Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
ZaGaJ

[Propozycja] [Serwer] <Premium na mniejsza ilość dni> - <DresiK>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DresiK
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Moja propozycja polega na tym aby dodać do kupna premium mniejsze dni typu 2 lub 3 dlatego, że teraz jest szkołą i dużo graczy nie może grać tak długo na serwerze>. Zmniejszenie dni do 2-3 polega na tym aby dany gracz mogł sobie kupic premium, np. tylko na weekend. Gracze, którzy mogą grać mniej na tygodniu z różnych powodów kupując premium na 7 dni tracą teoretycznie połowę tego zakupu. Myślę, że pomysł się przyjmie. Wszystkich chętnych proszę o wypowiedz dot. tej propozycji, mile widziane komentarze negatywne jak i pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie. Ceny premium PayPalem sa bardzo niskie, wiec mysle kazdy ma chociaz te kilka zlotych na kupno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak gdyż jest możliwość płatności paysafecardem co poskutkuje kupnem takiego premium na 2 dni + serwer będzie miał częstsze zyski przez możliwość wypróbowania np na te 2 dni właśnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

375 punktów premium / 7 dni = 53,57142857142857‬ punty premium za 1 dzień ?
Nie wiem czy opłacało by kupować premium na 1 dzień za tyle punktów, lepiej już doładować sobie konto i czekać na moment aż się będzie grało bez przerwy. 
Chyba że wprowadzi się 55 pp za 1 dzień, to wtedy za 7 dni by było 385 pp, za 14 dni 770 pp, a za 30 dni 1540 pp. 
Tak samo jakbyście chcieli kupować na 1 dzień premium za złotówkę bo tyle by wychodziło, 425 pp / 5 zł = 85 pp za 1 zł. I tak byście tyle samo hajsu marnowali, a im mniej płacicie tym więcej bierze PayPal, PaySafeCard czy SMS dla siebie niż sam serwer. Nawet nie wiem kto już płaci takim SMS, a jak wy kupujecie za pośrednictwem PaySafeCard'a to polecam założyć sobie konto myPSC i tam doładowywać konto za 20 zł, wtedy kupicie sobie za 5 zł premium na tydzień i będziecie zadowoleni w dodatku zostanie wam 15 zł na kolejne premium albo na inne gry, 5 zł na tydzień to aż tak nie dużo, więcej dostajecie kieszonkowego na pierdoły. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności