Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
jestemmevii

[Propozycja] Zbalansowanie zarobków gangstera

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jestemmevii
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:

Jak sam tytuł mówi, "Zbalansowanie zarobków gangstera".. Zapraszam do lektury ?

Jak wiemy zarobki gangsterów są bardzo wysokie i w mojej opinii o wiele ze wysokie. Przykładowo typowy gracz (biznesmen) za 1 godzinę na duty zarabia średnio 3k, gdzie gangster może to wyciągnąć w zaledwie kilkanaście minut. Paczki które dostaje gangster zawierają "exp" oraz pieniądze, jednak w większości przypadków dochodzą także "bonusy", takie jak: Bronie (zarobek kilku tysięcy np. katana, broń palna), narkotyki (to w zależności od ustalonej ceny), czy nawet jedzenie które może taka to osoba zjeść, nie musząc "cofać się" do miasta po jedzenie. Sprawia to że przykładowy "Gangster" siedzi na swoim "spocie" i zabija boty, zarabiając na tym ogromne ilości pieniędzy jak i exp. Ostatnio gangster dostał małego "nerfa" jednak jest on w mojej opinii za mały.

!UWAGA!

Jeżeli grasz gangsterem na serwerze, i masz zamiar dać mi "-" pod propozycją ponieważ nadal chcesz żyć jak lord, to popatrz na to z perspektywy innych graczy i zastanów się nad tym poważniej, pozdro!

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji!

!ABY UNIKNĄĆ ZBĘDNYCH KOMENTARZY!

Zdaję sobie sprawę z tego że jest parę błędów interpunkcyjnych i powtórzeń

• Lubię To 1
  • Przykre 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie to jest normalne, że gangster tyle zarabia, biznesmen zarabia ustaloną stawkę godzinną, a gangster nie ma pracy i musi żyć z handlu narkotykami, broniami czy też właśnie paczkami, w realnym życiu(tak porównywanie irl do gry to głupota) masz to samo większość kryminalistów lepiej żyje niż nie jeden biznesmen/korposzczur.

• Lubię To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak. Siedzialem na srednich botach jakies 4-5h i zarobilem okolo 54k takze mysle ze to troche za duzo jak na taki czas ;v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga gram gangsterem na głównej postaci. Zarobki były zbyt duże jak na gangsterze z tym muszę się zgodzić. Ale administracja zmniejszyła szansę na zdobycie broni z paczek oraz ilość pieniędzy która możemy zdobyć. Kolejna rzeczą jest wydłużenie pojawiania się botów oraz bossów. W tym momencie nie uważam że zarobek jest za mały. Ponieważ żeby dobrze zarabiać na gangsterce trzeba mieć dobrze rozwinięta postać pod względem siły. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A większych frontów i więcej kolorów się nie dało? Zacznij pisać estetyczne propozycje bo ludzie nie biorą Cie na poważnie, czytając tą propozycję oczy mnie rozbolały, pewnie jak każdego. Z samych paczek nie zarobiłeś dużych pieniędzy więc sam gangster jest zbalansowany. Za to wasze ceny za bronię etc są kosmiczne, dlatego też takie pieniądze, więc jak chcesz się czepiać że na gangsterze są duże pieniążki i chcesz je naprawić to pisz do graczy o zbalansowane lootów z paczek. I proszę nie mówić o kosmicznych kwotach jak 10k na godzinę bo to nie jest realne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale pamiętaj że takie zarobki są dostępne w godzinach szkolnych i nocnych. 
To jest normalne że gangster więcej zarabia ale za to biznesmen ma przywileje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, jeżeli patrzyć na to pod względem logiki - będąc gangsterem ryzykujesz, ryzyko = zarobek lub jail, więc powinni zarabiać dużo bo ryzykują ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Topek napisał:

A większych frontów i więcej kolorów się nie dało? Zacznij pisać estetyczne propozycje bo ludzie nie biorą Cie na poważnie, czytając tą propozycję oczy mnie rozbolały, pewnie jak każdego. Z samych paczek nie zarobiłeś dużych pieniędzy więc sam gangster jest zbalansowany. Za to wasze ceny za bronię etc są kosmiczne, dlatego też takie pieniądze, więc jak chcesz się czepiać że na gangsterze są duże pieniążki i chcesz je naprawić to pisz do graczy o zbalansowane lootów z paczek. I proszę nie mówić o kosmicznych kwotach jak 10k na godzinę bo to nie jest realne. 

Podpisuję się pod tym.
To zależy od gracza ile zarobi...
Jak jest kozak gangsterem to dobrze zarabia a jak nie to nie.
Na ten przykład na początku aktualizacji zostałem aresztowany i startowałem z niczym. W godzinę zarobiłem uwaga 500$ ?

Jeśli chodzi o boty to im więcej graczy na nich siedzi tym jest gorszy zarobek chyba logiczne nie i sobie wyobraź zabijanie 1 bota raz na 10 minut i szansa na exp/$$$ wynosi 50%

Edytowane przez Ricky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Topek napisał:

XDDDD Ty żartujesz czy serio?

EDIT:

Wolę kolorowe które się bardziej wyróżniają i widać że nie są robione z du*y i bez celu.

Edytowane przez jestemmevii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, jestemmevii napisał:

XDDDD Ty żartujesz czy serio?

EDIT:

Wolę kolorowe które się bardziej wyróżniają i widać że nie są robione z du*y i bez celu.

To wygląda jak kupa wyjeta z takowego odbytu w dodatku widać że mało inteligentny jesteś, stwierdzam to także po innych propozycjach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. To ile botów zabijesz zależy od ciebie im wiecej jest graczy o klasie gangstera zbyt dużo nie zarobisz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Topek napisał:

To wygląda jak kupa wyjeta z takowego odbytu w dodatku widać że mało inteligentny jesteś, stwierdzam to także po innych propozycjach. 

Widać że prowadzę rozmowę z max 15 latkiem który ocenia inteligencje po kilku postach ;( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, jestemmevii napisał:

Widać że prowadzę rozmowę z max 15 latkiem który ocenia inteligencje po kilku postach ;( 

No to się mylisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.03.2019 o 10:23, Topek napisał:

Bylo realne na poczatku, przed nerfem jeszcze ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności