Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Saron

[Propozycja] [Serwer] <Przeciążenie postaci> - <Saron>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Saron
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Witam, otóż chciałbym wam przedstawić propozycję dodania możliwości przeciążenia swojej postaci. Co to oznacza? W najprostszym rozumowaniu to, że nasza postać mogłaby dźwigać np 1kg więcej niż jest to możliwe, ale oczywiście musiałoby się to wiązać z jakimiś skutkami. Ja przygotowałem dwa rozwiązania które chciałbym przedstawić.

1. Prostsza - nasza postać najzwyczajniej w świecie gdy jest przeciążona nie mogłaby sprintować dopóki nie pozbędzie się "zbędnego balastu"

2. Bardziej rozbudowana - Nasza postać tak jak w poprzednim pomyśle nie mogłaby używać szybkiego biegu, ale ponadto by w ogóle biec potrzebowalibyśmy kondycji/staminy (przy biegu by została zużywana jak przy sprincie)

Ta propozycja daję nam możliwość unoszenia większego ciężaru niestety z nawet dużymi konsekwencjami, jest to przydatne "w desperacyjnych chwilach" gdy potrzebujemy w danej sytuacji miejsca w ekwipunku, wiadomo że na dłuższą metę nie byłoby by to zbyt przyjemnie nie móc szybko przemieszczać się naszą postacią.

Pozdrawiam, czekam na wasze opinie ?

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezsensu, twoje przeciążenie to jakaś super umiejętność. Wymyślimy jeszcze super sprint jak u flasha lecz konsekwencją tego będzie pusty ekwipunek. 

Edytowane przez Topek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Topek napisał:

Bezsensu, twoje przeciążenie to jakaś super umiejętność. Wymyślimy jeszcze super sprint jak u flasha lecz konsekwencją tego będzie pusty ekwipunek. 

Nie ma tu mowy o żadnej super umiejętności, więc nie wiem po co nawiązanie do super sprintu, sam byłbym przeciwny takiemu zabiegowi. Często taki manewr jest stosowany w różnych grach RPG (np. wiedźmin 3). Dostawalibyśmy niewielką możliwość powiększenia swojego ekwipunku, ale wiązałoby się to mocno z zmniejszeniem mobilności naszej postaci.

Spróbuj zapakować sobie na plecy np. 10kg uniesiesz? Myślę, że bez większych problemów, ale jeśli będziesz chciał biec jak bez tego obciążenia, to jestem prawie przekonany, że przebiegnięcie tego samego dystansu zajmie Ci więcej czasu oraz będziesz bardziej zmęczony, chyba logiczne co nie?

Ale pewnie chciałbyś usłyszeć zastosowanie tego pomysłu, otóż szybciutko mogę Ci takowy podać, bo często się z nim borykam. Mój schowek w pojeździe już jest zapełniony po brzegi (ilość slotów zapełniona) i zdarza się, że chciałbym coś wyciągnąć z pojazdu i włożyć coś innego, ale niestety okazuję się, że moja postać nie jest wstanie unieść danego ciężaru. Wiąże się to niestety z kombinowaniem, albo muszę wyrzucić przedmiot na ziemię licząc, że nikt go nie ukradnie, lub zjeść jedzenie, by zmniejszyć swój balast.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Saron napisał:

Nie ma tu mowy o żadnej super umiejętności, więc nie wiem po co nawiązanie do super sprintu, sam byłbym przeciwny takiemu zabiegowi. Często taki manewr jest stosowany w różnych grach RPG (np. wiedźmin 3). Dostawalibyśmy niewielką możliwość powiększenia swojego ekwipunku, ale wiązałoby się to mocno z zmniejszeniem mobilności naszej postaci.

Spróbuj zapakować sobie na plecy np. 10kg uniesiesz? Myślę, że bez większych problemów, ale jeśli będziesz chciał biec jak bez tego obciążenia, to jestem prawie przekonany, że przebiegnięcie tego samego dystansu zajmie Ci więcej czasu oraz będziesz bardziej zmęczony, chyba logiczne co nie?

Ale pewnie chciałbyś usłyszeć zastosowanie tego pomysłu, otóż szybciutko mogę Ci takowy podać, bo często się z nim borykam. Mój schowek w pojeździe już jest zapełniony po brzegi (ilość slotów zapełniona) i zdarza się, że chciałbym coś wyciągnąć z pojazdu i włożyć coś innego, ale niestety okazuję się, że moja postać nie jest wstanie unieść danego ciężaru. Wiąże się to niestety z kombinowaniem, albo muszę wyrzucić przedmiot na ziemię licząc, że nikt go nie ukradnie, lub zjeść jedzenie, by zmniejszyć swój balast.

Jak można porównywać wiedźmina do serwera mta w trybie RPG? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do propozycji, jestem na TAK. Podam przykład, jeśli biegniemy bez plecaka to oczywiste że będziemy biec szybciej, niż z plecakiem pełnym książek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do propozycji jestem na tak. Ale zmieniłbym jedno - przy przeciążeniu nasza postać biegła by znacznie wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Snooki* napisał:

Co do propozycji jestem na tak. Ale zmieniłbym jedno - przy przeciążeniu nasza postać biegła by znacznie wolniej.

To już jest kwestia wyboru, administracji, ja podałem 2 przykłady od siebie, jak ostatecznie zostałoby to wykonane jeśli zostanie przyjęte, zależy nie od nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest maksymalny udźwig postaci zwiększający się przy zdobywaniu siły. Sprint poprzez kondycje i nie ma sensu tego zmieniać w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności