Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
alkokaziu

[Propozycja] [Serwer] Stworzenie stref bez RP - alkokaziu

Rekomendowane odpowiedzi

alkokaziu

Serwer

Witam, niestety sytuacja na serwerze zmusila mnie do utworzenia konta na forum. Moja propozycja dotyczy rozszerzenia stref bez DM, lub stworzenie stref bez RP. Chodzi mi o to, ze wystarczy wejsc na Groove Street, by zobaczyc sytuacje, ktore z RP maja malo wspolnego. Popieram Criminal update, lecz ma wiele wad na ta chwile. Uwazam, ze rozwiazaniem byloby utworzenie z tego rejonu czegos w stylu 13 dzielnicy, terenu nie objetego zadnym prawem. Jest wiele podstaw dla takiego zabiegu. Wiekszosc ludzi wykorzystuje bug z atakowaniem botow stojac na samochodach, reszta udajac ze bije boty oklada ludzi na ulicy bez wiekszego powodu, pewnie jeszcze wiele takich sytuacji mozna by spotkac. Na ta chwile posiadam juz 2 ostrzezenia za DM bez powodu, ktore zaraz opisze w skargach, jako ze to juz inny temat. Sytuacja, ze za oddawanie komus bedac przez niego zaatakowanym, pojawiaja sie grozby w stylu "masz bana za DM" to norma. Support rowniez nie zwraca uwagi na podstawy, nie szanuje graczy i bez wyjasniania oraz niszczac cale RP sytuacji wklepuje ostrzezenia tlumaczac sie, ze "jak sie nie podoba, to sie odwolaj" a wiekszosc chce grac, a nie sadzic sie na forum. Z drugiej strony, na terenach z botami ciezko o okreslenie co jest RP, a co nie. Normalnie, gdy ktos chce kogos okrasc lub pobic nie ostrzega go wczesniej. Przy odpowiednim regulowaniu ilosci broni na rynku mysle, ze ludzie sobie poradza bez tej czesci regulaminu. Moze troche przesadzilem, ale sytuacja jest dosc irytujaca. Polecam adminom przejechac sie po miescie na zwyklych kontach i przemyslec moje rozwazania. Smoke weed and kill bastards, bless.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym RP to sie zgadzam w 100 % ale z tymi strefami bez RP i większe obszary bez DM są bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to serwer RP i nie wymagamy odgrywania RP zawsze tylko w sytuacji odgrywania RP z gangami lub frakcjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności