Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
jestemmevii

[PROPOZYCJA] Czarny Rynek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jetemmevii
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:

Dodanie "Czarnego rynku" do gry. Na czym to będzie polegać? Już tłumaczę.. Czarny rynek byłby miejscem na którym Gangsterzy, bądź biznesmeni mogliby sprzedawać "Nielegalne substancje", broń czy nawet oferować zabójstwa na zlecenie. Dlaczego akurat taki pomysł? Trochę źle wyglądają ogłoszenie pojawiające się średnio co 5 sekund z treścią "Sprzedam amfe, zielsko".       

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby!

• Lubię To 4
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie NA TAK. Ale najpierw narkotyki musiałyby mieć jakieś lepsze efekty, żeby komukolwiek opłacało się je kupować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ineeeR napisał:

Zdecydowanie NA TAK. Ale najpierw narkotyki musiałyby mieć jakieś lepsze efekty, żeby komukolwiek opłacało się je kupować.

Jeszcze dzisiaj dodam propozycję z efektami narkotyków + dodaniem nowych, dzięki za poparcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na TAK, a co do efektów to Brzysiek już zapowiedział że będą one niedługo dodane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maśniutki pomysł, tylko pytanie czy ta giełda znajdowała by się na zasadzie aplikacji czy na zasadzie miejsca na mapie i tam można by było podjechać itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie mogliby też dodać bota który by skupywał owe narkotyki. W Grand Theft Auto Online właśnie tak jest, kilka ,,firm" skupuje hurtowe ilości narkotyków po ,,niskich cenach"
Bo wiadomo sprzedaż detaliczna jest droższa od hurtowej.

NA TAK

Edytowane przez Ricky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za rynkiem nazwal bym go  ""BRUDNY RYNEK" ze wzgledu na swoja brudnosc na to jaki jest zly ten rynek np by sie sprzedawalo paczki dopalaczy itemy z okradzionych graczy , na tak zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny pomysł, myślałem nad napisaniem takiej propozycji, ale ja widziałbym to tak, że wyznaczone zostałoby konkretne miejsce, gdzie ludzie staliby "jak na targowisku", a inni wiedzieli, że jeżeli potrzebują kupić broń, czy narkotyki to trzeba jechać właśnie tam. Warto ustalić też ceny minimalne za konkretne przedmioty, po których sprzedawalibyśmy w jednakowym tempie ? 
Wiadomo, jak widzimy przysłowiowego "cj" to cena idzie w górę. Dlaczego ustalić ceny minimalne? Popatrzcie na narko, kiedyś schodziły po 150, a teraz problemem jest sprzedać to za 15, czerwone paczki też powoli idą w dół, kiedyś za 300, teraz już po 175 widziałem, to bardzo słabe jest.

Jestem na wielkie TAK i mam nadzieję, że Twoja propozycja zostanie fajnie opracowana i wkrótce wprowadzona na serwer.

Edytowane przez fl0w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, fl0w napisał:

Wiadomo, jak widzimy przysłowiowego "cj" to cena idzie w górę. Dlaczego ustalić ceny minimalne? Popatrzcie na narko, kiedyś schodziły po 150, a teraz problemem jest sprzedać to za 15, czerwone paczki też powoli idą w dół, kiedyś za 300, teraz już po 175 widziałem, to bardzo słabe jest.

Jestem na wielkie TAK i mam nadzieję, że Twoja propozycja zostanie fajnie opracowana i wkrótce wprowadzona na serwer.

Czemu odrazu ceny w gore jak cj to moze byc poczatkowy gracz i jemu sie tez     sie sprzedaje normalnie  ale te ceny minimalne tez nie potrzebne bo kto bedzie sprzedawac za za malo nie czerwone paczki gdzies sprzedaje za 100 -115$ szybko sie sprzedaja 

nie zgadzam sie z toba na Nie , zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności