazywam się Mariusz pochodzę z warszawy mój staż w mta to 8 lat od 7 lat zajmuje się serverami mta.2lata temu założyłem swój server i z tąd taka pewność i dużo pomysłów.

Pozdrawiam Mariusz i liczę na miłą niespodziankę

Edytowane przez Mon3k
Zła nazwa tematu :(
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak oraz apeluje o nie tylko w tym biznesie aby były służbowe stroje. A dlaczego? Ponieważ wiele graczy mogłoby przez to uniknąć  kary za prywatne sprawy na duty które pojawiają się dość często i przez przypadek.

• Lubię To 1
  • Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas wchodzenia na duty mechanika gracz sam wybiera czy chce wybrać takowy skin, czy zostać przy swoim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności