Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Boty Rajdowe - Famiglia Corleone

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: fl0w.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Niżej.

Witam wszystkich czytających temat, z góry przepraszam za lekkie odstąpienie od wzoru i informuję, że piszę w imieniu całej rodziny Corleone.
Na początek chciałbym podziękować za wspaniałą grę w zespole następującym osobom:
@outlaw @SyrVex @TylkoZielu @Patyczeq @CysieK123 @Kimaru @Krime

O co się rozchodzi? Generalnie działamy razem dokładnie od poniedziałku, staramy się odgrywać dobre RP z innymi grupami lub graczami. Chodzi nam o ogólny rozruch serwera w kwestii Role-Play.
Dowiedzieliśmy się od losowej osoby, że jest coś takiego jak grupa bossów z nazwami administracji. Kolejną informacją było stwierdzenie "nie da się ich pokonać", "zabijają na raz", "nie macie szans".
Znając naszą pomysłowość i ciekawość postanowiliśmy umówić się na wspólne granie, cel był oczywisty - Pozbyć się "administracji".

LQL2ldO.png

Na szczęście znalazła się nowa grupka, która postanowiła przesiadywać w tym miejscu ?

m5JwYnd.jpg

Z całej akcji mamy więcej zdjęć, aczkolwiek zdecydowaliśmy się ich nie publikować, ze względu na treści (np. ludzka stonoga ?)
Do pokonania grupki pięciu bossów nie trzeba było tyle siły, czy ekwipunku co pomysłu. Poradziliśmy sobie przy użyciu broni białej.

Niestety na sam koniec spotkał nas zawód, ponieważ pojawiała się informacja odnośnie nagrody, której żaden z nas nie otrzymał.
Nie ukrywam, że poświęciliśmy spokojnie około  godziny na tą akcję, a wszystko tylko dla kilku zdjęć...
Nikt z nas nie domaga się otrzymania nagrody, ale nie bylibyśmy źli w przypadku jej otrzymania. W końcu jednak zrobiliśmy coś
za co nagroda nie została ustalona, podejrzewam z powodu "i tak nikt nie da rady", nam się akurat udało ?

Przejdźmy natomiast do właściwej treści propozycji...

Grupowo wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć podobne grupy, lub ustalić tą, jako grupę bossów przeznaczoną na "rajdy".
Wyglądałoby to w ten sposób, że gracze współpracowaliby ze sobą aby otrzymać wyjątkowe nagrody. Sposób zabicia takiej grupy nie jest
wcale taki oczywisty, jak mogłoby się wydawać.

Myślę, że administracja zrozumie pomysł i być może go zrealizuje.
Na koniec chcielibyśmy podziękować @Yanter za wspaniałe fotografie ❤️ 
oraz pozdrowić wszystkie inne organizacje oraz gangi, zarówno tych
którzy nas szanują, jak i tych którzy nas wyzywali ?

Z pozdrowieniami
s6EQirn.png

• Kocham To 6
Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja jak najbardziej powinna zostać rozpatrzona pozytywnie, gdyż nie było to proste - pokonać administrację, za co przepraszamy ?. Nagroda powinna być odpowiednia do stopnia trudności, bądź uzgodniona indywidualnie z adminami. Pozdrawiam!

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak można zobaczyć wyżej. Brałem udział w akcji która była skazana na ,,Niepowodzenie''. Oczywiście my jak to my mamy swoje sposoby ? Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych. Jak można przeczytać wyżej chcieli byśmy zaproponować ustawienie tych bossów jako bossy rajdowe (Bossy pod grupę ). Natomiast byliśmy ździwił nas fakt że z danych bossów nic nie wylatuję. Natomiast my nie podaliśmy się i walczyliśmy o swoję. Z tego co nam wiadomo to jesteśmy pierwszą i oby nie ostatnią grupą która ich pokonała. Była to dla nas świetna zabawa oraz prosimy o więcej takich ,,Niemożliwych rzeczy''. Oczywiście możecie pomyśleć: E tam jakieś lamusy pewnie 300 Amunicji użyli. Natomiast NIE, nie oddaliśmy ani jednego strzału w żadnego z 5 bossów. Dziękujemy za danie nam takiej szansy wykazania się oraz prosimy o dodanie tego bossa do bossa rajdowego (drużynowego)

Edytowane przez Kimaru
Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie było mnie na akcji z powodów osobistych, lecz myślę, że chłopaki z rodziny Corleone odwalili kawał dobrej roboty i poświecili dużo czasu na co mają dowody. Myślę, że jest realna nagroda, którą Rodzina Corleone powinna otrzymać coś co ustalimy z adminami. Co to propozycji myślę, że jest to do zrealizowania i sam pomysł bardzo mi się podoba! 

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie fajna przygoda z bossami , chyba jedna z lepiej spędzonych godzinek na serwerze. Co do propozycji, jak najbardziej na tak ! ? Bo pomysł kozak, a wiem że nie tylko my lubimy robić tego typu akcję . Pozdro ? 

Edytowane przez outlaw
Odnośnik do odpowiedzi

Co do waszej paczki wszystko się bardzo świetnie prezentuje, mam nadzieję że wdrążycie trochę RP do innych organizacji ponieważ niewielki odsetek organizacji potrafi odegrać dobre RP- 2 organizacje. Trzymam kciuki aby poziom rozgrywki RP był nieco wyższy. Jeżeli chodzi o moją opinię na temat waszej propozycji jest ona bardzo dobra, mnie się podoba. Dzięki botom rajdowym organizacje będą ćwiczyć nad zgraniem oraz będą mieli motywację do chodzenia na siłownię aby poprawiać swoje statystyki. 

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Nie jesteście pierwszymi, którym się to udało... Zaraz po wprowadzeniu update'u już pare osób próbowało, lecz nie zabiło. Kolejny byłem ja, udało mi się wybić Vireloxa [ jest nawet bind, który ma Gunter - PLS NIE BIJ XDD]...

Edytowane przez Adek321
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy