Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Muszelney

[Propozycja] [Serwer] <,,Czat'' Głosowy> - Muszelney

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Muszelney
[Serwer]
Opis propozycji:

Jak samo to wskazuje ,, Innowacyjny projekt RPG na platformie Multi Theft Auto... ''     Myślę że jesteście w stanie zrobić innowacyjny ,,czat'' głosowy na wasz serwer, który nie będzie zastępował ,,czatu'' podstawowego. Będzie jego wersją dla tych którzy chcą jeszcze bardziej wczuć się w odgrywane RP. ,,Czat'' Głosowy będzie aktywowany  jednym/trzema przyciskami, 1 przycisk- szept, dźwięk z mikrofonu będzie słyszany z bliska. 2 przycisk -  stonowany (normalny głos), gracze będą posługiwać się nim w ,,normalnych'' sytuacjach, np. rozmowa w Silent Pub'ie (Zamawianie Jedzenia). 3 przycisk - krzyk, gracze będą go używać w sytuacjach np. kiedy ,,ucieka'' nam taksówka. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji, z góry dziękuje. 

PS: Jeżeli ktoś nie do końca zrozumiał to chodzi mi o taki czat głosowy jak jest w GTA V na dodatku FIVEM.

Edytowane przez Muszelney

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj pomysłodawca propozycji 

14 godzin temu, Snooki* napisał:

Takie coś bugowało by się często w MTA. Na nie.

Jak wiemy twórcy paradise RPG tworzą serwer w pełni autorski i bardzo dobrze im to wychodzi. Wierzę  że z ,, czatem'' głosowym też sobie poradzą. 

Edytowane przez Muszelney

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodzi o to że dobrze piszą skrypty, po prostu MTA jest za stare, jedno z drugim by się kłóciło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Muszelney napisał:

Jak samo to wskazuje ,, Innowacyjny projekt RPG na platformie Multi Theft Auto... ''     Myślę że jesteście w stanie zrobić innowacyjny ,,czat'' głosowy na wasz serwer, który nie będzie zastępował ,,czatu'' podstawowego. Będzie jego wersją dla tych którzy chcą jeszcze bardziej wczuć się w odgrywane RP. ,,Czat'' Głosowy będzie aktywowany  jednym/trzema przyciskami, 1 przycisk- szept, dźwięk z mikrofonu będzie słyszany z bliska. 2 przycisk -  stonowany (normalny głos), gracze będą posługiwać się nim w ,,normalnych'' sytuacjach, np. rozmowa w Silent Pub'ie (Zamawianie Jedzenia). 3 przycisk - krzyk, gracze będą go używać w sytuacjach np. kiedy ,,ucieka'' nam taksówka. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji, z góry dziękuje. 

PS: Jeżeli ktoś nie do końca zrozumiał to chodzi mi o taki czat głosowy jak jest w GTA V na dodatku FIVEM.

Czatu głosowego nie będzie. Ale za to będzie i jest to już potwierdzone rozmowy przez telefon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności