Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Jermaine

[Propozycja] [Serwer] Usunięcie możliwości okradania przez klase gangster - Jermaine

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Jermaine
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:Usunięcie możliwości okradania nieprzytomnych i danie jej np. policji ponieważ wiele osób jej nadużywa wiele razy widziałem jak ktoś leży nieprzytomny i ktoś podbiegał po czym ograbia tą osobę... Takie ograbianie jest ciągle szczególnie na idlewood i jak tu iść afk?

To że jest od lvla 15 nic nie daje. Lata sobie taka osoba po south central i ograbia każdego kto leży nawet dzień tu nie gram a już wiele takich przypadków spotkałem nawet niektórzy jak zobaczyli że gracz ma lowhp to szybko mu wbijali BW i zabierali rzeczy. Raz też sprawdzali czy mam lowhp ale nie miałem to se poszli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gosciu 1 to klimat 2 na afk bw nie można wbić 3 lepsza by była propozycja żeby na afk głód nie spadał 4 od 15 lvl jest dlatego że cj by sie niechciało tyle grać i wbijać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak masz bw to wiadomo że będziesz afczyc a jak gracz ma powyżej 15 lvl to nie oznacza że to nie jest cejot...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, albo dbasz o swoją postać i panujesz nad głodem albo jesteś okradany, jak idziesz AFK na dłuższy okres czasu to dlaczego nie wyjdziesz po prostu z serwera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodzi o żaden głód chodzi o graczy którzy robią dm a później wołają kolegę czy sami okradają ofiarę dmu...Chodzi też o to że niektórzy nie widzą innego zarobku dla gangstera oprócz okradania grając jak hiena a nie gangster

Po za tym połowa graczy biega z nagim skinem xD

,,Jedna z głównych rzeczy jak może zarobić gangster" No i jesteś w błędzie właśnie o to też mi chodzi że niektórzy nie widzą po za tym innego zarobku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE.

W dniu 3.03.2019 o 15:44, Jermaine napisał:

Tu nie chodzi o żaden głód chodzi o graczy którzy robią dm a później wołają kolegę czy sami okradają ofiarę dmu...

Jesli gracze cie bija bez powodu, to pisz reporta... Bo bez powodu nikt nie ma prawa ci zbic hp do 0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE
- Przecież jak w rzeczywistości będziesz nieprzytomny (po pobiciu przez "gangstera") pewnie jak się obudzisz to nic nie znajdziesz, a tutaj najwyżej można komuś ukraść 10% jego pieniędzy/pojedynczy item no i stracisz ubrania.
- Jeżeli bardzo ci zależy żeby nie być okradanym to graj klasą biznesmen i miej przy sobie dużo jedzenia.
- Jak ktoś bije Cię bez powodu zrób ss i zgłoś tą osobę, nikt nie ma prawa bez powodu atakować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.03.2019 o 18:36, Jermaine napisał:

Nick:Jermaine
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:Usunięcie możliwości okradania nieprzytomnych i danie jej np. policji ponieważ wiele osób jej nadużywa wiele razy widziałem jak ktoś leży nieprzytomny i ktoś podbiegał po czym ograbia tą osobę... Takie ograbianie jest ciągle szczególnie na idlewood i jak tu iść afk?

To że jest od lvla 15 nic nie daje. Lata sobie taka osoba po south central i ograbia każdego kto leży nawet dzień tu nie gram a już wiele takich przypadków spotkałem nawet niektórzy jak zobaczyli że gracz ma lowhp to szybko mu wbijali BW i zabierali rzeczy. Raz też sprawdzali czy mam lowhp ale nie miałem to se poszli...

Jestem na  NIE
1. W centrum rozgrywki jest ANTYDM a co za tym idzie nie można okradać ludzi.
2. Jeśli chcesz iść afk to najlepiej rób to w samochodzie / interiorze , albo po prostu wyjdź z serwera.
3. Swoją drogą jeśli jesteś poza strefą rozgrywki bez jakiegokolwiek środka transportu to źle chyba jest z Tobą.
4.

W dniu 20.02.2019 o 16:32, Brzysiek napisał:

7. Okradanie graczy

Gangsterzy otrzymali możliwość okradania graczy podczas BW (nieprzytomność).
Wystarczy wybrać opcję w interakcji.

Podczas próby kradzieży gangster może ukraść 10% naszej gotówki, której mamy przy sobie lub przedmiot z naszego ekwipunku.
Nawet jeśli gangster nic nie znajdzie, to nasza postać po kradzieży otrzymuje nagi skin i jej obiekty przyczepialne są resetowane.
By okradać graczy potrzebujemy poziomu 15.
Radzimy się pilnować!

Edytowane przez Ricky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba sie pilnowac zeby nie pasc wtedy wiadomo ludzie moga zabrac ci przedmioty normalne chyba nie no ubrania tez ci zabiora ale nie ma co sie tym przejmowac jest fajnie dobrze sie okrada fajna zabawa

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klasy zostały usunięte, a okradać mogą tylko gracze którzy są obecnie w organizacjach przestępczych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności