Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Poscigi policyjne, oznaczenie uciekiniera - Vito_Scaletta

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Vito_Scaletta
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Chodzi o oznaczenie uciekiniera podczas pościgu, proponuje, aby blip którym jest oznaczony znikał po zgubieniu pościgu lub gdy uciekinier oddali sie od SAPD na określony dystans. Naprawde jest to irytujące, że jesteś ciągle widoczny psuje to znacznie rozgrywke i czasem te ucieczki zdają sie "Syzyfowe".

@Akashi, @Bartx., @Brzysiek

Edytowane przez Vito_Scaletta
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, ponieważ podczas ucieczki z LV uciekłem do LS i SAPD nie miało prawa mnie widzieć, a dziwnym trafem, gdy pisałem wiadomości na premce nagle mnie zajechali ?

Chodź w sumie zgłaszajcie takie propozycje do @Akashi w wiadomości prywatnej forum/discord

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie ucieczka przed SAPD jest prawie niemożliwa, chyba ze goniący policjant powie " eeeee nie chce mi sie za nim jechać". Możesz rabować bank, farmić boty gangsterów a policja bedzie miała wskazaną dokładna pozycje gdzie się znajdujesz. Chciałbym rownież dodać, jeśli uciekinierzy byliby niewidoczni P1, mogłoby się wykazać oraz oddział powietrzny policji. Mogę znakomicie uciekać, wykonywać fajne manewry, żeby zgubić poscig ale i tak jestem namierzony.

Edytowane przez Vito_Scaletta
Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy